BMX
pre 5 godina
Skorpija je definitivno jedan od vernijih znakova
IMAGE SOURCE
pre 5 godina
Skorpija je definitivno jedan od vernijih znakova
pre 5 godina
Vjerni Rak?!? Mozda i postoji...ali u bajkama
pre 5 godina
Primecujem da je skorpija i na listi najvernijih i na listi najnevernijih znakova.
pre 5 godina
Ne verujem u ovaj horoskop no, jako me nerviraju ovi komentari autosovinista, koji su verovatno varali na svakom koraku, ali ipak kad zena prevari odmah na stub srama.. Pa vi sto mislite da su racice najgore, samo se drzite podalje od njih, ima ljudi koji ce ceniti sve te devojke i zene..
pre 5 godina
Ja bio sa rakom ženskim voli žena što da ne ;) ...Jer vi stvarno mentosi verujete u horoskop kako odrastate i u kakvom okruženju takvi ćete i biti uz gomilu nasledjenih gena od roditelja zvezde nemaju ništa sa tim
pre 5 godina
Nije prvi put da čitam za Raka da je najverniji. A u praksi, gotovo uvek naletim na neverne muške primerke.
Ali baš se izdvajaju po šaranju, kao i Ovan i Ribe. A i po komentarima vidim d anisam jedina koja je zapazila ovaj trend.
Nisam pristasna i sama sam Račica (verna sam, za sada, mada mogu da tvrdim za zauvek svojoj Vodoliji) ali muški primerci-haos.
Najverniji bi bili Jarac, Vodolija i eventualno Škorpija (muški, za žene ne znam).
pre 5 godina
Vernost nema veze sa horoskopom.
Ali zaista ne vidim potrebu za varanjem. ili volite partnera ili ne, nema treće. Cim potreba za tim postane veća, raskinite i nadjite sta vam se svidja.
pre 5 godina
U mom slučaju za Jarca tačno bukvalno od reči do reči i stvarno me je ovo iznenadilo. Nikad prevario niti mi je to palo na pamet, ako sam u vezi to je za mene zakon jer dugo i pažljivo biram, a ne tek tako samo da budem s nekim jer eto kao tako treba. I sto se obećanja tiče, nikad do sad nisam prekršio to makar to bile i najbanalnije stvari.
Ali kao što je neko napisao već, ipak je sve ovo individualno i kakva si osoba, nikad ne možemo svi da budemo isti.
pre 5 godina
Ahahahaha, nisam skoro nešto smešnije pročitala...
Čuj Rak i Škorpija verni ahahaha
pre 5 godina
@TedThüringen
Apsolutno se slazem. Nekada davno zaljubio sam se u jednu racicu. Naravno, prvo sam se raspitao da li ima decka ili vec nekog i saznam da je u tom trenutku bila sama. Krenem u akciju i tada sam mislio uspesno jer je pozitivno odgovarala na moje zavodjenje. Ja se jos vise primim i onda krece moja nocna mora... Ladno me je, iza mojih ledja naravno, optuzivala kod mojih prijatelja kako ja nju pratim, maltretiram itd. Ja saznam za tu pricu i naravno opet se povucem. Medjutim, krece onda ona mene da zavodi. Ja vise nisam bio siguran sta da radim pa se ipak opet povucem. Epilog price, ona je bila u tajnoj vezi sa ozenjenim muskarcem dok sam je zavodio a i ona mene posle. Ta afera izadje u javnost, on se razvede a sa njom nemam pojma sta je bilo. Sto dalje od mene racice.
pre 5 godina
Škorpija je uvek tu za vas, samo što je nekad vidite, nekad ne.
pre 5 godina
laz nevidjena... moj ex je bio Jarac varao me od prvog dana...pozdrav za njega
pre 5 godina
bili tebra, svaka medicinska sestra je bliska tome sem ako je tezak grob. nocne smene su leglo satiranja. ali ne od knjige i posla vec...
(key and peele, 16. januar 2021 19:30)
A varaju sa doktorima, tj. sa muskarcima, tako da se opet ti procenti prevare medju polovima nivelisu. Ali, eto, ostade njihova profesija kao simbol neverstva i za izbegavanje, a doktori kao pozeljni muskarci.
pre 5 godina
*bik*
pre 5 godina
Bivša Rak, godinu dana me "vozala" kao budalu, manipulisala, vređala i ponižavala, kako ponašanjem i delima, tako i verbalno. Kasnije saznam od njenog bivšeg drugara šta je ta tek sve radila drugima i koliko je promiskuitetna bila. A inače gluma za Oskara, kad sam ja Jarac pao na to. Iskusno je bolja reč.
pre 5 godina
Vaga!!!!
pre 5 godina
Pun mi je kufer ovih što hoće da njih niko ne vara ali ne da oni pravilno odaberu i budu divni ljudi, nego da se svi drugi sklone i uskrate sebi nešto (seks, ljubav, vezu, brak, decu) jer su oni zamislili da tako treba.
Život je džungla, ne kukajte nego ga živite.
Najveći prevaranti, muljatori i lažovi se predstavljaju kao verni, odani, dobri ljudi, i stalno prozivaju sve ostale da neko ne bi zagrebao po njihovoj ulozi koju glume.
Tiću i ne smarajte.
pre 5 godina
(The Advocate, 16. januar 2021 23:09)
Isto ali potpuno ista priča kod mene .
pre 5 godina
Rak je najgori znak, naročito žene.
Zariju ti nož u srce i još ga zavrću da boli.
Što dalje od mene.
Čudi me da nema na spisku nas Djevica.
pre 5 godina
Rak?
Dobar vic. Sa bivšom sam bio godinama u vezi, planirali život dalje, preko noći u najbukvalnijem smislu kreće da živi sa drugim likom, uskoro posle toga se venčavaju.
Posle nekog vremena pokušava opet kontakt, nevolje u raju izgleda, naravno iskuliram u svakom smislu.
Toliko o horoskopu. :)
pre 5 godina
Jarac?!?!
Jaooo Božeee...
pre 5 godina
Račica...teška priča da ne vara. vara ta samo da joj se ukaže bolja prilika, da joj taj neki namigne i ode ona malo u provod.
pre 5 godina
Zašto i mlade i stare žene nameštaju kosu kad prvi put razgovaraju sa mnom?
pre 5 godina
Vernost se ne računa ako si ružan
(NikolaKG80, 16. januar 2021 20:54)
...ni s.se ako si debela. :)
pre 5 godina
Ima li igde riba u bilo cemu? XD
pre 5 godina
Čovek, pisano velikim Č, smatra svojom čašću da uzvrati pažnju i ljubav partneru i svojom vernošću. A da to zavisi od njegovog datuma rođenja... pa ima li pameti onaj ko to sledi?
*
Ali, da je samo to ono što je kvarno u astrologiji bilo bi samo pogrešan stav, zabluda. Sto puta jače od ove zablude je to što je ovo polje zlih sila, demona, koji tako perfidno grabe ljudske duše za svoju ergelu.
pre 5 godina
Kaco, nisu ti njihovi partneri sveci i savršeni, divni, ne varaju, ne lažu i ostalo. Sve su to ljudi. Iskvareni u srcu rade mnogo gore stvari od "varanja". Znam ih nekoliko koji navuku partnere lažima, glumom i ostalim sličnim oblicima ponašanja, zakrpe se za njih, neće da odu, proganjaju, pa čak ni kada parner nađe nekog drugog, kad zavoli nekoga. To su najiskvareniji ljudi.
Nikada nije onako kako izgleda. Povrediš nekoga, čekaj da ti se vrati. Tako to ide.
pre 5 godina
uuuu rakovi varajuuuu... veoma su strastveni ali brzo gube interes bar iz kog iskustva
pre 5 godina
Ja sam devica pa nikad ne bih prevario, ne zato što neću, nego nemam priliku, a u horoskopu sam lav.
pre 5 godina
Vernost se ne računa ako si ružan
pre 5 godina
To koliko ce ko da svrlja ne zavisi od strastvenosti osobe,nego od toga koliko je dobra ili losa po prirodi.Dobri ljudi i kad ih to najvise vuce,nece prevariti,da nebi povredili partnera.
Za one iskvarene u srcu to je najmanji problem.
pre 5 godina
Ja sam rak i varao bih na svakom mjestu.
pre 5 godina
Hahahahahahahahaha, najneverniji muški znak je RAK. Proverite oko sebe, videćete da sam u pravu.
pre 5 godina
@Vidak
Ako vernost zavisi od osobe kojoj se vernost daje, kao što kažete, onda biste mogli da pogazite sopstvene principe da nikada nećete da prevarite, dakle ne slažem se sa vama.
Vernost zavisi samo od same osobe, ukoliko smatrate da je varanje ljigavo i ne pada vam na pamet da to ikada uradite, i ukoliko ste u vezi sa nevernom osobom, možete lepo da raskinete vezu, a ne da i vi varate, jer to neverna osoba zaslužuje.
pre 5 godina
@billy negde grešiš čim te varaju toliko.
pre 5 godina
Rak- bivsa supruga, varala sa kolegom s posla, medicinska sestra. Jos jedna djevojka prije, teenage doba također varala sa nekim likom. To je samo moje iskustvo, uvijek neke nezgodne račice.
pre 5 godina
Jarac? Hahaha
pre 5 godina
Ja sam Jarac, pokojni otac je bio Jarac, oratkov otac isto, veeelikaaa zabluda da smo verni.
pre 5 godina
bili tebra, svaka medicinska sestra je bliska tome sem ako je tezak grob. nocne smene su leglo satiranja. ali ne od knjige i posla vec...
pre 5 godina
Vernost ne zavisi od zvezda. Vernost zavisi od osobe kojoj vernost daruješ.
pre 5 godina
Vernost ne zavisi od zvezda. Vernost zavisi od osobe kojoj vernost daruješ.
pre 5 godina
To koliko ce ko da svrlja ne zavisi od strastvenosti osobe,nego od toga koliko je dobra ili losa po prirodi.Dobri ljudi i kad ih to najvise vuce,nece prevariti,da nebi povredili partnera.
Za one iskvarene u srcu to je najmanji problem.
pre 5 godina
Rak- bivsa supruga, varala sa kolegom s posla, medicinska sestra. Jos jedna djevojka prije, teenage doba također varala sa nekim likom. To je samo moje iskustvo, uvijek neke nezgodne račice.
pre 5 godina
bili tebra, svaka medicinska sestra je bliska tome sem ako je tezak grob. nocne smene su leglo satiranja. ali ne od knjige i posla vec...
pre 5 godina
Vernost se ne računa ako si ružan
pre 5 godina
Rak?
Dobar vic. Sa bivšom sam bio godinama u vezi, planirali život dalje, preko noći u najbukvalnijem smislu kreće da živi sa drugim likom, uskoro posle toga se venčavaju.
Posle nekog vremena pokušava opet kontakt, nevolje u raju izgleda, naravno iskuliram u svakom smislu.
Toliko o horoskopu. :)
pre 5 godina
Ja sam devica pa nikad ne bih prevario, ne zato što neću, nego nemam priliku, a u horoskopu sam lav.
pre 5 godina
Vernost se ne računa ako si ružan
(NikolaKG80, 16. januar 2021 20:54)
...ni s.se ako si debela. :)
pre 5 godina
@Vidak
Ako vernost zavisi od osobe kojoj se vernost daje, kao što kažete, onda biste mogli da pogazite sopstvene principe da nikada nećete da prevarite, dakle ne slažem se sa vama.
Vernost zavisi samo od same osobe, ukoliko smatrate da je varanje ljigavo i ne pada vam na pamet da to ikada uradite, i ukoliko ste u vezi sa nevernom osobom, možete lepo da raskinete vezu, a ne da i vi varate, jer to neverna osoba zaslužuje.
pre 5 godina
Račica...teška priča da ne vara. vara ta samo da joj se ukaže bolja prilika, da joj taj neki namigne i ode ona malo u provod.
pre 5 godina
Rak je najgori znak, naročito žene.
Zariju ti nož u srce i još ga zavrću da boli.
Što dalje od mene.
Čudi me da nema na spisku nas Djevica.
pre 5 godina
Ja sam Jarac, pokojni otac je bio Jarac, oratkov otac isto, veeelikaaa zabluda da smo verni.
pre 5 godina
Hahahahahahahahaha, najneverniji muški znak je RAK. Proverite oko sebe, videćete da sam u pravu.
pre 5 godina
Jarac? Hahaha
pre 5 godina
Ja sam rak i varao bih na svakom mjestu.
pre 5 godina
uuuu rakovi varajuuuu... veoma su strastveni ali brzo gube interes bar iz kog iskustva
pre 5 godina
Jarac?!?!
Jaooo Božeee...
pre 5 godina
Čovek, pisano velikim Č, smatra svojom čašću da uzvrati pažnju i ljubav partneru i svojom vernošću. A da to zavisi od njegovog datuma rođenja... pa ima li pameti onaj ko to sledi?
*
Ali, da je samo to ono što je kvarno u astrologiji bilo bi samo pogrešan stav, zabluda. Sto puta jače od ove zablude je to što je ovo polje zlih sila, demona, koji tako perfidno grabe ljudske duše za svoju ergelu.
pre 5 godina
Zašto i mlade i stare žene nameštaju kosu kad prvi put razgovaraju sa mnom?
pre 5 godina
@billy negde grešiš čim te varaju toliko.
pre 5 godina
Ima li igde riba u bilo cemu? XD
pre 5 godina
Kaco, nisu ti njihovi partneri sveci i savršeni, divni, ne varaju, ne lažu i ostalo. Sve su to ljudi. Iskvareni u srcu rade mnogo gore stvari od "varanja". Znam ih nekoliko koji navuku partnere lažima, glumom i ostalim sličnim oblicima ponašanja, zakrpe se za njih, neće da odu, proganjaju, pa čak ni kada parner nađe nekog drugog, kad zavoli nekoga. To su najiskvareniji ljudi.
Nikada nije onako kako izgleda. Povrediš nekoga, čekaj da ti se vrati. Tako to ide.
pre 5 godina
Vernost nema veze sa horoskopom.
Ali zaista ne vidim potrebu za varanjem. ili volite partnera ili ne, nema treće. Cim potreba za tim postane veća, raskinite i nadjite sta vam se svidja.
pre 5 godina
Ahahahaha, nisam skoro nešto smešnije pročitala...
Čuj Rak i Škorpija verni ahahaha
pre 5 godina
Primecujem da je skorpija i na listi najvernijih i na listi najnevernijih znakova.
pre 5 godina
Nije prvi put da čitam za Raka da je najverniji. A u praksi, gotovo uvek naletim na neverne muške primerke.
Ali baš se izdvajaju po šaranju, kao i Ovan i Ribe. A i po komentarima vidim d anisam jedina koja je zapazila ovaj trend.
Nisam pristasna i sama sam Račica (verna sam, za sada, mada mogu da tvrdim za zauvek svojoj Vodoliji) ali muški primerci-haos.
Najverniji bi bili Jarac, Vodolija i eventualno Škorpija (muški, za žene ne znam).
pre 5 godina
Škorpija je uvek tu za vas, samo što je nekad vidite, nekad ne.
pre 5 godina
@TedThüringen
Apsolutno se slazem. Nekada davno zaljubio sam se u jednu racicu. Naravno, prvo sam se raspitao da li ima decka ili vec nekog i saznam da je u tom trenutku bila sama. Krenem u akciju i tada sam mislio uspesno jer je pozitivno odgovarala na moje zavodjenje. Ja se jos vise primim i onda krece moja nocna mora... Ladno me je, iza mojih ledja naravno, optuzivala kod mojih prijatelja kako ja nju pratim, maltretiram itd. Ja saznam za tu pricu i naravno opet se povucem. Medjutim, krece onda ona mene da zavodi. Ja vise nisam bio siguran sta da radim pa se ipak opet povucem. Epilog price, ona je bila u tajnoj vezi sa ozenjenim muskarcem dok sam je zavodio a i ona mene posle. Ta afera izadje u javnost, on se razvede a sa njom nemam pojma sta je bilo. Sto dalje od mene racice.
pre 5 godina
Ja bio sa rakom ženskim voli žena što da ne ;) ...Jer vi stvarno mentosi verujete u horoskop kako odrastate i u kakvom okruženju takvi ćete i biti uz gomilu nasledjenih gena od roditelja zvezde nemaju ništa sa tim
pre 5 godina
Ne verujem u ovaj horoskop no, jako me nerviraju ovi komentari autosovinista, koji su verovatno varali na svakom koraku, ali ipak kad zena prevari odmah na stub srama.. Pa vi sto mislite da su racice najgore, samo se drzite podalje od njih, ima ljudi koji ce ceniti sve te devojke i zene..
pre 5 godina
laz nevidjena... moj ex je bio Jarac varao me od prvog dana...pozdrav za njega
pre 5 godina
Pun mi je kufer ovih što hoće da njih niko ne vara ali ne da oni pravilno odaberu i budu divni ljudi, nego da se svi drugi sklone i uskrate sebi nešto (seks, ljubav, vezu, brak, decu) jer su oni zamislili da tako treba.
Život je džungla, ne kukajte nego ga živite.
Najveći prevaranti, muljatori i lažovi se predstavljaju kao verni, odani, dobri ljudi, i stalno prozivaju sve ostale da neko ne bi zagrebao po njihovoj ulozi koju glume.
Tiću i ne smarajte.
pre 5 godina
U mom slučaju za Jarca tačno bukvalno od reči do reči i stvarno me je ovo iznenadilo. Nikad prevario niti mi je to palo na pamet, ako sam u vezi to je za mene zakon jer dugo i pažljivo biram, a ne tek tako samo da budem s nekim jer eto kao tako treba. I sto se obećanja tiče, nikad do sad nisam prekršio to makar to bile i najbanalnije stvari.
Ali kao što je neko napisao već, ipak je sve ovo individualno i kakva si osoba, nikad ne možemo svi da budemo isti.
pre 5 godina
Bivša Rak, godinu dana me "vozala" kao budalu, manipulisala, vređala i ponižavala, kako ponašanjem i delima, tako i verbalno. Kasnije saznam od njenog bivšeg drugara šta je ta tek sve radila drugima i koliko je promiskuitetna bila. A inače gluma za Oskara, kad sam ja Jarac pao na to. Iskusno je bolja reč.
pre 5 godina
*bik*
pre 5 godina
bili tebra, svaka medicinska sestra je bliska tome sem ako je tezak grob. nocne smene su leglo satiranja. ali ne od knjige i posla vec...
(key and peele, 16. januar 2021 19:30)
A varaju sa doktorima, tj. sa muskarcima, tako da se opet ti procenti prevare medju polovima nivelisu. Ali, eto, ostade njihova profesija kao simbol neverstva i za izbegavanje, a doktori kao pozeljni muskarci.
pre 5 godina
Vaga!!!!
pre 5 godina
(The Advocate, 16. januar 2021 23:09)
Isto ali potpuno ista priča kod mene .
pre 5 godina
Skorpija je definitivno jedan od vernijih znakova
pre 5 godina
Vjerni Rak?!? Mozda i postoji...ali u bajkama
pre 5 godina
Ja sam rak i varao bih na svakom mjestu.
pre 5 godina
Ja sam Jarac, pokojni otac je bio Jarac, oratkov otac isto, veeelikaaa zabluda da smo verni.
pre 5 godina
Jarac?!?!
Jaooo Božeee...
pre 5 godina
Jarac? Hahaha
pre 5 godina
Zašto i mlade i stare žene nameštaju kosu kad prvi put razgovaraju sa mnom?
pre 5 godina
Hahahahahahahahaha, najneverniji muški znak je RAK. Proverite oko sebe, videćete da sam u pravu.
pre 5 godina
Rak je najgori znak, naročito žene.
Zariju ti nož u srce i još ga zavrću da boli.
Što dalje od mene.
Čudi me da nema na spisku nas Djevica.
pre 5 godina
Kaco, nisu ti njihovi partneri sveci i savršeni, divni, ne varaju, ne lažu i ostalo. Sve su to ljudi. Iskvareni u srcu rade mnogo gore stvari od "varanja". Znam ih nekoliko koji navuku partnere lažima, glumom i ostalim sličnim oblicima ponašanja, zakrpe se za njih, neće da odu, proganjaju, pa čak ni kada parner nađe nekog drugog, kad zavoli nekoga. To su najiskvareniji ljudi.
Nikada nije onako kako izgleda. Povrediš nekoga, čekaj da ti se vrati. Tako to ide.
pre 5 godina
Vernost se ne računa ako si ružan
pre 5 godina
uuuu rakovi varajuuuu... veoma su strastveni ali brzo gube interes bar iz kog iskustva
pre 5 godina
bili tebra, svaka medicinska sestra je bliska tome sem ako je tezak grob. nocne smene su leglo satiranja. ali ne od knjige i posla vec...
pre 5 godina
Rak- bivsa supruga, varala sa kolegom s posla, medicinska sestra. Jos jedna djevojka prije, teenage doba također varala sa nekim likom. To je samo moje iskustvo, uvijek neke nezgodne račice.
pre 5 godina
Ja sam devica pa nikad ne bih prevario, ne zato što neću, nego nemam priliku, a u horoskopu sam lav.
pre 5 godina
Vernost se ne računa ako si ružan
(NikolaKG80, 16. januar 2021 20:54)
...ni s.se ako si debela. :)
pre 5 godina
To koliko ce ko da svrlja ne zavisi od strastvenosti osobe,nego od toga koliko je dobra ili losa po prirodi.Dobri ljudi i kad ih to najvise vuce,nece prevariti,da nebi povredili partnera.
Za one iskvarene u srcu to je najmanji problem.
pre 5 godina
Čovek, pisano velikim Č, smatra svojom čašću da uzvrati pažnju i ljubav partneru i svojom vernošću. A da to zavisi od njegovog datuma rođenja... pa ima li pameti onaj ko to sledi?
*
Ali, da je samo to ono što je kvarno u astrologiji bilo bi samo pogrešan stav, zabluda. Sto puta jače od ove zablude je to što je ovo polje zlih sila, demona, koji tako perfidno grabe ljudske duše za svoju ergelu.
pre 5 godina
Vernost ne zavisi od zvezda. Vernost zavisi od osobe kojoj vernost daruješ.
pre 5 godina
Račica...teška priča da ne vara. vara ta samo da joj se ukaže bolja prilika, da joj taj neki namigne i ode ona malo u provod.
pre 5 godina
Rak?
Dobar vic. Sa bivšom sam bio godinama u vezi, planirali život dalje, preko noći u najbukvalnijem smislu kreće da živi sa drugim likom, uskoro posle toga se venčavaju.
Posle nekog vremena pokušava opet kontakt, nevolje u raju izgleda, naravno iskuliram u svakom smislu.
Toliko o horoskopu. :)
pre 5 godina
@billy negde grešiš čim te varaju toliko.
pre 5 godina
Ima li igde riba u bilo cemu? XD
pre 5 godina
Ahahahaha, nisam skoro nešto smešnije pročitala...
Čuj Rak i Škorpija verni ahahaha
pre 5 godina
Nije prvi put da čitam za Raka da je najverniji. A u praksi, gotovo uvek naletim na neverne muške primerke.
Ali baš se izdvajaju po šaranju, kao i Ovan i Ribe. A i po komentarima vidim d anisam jedina koja je zapazila ovaj trend.
Nisam pristasna i sama sam Račica (verna sam, za sada, mada mogu da tvrdim za zauvek svojoj Vodoliji) ali muški primerci-haos.
Najverniji bi bili Jarac, Vodolija i eventualno Škorpija (muški, za žene ne znam).
pre 5 godina
Vaga!!!!
pre 5 godina
Pun mi je kufer ovih što hoće da njih niko ne vara ali ne da oni pravilno odaberu i budu divni ljudi, nego da se svi drugi sklone i uskrate sebi nešto (seks, ljubav, vezu, brak, decu) jer su oni zamislili da tako treba.
Život je džungla, ne kukajte nego ga živite.
Najveći prevaranti, muljatori i lažovi se predstavljaju kao verni, odani, dobri ljudi, i stalno prozivaju sve ostale da neko ne bi zagrebao po njihovoj ulozi koju glume.
Tiću i ne smarajte.
pre 5 godina
laz nevidjena... moj ex je bio Jarac varao me od prvog dana...pozdrav za njega
pre 5 godina
@Vidak
Ako vernost zavisi od osobe kojoj se vernost daje, kao što kažete, onda biste mogli da pogazite sopstvene principe da nikada nećete da prevarite, dakle ne slažem se sa vama.
Vernost zavisi samo od same osobe, ukoliko smatrate da je varanje ljigavo i ne pada vam na pamet da to ikada uradite, i ukoliko ste u vezi sa nevernom osobom, možete lepo da raskinete vezu, a ne da i vi varate, jer to neverna osoba zaslužuje.
pre 5 godina
Ja bio sa rakom ženskim voli žena što da ne ;) ...Jer vi stvarno mentosi verujete u horoskop kako odrastate i u kakvom okruženju takvi ćete i biti uz gomilu nasledjenih gena od roditelja zvezde nemaju ništa sa tim
pre 5 godina
@TedThüringen
Apsolutno se slazem. Nekada davno zaljubio sam se u jednu racicu. Naravno, prvo sam se raspitao da li ima decka ili vec nekog i saznam da je u tom trenutku bila sama. Krenem u akciju i tada sam mislio uspesno jer je pozitivno odgovarala na moje zavodjenje. Ja se jos vise primim i onda krece moja nocna mora... Ladno me je, iza mojih ledja naravno, optuzivala kod mojih prijatelja kako ja nju pratim, maltretiram itd. Ja saznam za tu pricu i naravno opet se povucem. Medjutim, krece onda ona mene da zavodi. Ja vise nisam bio siguran sta da radim pa se ipak opet povucem. Epilog price, ona je bila u tajnoj vezi sa ozenjenim muskarcem dok sam je zavodio a i ona mene posle. Ta afera izadje u javnost, on se razvede a sa njom nemam pojma sta je bilo. Sto dalje od mene racice.
pre 5 godina
Ne verujem u ovaj horoskop no, jako me nerviraju ovi komentari autosovinista, koji su verovatno varali na svakom koraku, ali ipak kad zena prevari odmah na stub srama.. Pa vi sto mislite da su racice najgore, samo se drzite podalje od njih, ima ljudi koji ce ceniti sve te devojke i zene..
pre 5 godina
Bivša Rak, godinu dana me "vozala" kao budalu, manipulisala, vređala i ponižavala, kako ponašanjem i delima, tako i verbalno. Kasnije saznam od njenog bivšeg drugara šta je ta tek sve radila drugima i koliko je promiskuitetna bila. A inače gluma za Oskara, kad sam ja Jarac pao na to. Iskusno je bolja reč.
pre 5 godina
Škorpija je uvek tu za vas, samo što je nekad vidite, nekad ne.
pre 5 godina
U mom slučaju za Jarca tačno bukvalno od reči do reči i stvarno me je ovo iznenadilo. Nikad prevario niti mi je to palo na pamet, ako sam u vezi to je za mene zakon jer dugo i pažljivo biram, a ne tek tako samo da budem s nekim jer eto kao tako treba. I sto se obećanja tiče, nikad do sad nisam prekršio to makar to bile i najbanalnije stvari.
Ali kao što je neko napisao već, ipak je sve ovo individualno i kakva si osoba, nikad ne možemo svi da budemo isti.
pre 5 godina
*bik*
pre 5 godina
bili tebra, svaka medicinska sestra je bliska tome sem ako je tezak grob. nocne smene su leglo satiranja. ali ne od knjige i posla vec...
(key and peele, 16. januar 2021 19:30)
A varaju sa doktorima, tj. sa muskarcima, tako da se opet ti procenti prevare medju polovima nivelisu. Ali, eto, ostade njihova profesija kao simbol neverstva i za izbegavanje, a doktori kao pozeljni muskarci.
pre 5 godina
Primecujem da je skorpija i na listi najvernijih i na listi najnevernijih znakova.
pre 5 godina
Vernost nema veze sa horoskopom.
Ali zaista ne vidim potrebu za varanjem. ili volite partnera ili ne, nema treće. Cim potreba za tim postane veća, raskinite i nadjite sta vam se svidja.
pre 5 godina
Vjerni Rak?!? Mozda i postoji...ali u bajkama
pre 5 godina
(The Advocate, 16. januar 2021 23:09)
Isto ali potpuno ista priča kod mene .
pre 5 godina
Skorpija je definitivno jedan od vernijih znakova
40 Komentari
Sortiraj po: