Aktuelno

Glumac "zapalio" internet: Ovako izgleda u 47. godini

Izvor: Super žena

Glumac "zapalio" internet: Ovako izgleda u 47. godini IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

20 Komentari

Sortiraj po:

Rade

pre 11 godina

Kad bi ovako izgledali i Nikola Kojo, Andrija Mikosevic...
(svet bez botova, 18. jun 2015 12:57)

Tad kad bi Dizel snimio Lepa sela...

objektivno

pre 11 godina

Pogledajte fotke Lenija Kravica, čovek je stariji od dotičnog 5 godina. Prosudite sami ko bolje izgleda, a o pitanju inteligencije,talenta, nekom drugom prilikom.

ZeKa

pre 11 godina

Nista sporno. Pravilna ishrana i vezbanje, i to je to. A sta drugo holivudski glumac pun para radi? Sad da li ima hemije ne znam. Steroidi su davno prevazidjeni. Hormon rasta je sad u modi, za cas posla te napravi na bildera.
Onog za koga znam da ne koristi nista, a ima isto godina je Jason Statham. Pogledajte tog baju, i bice vam jasno da je sve stvar vezbe. A mi sto se uvalimo u fotelju pa kukamo da ne moze, e pa lazemo i sebe i druge.

Joki

pre 11 godina

Nisam ljubomoran kao muskarac,bas naprotiv,ali svako ko je malo ozbiljnije trenirao u zivotu zna da je ovaj covek na hemiji i to ozbiljnoj.Vise vrsta steroida,godinama unazad a neupuceni ljudi koji nisu nikad nista trenirali,neka misle da je prirodno i neka se zavaraju da to moze tako da se postigne

pininfarina

pre 11 godina

Misici se spremaju u KUHINJIII!
Sto se tice fizickih aktivnosti za ovakav izgled, potrebno je 4-5 puta nedeljno po SAT vremena! Znaci max 5 sati NEDELJNO, slozice te se da nije puno, mnogo vise vremena provodimo na fb, netu i ostalim glupostima modernog doba, ali ono van treninga je presudno, ISHRANA, kad, sta, kako, koliko i u koje vreme, redovan san, disciplina u pravom smislu te reci... A komentatori koji baljezgaju kako lik ne izlazi iz teretane, smatram da nikad se nisu bavili ovim stvarima... Pozzzz

Ostrvljeni andjeo

pre 11 godina

Ajmo opet... Toliko trenira,a ovako izgleda?!
Da ja treniram ovoliko koliko on,ja bi bio gradjen kao Arnold!
Mada mu je lako da bude ovako gradjen jer uzima hemiju!!!
Ja imam genetiku,obrnem jedan krug nedeljno bajsom po Adi i bolje sam gradjen od njega.
Vjerujte mi,za dorucak voda i kasika meda i to je to!
Mada-NEKA PLATI POREZ!!!
A,da... Lik ima 48godina i top je gradjen za covjek od 48godina,priznajte to i dosta je bilo pljuvanje svake zgodne cure i svakog dobro gradjenog momka!

pininfarina

pre 11 godina

Misici se spremaju u KUHINJIII!
Sto se tice fizickih aktivnosti za ovakav izgled, potrebno je 4-5 puta nedeljno po SAT vremena! Znaci max 5 sati NEDELJNO, slozice te se da nije puno, mnogo vise vremena provodimo na fb, netu i ostalim glupostima modernog doba, ali ono van treninga je presudno, ISHRANA, kad, sta, kako, koliko i u koje vreme, redovan san, disciplina u pravom smislu te reci... A komentatori koji baljezgaju kako lik ne izlazi iz teretane, smatram da nikad se nisu bavili ovim stvarima... Pozzzz

Ostrvljeni andjeo

pre 11 godina

Ajmo opet... Toliko trenira,a ovako izgleda?!
Da ja treniram ovoliko koliko on,ja bi bio gradjen kao Arnold!
Mada mu je lako da bude ovako gradjen jer uzima hemiju!!!
Ja imam genetiku,obrnem jedan krug nedeljno bajsom po Adi i bolje sam gradjen od njega.
Vjerujte mi,za dorucak voda i kasika meda i to je to!
Mada-NEKA PLATI POREZ!!!
A,da... Lik ima 48godina i top je gradjen za covjek od 48godina,priznajte to i dosta je bilo pljuvanje svake zgodne cure i svakog dobro gradjenog momka!

Joki

pre 11 godina

Nisam ljubomoran kao muskarac,bas naprotiv,ali svako ko je malo ozbiljnije trenirao u zivotu zna da je ovaj covek na hemiji i to ozbiljnoj.Vise vrsta steroida,godinama unazad a neupuceni ljudi koji nisu nikad nista trenirali,neka misle da je prirodno i neka se zavaraju da to moze tako da se postigne

ZeKa

pre 11 godina

Nista sporno. Pravilna ishrana i vezbanje, i to je to. A sta drugo holivudski glumac pun para radi? Sad da li ima hemije ne znam. Steroidi su davno prevazidjeni. Hormon rasta je sad u modi, za cas posla te napravi na bildera.
Onog za koga znam da ne koristi nista, a ima isto godina je Jason Statham. Pogledajte tog baju, i bice vam jasno da je sve stvar vezbe. A mi sto se uvalimo u fotelju pa kukamo da ne moze, e pa lazemo i sebe i druge.

Rade

pre 11 godina

Kad bi ovako izgledali i Nikola Kojo, Andrija Mikosevic...
(svet bez botova, 18. jun 2015 12:57)

Tad kad bi Dizel snimio Lepa sela...

objektivno

pre 11 godina

Pogledajte fotke Lenija Kravica, čovek je stariji od dotičnog 5 godina. Prosudite sami ko bolje izgleda, a o pitanju inteligencije,talenta, nekom drugom prilikom.

Ostrvljeni andjeo

pre 11 godina

Ajmo opet... Toliko trenira,a ovako izgleda?!
Da ja treniram ovoliko koliko on,ja bi bio gradjen kao Arnold!
Mada mu je lako da bude ovako gradjen jer uzima hemiju!!!
Ja imam genetiku,obrnem jedan krug nedeljno bajsom po Adi i bolje sam gradjen od njega.
Vjerujte mi,za dorucak voda i kasika meda i to je to!
Mada-NEKA PLATI POREZ!!!
A,da... Lik ima 48godina i top je gradjen za covjek od 48godina,priznajte to i dosta je bilo pljuvanje svake zgodne cure i svakog dobro gradjenog momka!

Joki

pre 11 godina

Nisam ljubomoran kao muskarac,bas naprotiv,ali svako ko je malo ozbiljnije trenirao u zivotu zna da je ovaj covek na hemiji i to ozbiljnoj.Vise vrsta steroida,godinama unazad a neupuceni ljudi koji nisu nikad nista trenirali,neka misle da je prirodno i neka se zavaraju da to moze tako da se postigne

pininfarina

pre 11 godina

Misici se spremaju u KUHINJIII!
Sto se tice fizickih aktivnosti za ovakav izgled, potrebno je 4-5 puta nedeljno po SAT vremena! Znaci max 5 sati NEDELJNO, slozice te se da nije puno, mnogo vise vremena provodimo na fb, netu i ostalim glupostima modernog doba, ali ono van treninga je presudno, ISHRANA, kad, sta, kako, koliko i u koje vreme, redovan san, disciplina u pravom smislu te reci... A komentatori koji baljezgaju kako lik ne izlazi iz teretane, smatram da nikad se nisu bavili ovim stvarima... Pozzzz

Rade

pre 11 godina

Kad bi ovako izgledali i Nikola Kojo, Andrija Mikosevic...
(svet bez botova, 18. jun 2015 12:57)

Tad kad bi Dizel snimio Lepa sela...

objektivno

pre 11 godina

Pogledajte fotke Lenija Kravica, čovek je stariji od dotičnog 5 godina. Prosudite sami ko bolje izgleda, a o pitanju inteligencije,talenta, nekom drugom prilikom.

ZeKa

pre 11 godina

Nista sporno. Pravilna ishrana i vezbanje, i to je to. A sta drugo holivudski glumac pun para radi? Sad da li ima hemije ne znam. Steroidi su davno prevazidjeni. Hormon rasta je sad u modi, za cas posla te napravi na bildera.
Onog za koga znam da ne koristi nista, a ima isto godina je Jason Statham. Pogledajte tog baju, i bice vam jasno da je sve stvar vezbe. A mi sto se uvalimo u fotelju pa kukamo da ne moze, e pa lazemo i sebe i druge.