manuka
pre 2 godine
Samo prvih sest?! Ne bih rekla. I dan danas ne spavam kako treba! Imam ih troje
IMAGE SOURCE
pre 2 godine
Samo prvih sest?! Ne bih rekla. I dan danas ne spavam kako treba! Imam ih troje
pre 2 godine
U novembru najstarija puni 15 godina. Još nas najmlađa (9) budi noću. Ja sam od onih koji paté kad ne odspavaju bar 7 sati, pa vi vidite. ?
pre 2 godine
Evo rasplakah se
pre 2 godine
Prvo pravilo glasi kad beba spava svi treba da spavaju.
pre 2 godine
Problem imaju ljudi koji su navikli da spavaju bez prekida po 8 sati ili više. Problem imanu ljudi koji su pre roditeljstva mislili samo na sebe, kojima su roditelji pomagali i odmenjivali ih u svemu. Problem imaju oni kojima je život pre dece bio laganica. Oni koji su oduvek brinuli o nekome, imaju samo još jednu osobu više o kojoj brinu. Nije mi vas žao.
pre 2 godine
ja bez dece, roditelji oboje imaju rak, nrma spavanja, tako da svako ima svoj problem, vi sa decom bar tu decu imate, ima nas dosta koji smo odmalena na usluzi roditeljima
pre 2 godine
“Roditelji ne spavaju dovoljno prvih 6 godina nakon rođenja deteta”
Mislite 16, zaboravili su da stave “1” ispred. Plus ako ih imate više (mislim na decu) to se lepo produži 20 i kusur godina neredovnog spavanja, a bogami i stresa.
pre 2 godine
Starija 13, mladja 10. Dan danas spavam lose. To kad krene nema vise nazad. Jos kad ti se navikne organizam na takav tempo nespavanja, tacno si ko zombi.
pre 2 godine
narednih 20
pre 2 godine
Sat vremena kraće? Petnaest minuta kraće? Pa san se bukvalno prepolovi
pre 2 godine
Pre puno godina, dolazim na posao nakon neprospavane noći. Kažem starijem kolegi, nisam noćas oka sklopio, beba (6m) je celu noć plakala, jedva ću raditi danas. Kaže on, ni ja nisam spavao noćas, ovog mog je dovela policija kući...
pre 2 godine
Tačno 100%
pre 2 godine
Pre puno godina, dolazim na posao nakon neprospavane noći. Kažem starijem kolegi, nisam noćas oka sklopio, beba (6m) je celu noć plakala, jedva ću raditi danas. Kaže on, ni ja nisam spavao noćas, ovog mog je dovela policija kući...
pre 2 godine
Sat vremena kraće? Petnaest minuta kraće? Pa san se bukvalno prepolovi
pre 2 godine
narednih 20
pre 2 godine
Tačno 100%
pre 2 godine
ja bez dece, roditelji oboje imaju rak, nrma spavanja, tako da svako ima svoj problem, vi sa decom bar tu decu imate, ima nas dosta koji smo odmalena na usluzi roditeljima
pre 2 godine
“Roditelji ne spavaju dovoljno prvih 6 godina nakon rođenja deteta”
Mislite 16, zaboravili su da stave “1” ispred. Plus ako ih imate više (mislim na decu) to se lepo produži 20 i kusur godina neredovnog spavanja, a bogami i stresa.
pre 2 godine
Starija 13, mladja 10. Dan danas spavam lose. To kad krene nema vise nazad. Jos kad ti se navikne organizam na takav tempo nespavanja, tacno si ko zombi.
pre 2 godine
Prvo pravilo glasi kad beba spava svi treba da spavaju.
pre 2 godine
Evo rasplakah se
pre 2 godine
Problem imaju ljudi koji su navikli da spavaju bez prekida po 8 sati ili više. Problem imanu ljudi koji su pre roditeljstva mislili samo na sebe, kojima su roditelji pomagali i odmenjivali ih u svemu. Problem imaju oni kojima je život pre dece bio laganica. Oni koji su oduvek brinuli o nekome, imaju samo još jednu osobu više o kojoj brinu. Nije mi vas žao.
pre 2 godine
Samo prvih sest?! Ne bih rekla. I dan danas ne spavam kako treba! Imam ih troje
pre 2 godine
U novembru najstarija puni 15 godina. Još nas najmlađa (9) budi noću. Ja sam od onih koji paté kad ne odspavaju bar 7 sati, pa vi vidite. ?
pre 2 godine
Problem imaju ljudi koji su navikli da spavaju bez prekida po 8 sati ili više. Problem imanu ljudi koji su pre roditeljstva mislili samo na sebe, kojima su roditelji pomagali i odmenjivali ih u svemu. Problem imaju oni kojima je život pre dece bio laganica. Oni koji su oduvek brinuli o nekome, imaju samo još jednu osobu više o kojoj brinu. Nije mi vas žao.
pre 2 godine
Evo rasplakah se
pre 2 godine
“Roditelji ne spavaju dovoljno prvih 6 godina nakon rođenja deteta”
Mislite 16, zaboravili su da stave “1” ispred. Plus ako ih imate više (mislim na decu) to se lepo produži 20 i kusur godina neredovnog spavanja, a bogami i stresa.
pre 2 godine
Prvo pravilo glasi kad beba spava svi treba da spavaju.
pre 2 godine
Sat vremena kraće? Petnaest minuta kraće? Pa san se bukvalno prepolovi
pre 2 godine
Tačno 100%
pre 2 godine
ja bez dece, roditelji oboje imaju rak, nrma spavanja, tako da svako ima svoj problem, vi sa decom bar tu decu imate, ima nas dosta koji smo odmalena na usluzi roditeljima
pre 2 godine
narednih 20
pre 2 godine
Starija 13, mladja 10. Dan danas spavam lose. To kad krene nema vise nazad. Jos kad ti se navikne organizam na takav tempo nespavanja, tacno si ko zombi.
pre 2 godine
Samo prvih sest?! Ne bih rekla. I dan danas ne spavam kako treba! Imam ih troje
pre 2 godine
Pre puno godina, dolazim na posao nakon neprospavane noći. Kažem starijem kolegi, nisam noćas oka sklopio, beba (6m) je celu noć plakala, jedva ću raditi danas. Kaže on, ni ja nisam spavao noćas, ovog mog je dovela policija kući...
pre 2 godine
U novembru najstarija puni 15 godina. Još nas najmlađa (9) budi noću. Ja sam od onih koji paté kad ne odspavaju bar 7 sati, pa vi vidite. ?
12 Komentari
Sortiraj po: