Roditelji ne spavaju dovoljno prvih 6 godina nakon rođenja deteta

Izvor: index.hr

Roditelji ne spavaju dovoljno prvih 6 godina nakon roðenja deteta IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

12 Komentari

Sortiraj po:

mamakoka

pre 2 godine

U novembru najstarija puni 15 godina. Još nas najmlađa (9) budi noću. Ja sam od onih koji paté kad ne odspavaju bar 7 sati, pa vi vidite. ?

Problem

pre 2 godine

Problem imaju ljudi koji su navikli da spavaju bez prekida po 8 sati ili više. Problem imanu ljudi koji su pre roditeljstva mislili samo na sebe, kojima su roditelji pomagali i odmenjivali ih u svemu. Problem imaju oni kojima je život pre dece bio laganica. Oni koji su oduvek brinuli o nekome, imaju samo još jednu osobu više o kojoj brinu. Nije mi vas žao.

@ pera

pre 2 godine

ja bez dece, roditelji oboje imaju rak, nrma spavanja, tako da svako ima svoj problem, vi sa decom bar tu decu imate, ima nas dosta koji smo odmalena na usluzi roditeljima

Blek - Chicago

pre 2 godine

“Roditelji ne spavaju dovoljno prvih 6 godina nakon rođenja deteta”
Mislite 16, zaboravili su da stave “1” ispred. Plus ako ih imate više (mislim na decu) to se lepo produži 20 i kusur godina neredovnog spavanja, a bogami i stresa.

Marko

pre 2 godine

Starija 13, mladja 10. Dan danas spavam lose. To kad krene nema vise nazad. Jos kad ti se navikne organizam na takav tempo nespavanja, tacno si ko zombi.

pera

pre 2 godine

Pre puno godina, dolazim na posao nakon neprospavane noći. Kažem starijem kolegi, nisam noćas oka sklopio, beba (6m) je celu noć plakala, jedva ću raditi danas. Kaže on, ni ja nisam spavao noćas, ovog mog je dovela policija kući...

pera

pre 2 godine

Pre puno godina, dolazim na posao nakon neprospavane noći. Kažem starijem kolegi, nisam noćas oka sklopio, beba (6m) je celu noć plakala, jedva ću raditi danas. Kaže on, ni ja nisam spavao noćas, ovog mog je dovela policija kući...

@ pera

pre 2 godine

ja bez dece, roditelji oboje imaju rak, nrma spavanja, tako da svako ima svoj problem, vi sa decom bar tu decu imate, ima nas dosta koji smo odmalena na usluzi roditeljima

Blek - Chicago

pre 2 godine

“Roditelji ne spavaju dovoljno prvih 6 godina nakon rođenja deteta”
Mislite 16, zaboravili su da stave “1” ispred. Plus ako ih imate više (mislim na decu) to se lepo produži 20 i kusur godina neredovnog spavanja, a bogami i stresa.

Marko

pre 2 godine

Starija 13, mladja 10. Dan danas spavam lose. To kad krene nema vise nazad. Jos kad ti se navikne organizam na takav tempo nespavanja, tacno si ko zombi.

Problem

pre 2 godine

Problem imaju ljudi koji su navikli da spavaju bez prekida po 8 sati ili više. Problem imanu ljudi koji su pre roditeljstva mislili samo na sebe, kojima su roditelji pomagali i odmenjivali ih u svemu. Problem imaju oni kojima je život pre dece bio laganica. Oni koji su oduvek brinuli o nekome, imaju samo još jednu osobu više o kojoj brinu. Nije mi vas žao.

mamakoka

pre 2 godine

U novembru najstarija puni 15 godina. Još nas najmlađa (9) budi noću. Ja sam od onih koji paté kad ne odspavaju bar 7 sati, pa vi vidite. ?

Problem

pre 2 godine

Problem imaju ljudi koji su navikli da spavaju bez prekida po 8 sati ili više. Problem imanu ljudi koji su pre roditeljstva mislili samo na sebe, kojima su roditelji pomagali i odmenjivali ih u svemu. Problem imaju oni kojima je život pre dece bio laganica. Oni koji su oduvek brinuli o nekome, imaju samo još jednu osobu više o kojoj brinu. Nije mi vas žao.

Blek - Chicago

pre 2 godine

“Roditelji ne spavaju dovoljno prvih 6 godina nakon rođenja deteta”
Mislite 16, zaboravili su da stave “1” ispred. Plus ako ih imate više (mislim na decu) to se lepo produži 20 i kusur godina neredovnog spavanja, a bogami i stresa.

@ pera

pre 2 godine

ja bez dece, roditelji oboje imaju rak, nrma spavanja, tako da svako ima svoj problem, vi sa decom bar tu decu imate, ima nas dosta koji smo odmalena na usluzi roditeljima

Marko

pre 2 godine

Starija 13, mladja 10. Dan danas spavam lose. To kad krene nema vise nazad. Jos kad ti se navikne organizam na takav tempo nespavanja, tacno si ko zombi.

pera

pre 2 godine

Pre puno godina, dolazim na posao nakon neprospavane noći. Kažem starijem kolegi, nisam noćas oka sklopio, beba (6m) je celu noć plakala, jedva ću raditi danas. Kaže on, ni ja nisam spavao noćas, ovog mog je dovela policija kući...

mamakoka

pre 2 godine

U novembru najstarija puni 15 godina. Još nas najmlađa (9) budi noću. Ja sam od onih koji paté kad ne odspavaju bar 7 sati, pa vi vidite. ?