utisak
pre 5 godina
Ipak je to Vaga.
IMAGE SOURCE
pre 5 godina
Ipak je to Vaga.
pre 5 godina
Pa horoskop je generalizacija,al ONAJ gore je sve propiso.Tako da bezobrazno,mozda doterano a u glavnom slantavo,a sustina tih spodoba moze da se opise u tri reci:bezmozgla djavolja konkubina.Da bi bilo jasno dragim citaocima,mrznja je usmerena prema bivsoj supruzi koja me je zadesila.
@ a, 8. februar 2021 13:25
Vagice su sve nekako bezobrazne. Imaju bikovi i u glavi, naravi i karakteru. Vage jesu ubedljivo najbolje doterane žene koje znam, ali ima nešto i u vaspitanju, pa tek onda garderoba i frizura :)
pre 5 godina
Ima nekih koje ce i te bezobraznice bez stila u bilo cemu, spakovati da budu tip-top.
@a, 8. februar 2021 13:25
Vagice su sve nekako bezobrazne. Vage jesu ubedljivo najbolje doterane žene koje znam, ali ima nešto i u vaspitanju, pa tek onda garderoba i frizura :)
pre 5 godina
@Levi
Što mora da kaže? Uglavnom se primeti koji je neko znak po ponašanju i kada progovori. Ne može tu mnogo šta da se sakrije.
pre 5 godina
Bikovi su svi nekako aljkavi. Prvo treba da se ima u glavi, naravi i karakteru, dosta zavisi i od navika, nešzo genetike, pa tek onda garderoba i frizura.
(Vagica, 7. februar 2021 19:23)
Vagice su sve nekako bezobrazne. Imaju bikovi i u glavi, naravi i karakteru. Vage jesu ubedljivo najbolje doterane žene koje znam, ali ima nešto i u vaspitanju, pa tek onda garderoba i frizura :)
pre 5 godina
Slažem se u potpunosti! :)
pre 5 godina
@Volina
Molim vas, recite mi koju ste osnovnu skolu zavrsili....
(Ili ste sami, kod kuće, učili pravila pravopisa?)
pre 5 godina
Od mog bivšeg dečka mama, riba u horoskopu. Stil savršen.
Dva ženska strelca, jedan (naravno) muški ovan - kao iz kataloga, i to uvek. I jedna ženska škorpija, poprilično neobična.
Bikovi su svi nekako aljkavi. Prvo treba da se ima u glavi, naravi i karakteru, dosta zavisi i od navika, nešzo genetike, pa tek onda garderoba i frizura.
pre 5 godina
Bik ni priblizno.. bas veliki promasaj. Znam 10tak bikova i svi aljkavi i stilski blagi ocaj...
(oook, 7
Znas desetak bikova? Ti kad se upoznajes uz ime se obavezno kaze i horoskopski znak.
pre 5 godina
Iskreno, kao bik, kažem vam... ipak su to vage
pre 5 godina
Vage su najbolje !
pre 5 godina
lav
pre 5 godina
Nije bitno ko je šta obuko. Nije bitno kaka mu je frizura. Nije bitno ništa.
pre 5 godina
tacno za Bikove!
pre 5 godina
Ne znam, ja primetim svakoga kad uđe u sobu. Verovatno mislite kad uđe u klub, ili diskać, ili tako nešto
pre 5 godina
Samo Devica.
pre 5 godina
bilo koji italijan/italijanka od 7-77.
pre 5 godina
Al su se vage nalozile hehehe...
pre 5 godina
Ajde bre sve naj bik, zna se da su strelcevi najsposobniji
pre 5 godina
Ma kakva mula kakvi bakrači!
pre 5 godina
Rakovi
pre 5 godina
Vaga, pa 10 mesta prazno.
pre 5 godina
Vaga a ne bik,aman.
pre 5 godina
Tacno!
pre 5 godina
Rekao bih Strelac i Vaga, možda i Riba.
Bikovi su tunel jeftinoće, kao i ženski Lavovi i Blizanci. Markirano i vulgarno, to nije stil.
pre 5 godina
Bik ni priblizno.. bas veliki promasaj. Znam 10tak bikova i svi aljkavi i stilski blagi ocaj...
pre 5 godina
Lupetanje
pre 5 godina
Jasam bik do duse u horosgopu ali milsim da ni u stvarnom zivotu ni sam neka mlogo bolja zivotilja mozda bise mogo pofaliti dase oblacim ko medjed
pre 5 godina
Vaga, kakav crni bik.
pre 5 godina
da prostite, ali tesko ahahaha
pre 5 godina
da prostite, ali tesko ahahaha
pre 5 godina
Vaga, kakav crni bik.
pre 5 godina
bilo koji italijan/italijanka od 7-77.
pre 5 godina
Jasam bik do duse u horosgopu ali milsim da ni u stvarnom zivotu ni sam neka mlogo bolja zivotilja mozda bise mogo pofaliti dase oblacim ko medjed
pre 5 godina
Al su se vage nalozile hehehe...
pre 5 godina
Rekao bih Strelac i Vaga, možda i Riba.
Bikovi su tunel jeftinoće, kao i ženski Lavovi i Blizanci. Markirano i vulgarno, to nije stil.
pre 5 godina
Bik ni priblizno.. bas veliki promasaj. Znam 10tak bikova i svi aljkavi i stilski blagi ocaj...
pre 5 godina
tacno za Bikove!
pre 5 godina
Vaga, pa 10 mesta prazno.
pre 5 godina
Vaga a ne bik,aman.
pre 5 godina
Lupetanje
pre 5 godina
Tacno!
pre 5 godina
Ne znam, ja primetim svakoga kad uđe u sobu. Verovatno mislite kad uđe u klub, ili diskać, ili tako nešto
pre 5 godina
Ajde bre sve naj bik, zna se da su strelcevi najsposobniji
pre 5 godina
Nije bitno ko je šta obuko. Nije bitno kaka mu je frizura. Nije bitno ništa.
pre 5 godina
Od mog bivšeg dečka mama, riba u horoskopu. Stil savršen.
Dva ženska strelca, jedan (naravno) muški ovan - kao iz kataloga, i to uvek. I jedna ženska škorpija, poprilično neobična.
Bikovi su svi nekako aljkavi. Prvo treba da se ima u glavi, naravi i karakteru, dosta zavisi i od navika, nešzo genetike, pa tek onda garderoba i frizura.
pre 5 godina
Samo Devica.
pre 5 godina
lav
pre 5 godina
Iskreno, kao bik, kažem vam... ipak su to vage
pre 5 godina
Ma kakva mula kakvi bakrači!
pre 5 godina
Bik ni priblizno.. bas veliki promasaj. Znam 10tak bikova i svi aljkavi i stilski blagi ocaj...
(oook, 7
Znas desetak bikova? Ti kad se upoznajes uz ime se obavezno kaze i horoskopski znak.
pre 5 godina
Rakovi
pre 5 godina
Pa horoskop je generalizacija,al ONAJ gore je sve propiso.Tako da bezobrazno,mozda doterano a u glavnom slantavo,a sustina tih spodoba moze da se opise u tri reci:bezmozgla djavolja konkubina.Da bi bilo jasno dragim citaocima,mrznja je usmerena prema bivsoj supruzi koja me je zadesila.
@ a, 8. februar 2021 13:25
Vagice su sve nekako bezobrazne. Imaju bikovi i u glavi, naravi i karakteru. Vage jesu ubedljivo najbolje doterane žene koje znam, ali ima nešto i u vaspitanju, pa tek onda garderoba i frizura :)
pre 5 godina
Bikovi su svi nekako aljkavi. Prvo treba da se ima u glavi, naravi i karakteru, dosta zavisi i od navika, nešzo genetike, pa tek onda garderoba i frizura.
(Vagica, 7. februar 2021 19:23)
Vagice su sve nekako bezobrazne. Imaju bikovi i u glavi, naravi i karakteru. Vage jesu ubedljivo najbolje doterane žene koje znam, ali ima nešto i u vaspitanju, pa tek onda garderoba i frizura :)
pre 5 godina
Vage su najbolje !
pre 5 godina
Slažem se u potpunosti! :)
pre 5 godina
@Levi
Što mora da kaže? Uglavnom se primeti koji je neko znak po ponašanju i kada progovori. Ne može tu mnogo šta da se sakrije.
pre 5 godina
@Volina
Molim vas, recite mi koju ste osnovnu skolu zavrsili....
(Ili ste sami, kod kuće, učili pravila pravopisa?)
pre 5 godina
Ipak je to Vaga.
pre 5 godina
Ima nekih koje ce i te bezobraznice bez stila u bilo cemu, spakovati da budu tip-top.
@a, 8. februar 2021 13:25
Vagice su sve nekako bezobrazne. Vage jesu ubedljivo najbolje doterane žene koje znam, ali ima nešto i u vaspitanju, pa tek onda garderoba i frizura :)
pre 5 godina
Vaga, kakav crni bik.
pre 5 godina
Vaga, pa 10 mesta prazno.
pre 5 godina
Vaga a ne bik,aman.
pre 5 godina
Ajde bre sve naj bik, zna se da su strelcevi najsposobniji
pre 5 godina
Rekao bih Strelac i Vaga, možda i Riba.
Bikovi su tunel jeftinoće, kao i ženski Lavovi i Blizanci. Markirano i vulgarno, to nije stil.
pre 5 godina
Bik ni priblizno.. bas veliki promasaj. Znam 10tak bikova i svi aljkavi i stilski blagi ocaj...
pre 5 godina
da prostite, ali tesko ahahaha
pre 5 godina
Samo Devica.
pre 5 godina
Rakovi
pre 5 godina
Tacno!
pre 5 godina
lav
pre 5 godina
tacno za Bikove!
pre 5 godina
Jasam bik do duse u horosgopu ali milsim da ni u stvarnom zivotu ni sam neka mlogo bolja zivotilja mozda bise mogo pofaliti dase oblacim ko medjed
pre 5 godina
Lupetanje
pre 5 godina
Ma kakva mula kakvi bakrači!
pre 5 godina
Od mog bivšeg dečka mama, riba u horoskopu. Stil savršen.
Dva ženska strelca, jedan (naravno) muški ovan - kao iz kataloga, i to uvek. I jedna ženska škorpija, poprilično neobična.
Bikovi su svi nekako aljkavi. Prvo treba da se ima u glavi, naravi i karakteru, dosta zavisi i od navika, nešzo genetike, pa tek onda garderoba i frizura.
pre 5 godina
bilo koji italijan/italijanka od 7-77.
pre 5 godina
Al su se vage nalozile hehehe...
pre 5 godina
Iskreno, kao bik, kažem vam... ipak su to vage
pre 5 godina
Ipak je to Vaga.
pre 5 godina
Nije bitno ko je šta obuko. Nije bitno kaka mu je frizura. Nije bitno ništa.
pre 5 godina
Vage su najbolje !
pre 5 godina
@Volina
Molim vas, recite mi koju ste osnovnu skolu zavrsili....
(Ili ste sami, kod kuće, učili pravila pravopisa?)
pre 5 godina
Bik ni priblizno.. bas veliki promasaj. Znam 10tak bikova i svi aljkavi i stilski blagi ocaj...
(oook, 7
Znas desetak bikova? Ti kad se upoznajes uz ime se obavezno kaze i horoskopski znak.
pre 5 godina
Ne znam, ja primetim svakoga kad uđe u sobu. Verovatno mislite kad uđe u klub, ili diskać, ili tako nešto
pre 5 godina
Slažem se u potpunosti! :)
pre 5 godina
Ima nekih koje ce i te bezobraznice bez stila u bilo cemu, spakovati da budu tip-top.
@a, 8. februar 2021 13:25
Vagice su sve nekako bezobrazne. Vage jesu ubedljivo najbolje doterane žene koje znam, ali ima nešto i u vaspitanju, pa tek onda garderoba i frizura :)
pre 5 godina
Bikovi su svi nekako aljkavi. Prvo treba da se ima u glavi, naravi i karakteru, dosta zavisi i od navika, nešzo genetike, pa tek onda garderoba i frizura.
(Vagica, 7. februar 2021 19:23)
Vagice su sve nekako bezobrazne. Imaju bikovi i u glavi, naravi i karakteru. Vage jesu ubedljivo najbolje doterane žene koje znam, ali ima nešto i u vaspitanju, pa tek onda garderoba i frizura :)
pre 5 godina
Pa horoskop je generalizacija,al ONAJ gore je sve propiso.Tako da bezobrazno,mozda doterano a u glavnom slantavo,a sustina tih spodoba moze da se opise u tri reci:bezmozgla djavolja konkubina.Da bi bilo jasno dragim citaocima,mrznja je usmerena prema bivsoj supruzi koja me je zadesila.
@ a, 8. februar 2021 13:25
Vagice su sve nekako bezobrazne. Imaju bikovi i u glavi, naravi i karakteru. Vage jesu ubedljivo najbolje doterane žene koje znam, ali ima nešto i u vaspitanju, pa tek onda garderoba i frizura :)
pre 5 godina
@Levi
Što mora da kaže? Uglavnom se primeti koji je neko znak po ponašanju i kada progovori. Ne može tu mnogo šta da se sakrije.
30 Komentari
Sortiraj po: