Pjerica
pre 4 godine
Maznula dve fudbalske lopte..
pre 4 godine
Maznula dve fudbalske lopte..
pre 4 godine
Samo da ne bude prisutna Hajdi Klum kao 2006, kada nas je izvukla u grupu sa Argentinom i Holandijom. Rezultati su poznati, izgubili smo od Argentine sa 6-0, od Holandije 1-0 i Obale Slonovače sa 3-2. Još bolno!
pre 4 godine
4/10 u najboljem slučaju i posle 6 piva.
pre 4 godine
Кога ли ће она да нам извуче?!
pre 4 godine
Fudbal je fudbal a nemci su nemci
pre 4 godine
Lepa je, zaista..
pre 4 godine
Osecam nesto da ce biti kao 2006, i da cemo opet biti sa nemcima u grupi.
pre 4 godine
Obučena lepotica? Kakvu poruku šalje?
pre 4 godine
Obučena lepotica? Kakvu poruku šalje?
pre 4 godine
Osecam nesto da ce biti kao 2006, i da cemo opet biti sa nemcima u grupi.
pre 4 godine
Lepa je, zaista..
pre 4 godine
Samo da ne bude prisutna Hajdi Klum kao 2006, kada nas je izvukla u grupu sa Argentinom i Holandijom. Rezultati su poznati, izgubili smo od Argentine sa 6-0, od Holandije 1-0 i Obale Slonovače sa 3-2. Još bolno!
pre 4 godine
Кога ли ће она да нам извуче?!
pre 4 godine
Maznula dve fudbalske lopte..
pre 4 godine
Fudbal je fudbal a nemci su nemci
pre 4 godine
4/10 u najboljem slučaju i posle 6 piva.
pre 4 godine
Lepa je, zaista..
pre 4 godine
Obučena lepotica? Kakvu poruku šalje?
pre 4 godine
Osecam nesto da ce biti kao 2006, i da cemo opet biti sa nemcima u grupi.
pre 4 godine
4/10 u najboljem slučaju i posle 6 piva.
pre 4 godine
Samo da ne bude prisutna Hajdi Klum kao 2006, kada nas je izvukla u grupu sa Argentinom i Holandijom. Rezultati su poznati, izgubili smo od Argentine sa 6-0, od Holandije 1-0 i Obale Slonovače sa 3-2. Još bolno!
pre 4 godine
Fudbal je fudbal a nemci su nemci
pre 4 godine
Кога ли ће она да нам извуче?!
pre 4 godine
Maznula dve fudbalske lopte..
8 Komentari
Sortiraj po: