Kosta Gogov
pre 10 godina
Znaci muka mi vise od ne jedite ovo, ne jedite ono, i ako neko stvarno resi da postuje sva pravila zivece 200 godina kao, smesno
pre 10 godina
Znaci muka mi vise od ne jedite ovo, ne jedite ono, i ako neko stvarno resi da postuje sva pravila zivece 200 godina kao, smesno
pre 10 godina
Mislim da se odavno zna da je zagorela hrana nezdrava ili kako rekoste kancerogena. Sve što pregori ili zagori treba baciti.
pre 10 godina
Zato sto je boljeg ukusa kada je umereno pecen, nego kada je res
pre 10 godina
Objasni ti balkancu da nedeljom ne jede pile i krompiriće? Pa bolje mu nedaj nista....
pre 10 godina
Najbolje je da jedemo na plej bek.
pre 10 godina
Dajte, vise necu moci ni hleb da jedem.
pre 10 godina
Pojma oni nemaju. Prvo je bilo da je res hleb zdraviji,sada vise nije. Svinjska mast nije bila zdrava,sada jeste. I njima kako dodje tako i pisu. Neka se odluce vec jednom,da ne menjaju misljenje svake godine.
pre 10 godina
Penzioneri u pekari uvek traze resiji hleb..Znaci da je zdravo cim toliko zive.
pre 10 godina
Sutra cemo da saznamo,zasto bi trebalo da jedemo samo res krompirice!
pre 10 godina
"Boj se ovna, boj se hovna, a kada ću živjeti?" - Meša Selimović
pre 10 godina
reš pečeno = dobro pečeno = nema oboljenja = ne ide se lekaru = nema posla za farmaceutsku mafiju.
pre 10 godina
Postoje medjutim indicije da se akrilamid mozda stvara jer su biljke tretirane pesticidima i drugim hemikalijama.
pre 10 godina
"Boj se ovna, boj se hovna, a kada ću živjeti?" - Meša Selimović
pre 10 godina
Postoje medjutim indicije da se akrilamid mozda stvara jer su biljke tretirane pesticidima i drugim hemikalijama.
pre 10 godina
Sutra cemo da saznamo,zasto bi trebalo da jedemo samo res krompirice!
pre 10 godina
Penzioneri u pekari uvek traze resiji hleb..Znaci da je zdravo cim toliko zive.
pre 10 godina
Pojma oni nemaju. Prvo je bilo da je res hleb zdraviji,sada vise nije. Svinjska mast nije bila zdrava,sada jeste. I njima kako dodje tako i pisu. Neka se odluce vec jednom,da ne menjaju misljenje svake godine.
pre 10 godina
Najbolje je da jedemo na plej bek.
pre 10 godina
Dajte, vise necu moci ni hleb da jedem.
pre 10 godina
Mislim da se odavno zna da je zagorela hrana nezdrava ili kako rekoste kancerogena. Sve što pregori ili zagori treba baciti.
pre 10 godina
reš pečeno = dobro pečeno = nema oboljenja = ne ide se lekaru = nema posla za farmaceutsku mafiju.
pre 10 godina
Objasni ti balkancu da nedeljom ne jede pile i krompiriće? Pa bolje mu nedaj nista....
pre 10 godina
Zato sto je boljeg ukusa kada je umereno pecen, nego kada je res
pre 10 godina
Znaci muka mi vise od ne jedite ovo, ne jedite ono, i ako neko stvarno resi da postuje sva pravila zivece 200 godina kao, smesno
pre 10 godina
reš pečeno = dobro pečeno = nema oboljenja = ne ide se lekaru = nema posla za farmaceutsku mafiju.
pre 10 godina
Objasni ti balkancu da nedeljom ne jede pile i krompiriće? Pa bolje mu nedaj nista....
pre 10 godina
Zato sto je boljeg ukusa kada je umereno pecen, nego kada je res
pre 10 godina
Pojma oni nemaju. Prvo je bilo da je res hleb zdraviji,sada vise nije. Svinjska mast nije bila zdrava,sada jeste. I njima kako dodje tako i pisu. Neka se odluce vec jednom,da ne menjaju misljenje svake godine.
pre 10 godina
Najbolje je da jedemo na plej bek.
pre 10 godina
"Boj se ovna, boj se hovna, a kada ću živjeti?" - Meša Selimović
pre 10 godina
Sutra cemo da saznamo,zasto bi trebalo da jedemo samo res krompirice!
pre 10 godina
Penzioneri u pekari uvek traze resiji hleb..Znaci da je zdravo cim toliko zive.
pre 10 godina
Dajte, vise necu moci ni hleb da jedem.
pre 10 godina
Mislim da se odavno zna da je zagorela hrana nezdrava ili kako rekoste kancerogena. Sve što pregori ili zagori treba baciti.
pre 10 godina
Postoje medjutim indicije da se akrilamid mozda stvara jer su biljke tretirane pesticidima i drugim hemikalijama.
pre 10 godina
Znaci muka mi vise od ne jedite ovo, ne jedite ono, i ako neko stvarno resi da postuje sva pravila zivece 200 godina kao, smesno
12 Komentari
Sortiraj po: