Dr Batkovski
pre 4 godine
ni tad, bi sad
pre 4 godine
ni tad, bi sad
pre 4 godine
Kako nije imala sreće u ljubavi kad se četiri puta udavala?!
pre 4 godine
Svaka čast...
(Pop, 07. januar 2022 14:49)
Na čemu? Možda jedino što je preživela torturu izgladnjivanja, što je za tolike godine života pojela hrane koliko pojede kunić u svom životnom veku? Trebalo je imati ogromnu hrabrost ili stavljati oklop kad sa ovakvim kosturom polaziš u krevet. Svaka koska je mogla da ti napravi strašne povrede, a to što je nekakvom perverznom i izopačenom umu kakav je bio Dali, ona bila simbol lepote, dovoljno govori u prilog mojoj tvrdnji! Jbg., o njenim intelektualnim vrednostima se nigde ne govori, samo o njenom fizičkom izgledu koji je promovisao čuveni ekscentrični slikar, tako da ono čega nema o njemu se i ne raspravlja. Ona je sama pristala da bude samo lik, prazna ljuštura u kojoj drugi ne vide ličnost nego ofinger za nečije eksperimente sa tkaninama.
pre 4 godine
Kruela ti li si?
pre 4 godine
sve je lako i zabavno kad si aškenazi u new york-u, nema šanse da propadneš i kad si totalni antitalenat za sve u životu ko dotična
(miki, 7. januar 2022 14:53)
Ja verujem da si ti totalni talenat za sve.
pre 4 godine
sve je lako i zabavno kad si aškenazi u new york-u, nema šanse da propadneš i kad si totalni antitalenat za sve u životu ko dotična
pre 4 godine
pa kad bismo mogli da vidimo kako stvarno izgleda ili bolje receno kako bi izgledala bez raznih zahvata, botoksa i cuda..ovako pf..zategnuto lice i naborani vrat ne smatram lepim
pre 4 godine
Zlica od Opaka!
pre 4 godine
Lepša jeste sada, ali sa naravno tonom šminke i ko zna koliko operacija.
pre 4 godine
Svaka čast...
pre 4 godine
Kruela.
pre 4 godine
Nista specijalno nije bila lepa...cak je sad mozda lepsa,pod stare dane.
pre 4 godine
Lepša sad nego kad je bila mladja…
pre 4 godine
Lepša sad nego kad je bila mladja…
pre 4 godine
Nista specijalno nije bila lepa...cak je sad mozda lepsa,pod stare dane.
pre 4 godine
Kruela.
pre 4 godine
Svaka čast...
pre 4 godine
sve je lako i zabavno kad si aškenazi u new york-u, nema šanse da propadneš i kad si totalni antitalenat za sve u životu ko dotična
(miki, 7. januar 2022 14:53)
Ja verujem da si ti totalni talenat za sve.
pre 4 godine
sve je lako i zabavno kad si aškenazi u new york-u, nema šanse da propadneš i kad si totalni antitalenat za sve u životu ko dotična
pre 4 godine
Lepša jeste sada, ali sa naravno tonom šminke i ko zna koliko operacija.
pre 4 godine
Zlica od Opaka!
pre 4 godine
Kruela ti li si?
pre 4 godine
pa kad bismo mogli da vidimo kako stvarno izgleda ili bolje receno kako bi izgledala bez raznih zahvata, botoksa i cuda..ovako pf..zategnuto lice i naborani vrat ne smatram lepim
pre 4 godine
Kako nije imala sreće u ljubavi kad se četiri puta udavala?!
pre 4 godine
Svaka čast...
(Pop, 07. januar 2022 14:49)
Na čemu? Možda jedino što je preživela torturu izgladnjivanja, što je za tolike godine života pojela hrane koliko pojede kunić u svom životnom veku? Trebalo je imati ogromnu hrabrost ili stavljati oklop kad sa ovakvim kosturom polaziš u krevet. Svaka koska je mogla da ti napravi strašne povrede, a to što je nekakvom perverznom i izopačenom umu kakav je bio Dali, ona bila simbol lepote, dovoljno govori u prilog mojoj tvrdnji! Jbg., o njenim intelektualnim vrednostima se nigde ne govori, samo o njenom fizičkom izgledu koji je promovisao čuveni ekscentrični slikar, tako da ono čega nema o njemu se i ne raspravlja. Ona je sama pristala da bude samo lik, prazna ljuštura u kojoj drugi ne vide ličnost nego ofinger za nečije eksperimente sa tkaninama.
pre 4 godine
ni tad, bi sad
pre 4 godine
Svaka čast...
(Pop, 07. januar 2022 14:49)
Na čemu? Možda jedino što je preživela torturu izgladnjivanja, što je za tolike godine života pojela hrane koliko pojede kunić u svom životnom veku? Trebalo je imati ogromnu hrabrost ili stavljati oklop kad sa ovakvim kosturom polaziš u krevet. Svaka koska je mogla da ti napravi strašne povrede, a to što je nekakvom perverznom i izopačenom umu kakav je bio Dali, ona bila simbol lepote, dovoljno govori u prilog mojoj tvrdnji! Jbg., o njenim intelektualnim vrednostima se nigde ne govori, samo o njenom fizičkom izgledu koji je promovisao čuveni ekscentrični slikar, tako da ono čega nema o njemu se i ne raspravlja. Ona je sama pristala da bude samo lik, prazna ljuštura u kojoj drugi ne vide ličnost nego ofinger za nečije eksperimente sa tkaninama.
pre 4 godine
sve je lako i zabavno kad si aškenazi u new york-u, nema šanse da propadneš i kad si totalni antitalenat za sve u životu ko dotična
pre 4 godine
pa kad bismo mogli da vidimo kako stvarno izgleda ili bolje receno kako bi izgledala bez raznih zahvata, botoksa i cuda..ovako pf..zategnuto lice i naborani vrat ne smatram lepim
pre 4 godine
Lepša jeste sada, ali sa naravno tonom šminke i ko zna koliko operacija.
pre 4 godine
Nista specijalno nije bila lepa...cak je sad mozda lepsa,pod stare dane.
pre 4 godine
Kruela.
pre 4 godine
sve je lako i zabavno kad si aškenazi u new york-u, nema šanse da propadneš i kad si totalni antitalenat za sve u životu ko dotična
(miki, 7. januar 2022 14:53)
Ja verujem da si ti totalni talenat za sve.
pre 4 godine
Zlica od Opaka!
pre 4 godine
Kruela ti li si?
pre 4 godine
Lepša sad nego kad je bila mladja…
pre 4 godine
Svaka čast...
pre 4 godine
ni tad, bi sad
pre 4 godine
Kako nije imala sreće u ljubavi kad se četiri puta udavala?!
13 Komentari
Sortiraj po: