16 Komentari

Sortiraj po:

olja

pre 10 godina

Dana@
Ovi ljudi ne dolaze, oni su tu, a znaju pravopis i dijalekte bolje od tebe. Ako nisi u stanju da razumijes ono sto sam napisala, uci.

Dana

pre 10 godina

@olja Bobogu zeno, koji je ovo jezik i po kom pravopisu? Velika slova...da li ti to nesto VICES? I sta uopste pokusavas da kazes?
Odakle dolaze ovi ljudi koji pokusavaju da komuniciraju sa nama? Strasno!

Sale

pre 10 godina

Izostavili ste jednu namirnicu koja je u najmanju ruku u istom rangu po štetnosti sa ovim navedenim, a u Srbiji se, na žalost, obilato koristi. To je rafinisano suncokretovo ulje. To je otrov nad otrovima.

olja

pre 10 godina

malika@
BIJELO BRASNO - integralno psenicno i sve vrste brasna ostalih zitarica;
KRALJE MLIJEKO - kiselo mlijeko i mladi nemasni sir, a mozete i sami praviti mlijeko, napr. bademovo;
BIJELI PIRINAC - integralni pirinac;
BIJELI SECER - Stevia
RAFINISANA SO - morska jodirana so.

nbgdeki

pre 10 godina

Dakle, iz toga proizilazi da će obrok sastavljen iz belog pirinča, sa dodatkom nekih izvora vlakana, masti i/ili proteina imati približno isti uticaj na nivo šećera u krvi( GI – glikemijski indeks) kao i obrok koji čine smeđi pirinač, vlakna, masti i proteini. Zbog toga se može reći da GI postaje neupotrebljiv kao faktor koji određuje da li je beli pirinač dobar ili fatalno loš za nas.

bl

pre 10 godina

Umjereno je cak preporucljivo.Gledao sam jednog nutricionistu koji kaze da se jede hrana iz svog dvorista.Nikakve datule,kurkume i sl.I nista organizmu nece faliti.I dosta tecnosti, to je mnogo vazno-P. Bozovic.

bl

pre 10 godina

Umjereno je cak preporucljivo.Gledao sam jednog nutricionistu koji kaze da se jede hrana iz svog dvorista.Nikakve datule,kurkume i sl.I nista organizmu nece faliti.I dosta tecnosti, to je mnogo vazno-P. Bozovic.

Sale

pre 10 godina

Izostavili ste jednu namirnicu koja je u najmanju ruku u istom rangu po štetnosti sa ovim navedenim, a u Srbiji se, na žalost, obilato koristi. To je rafinisano suncokretovo ulje. To je otrov nad otrovima.

olja

pre 10 godina

malika@
BIJELO BRASNO - integralno psenicno i sve vrste brasna ostalih zitarica;
KRALJE MLIJEKO - kiselo mlijeko i mladi nemasni sir, a mozete i sami praviti mlijeko, napr. bademovo;
BIJELI PIRINAC - integralni pirinac;
BIJELI SECER - Stevia
RAFINISANA SO - morska jodirana so.

nbgdeki

pre 10 godina

Dakle, iz toga proizilazi da će obrok sastavljen iz belog pirinča, sa dodatkom nekih izvora vlakana, masti i/ili proteina imati približno isti uticaj na nivo šećera u krvi( GI – glikemijski indeks) kao i obrok koji čine smeđi pirinač, vlakna, masti i proteini. Zbog toga se može reći da GI postaje neupotrebljiv kao faktor koji određuje da li je beli pirinač dobar ili fatalno loš za nas.

Dana

pre 10 godina

@olja Bobogu zeno, koji je ovo jezik i po kom pravopisu? Velika slova...da li ti to nesto VICES? I sta uopste pokusavas da kazes?
Odakle dolaze ovi ljudi koji pokusavaju da komuniciraju sa nama? Strasno!

olja

pre 10 godina

Dana@
Ovi ljudi ne dolaze, oni su tu, a znaju pravopis i dijalekte bolje od tebe. Ako nisi u stanju da razumijes ono sto sam napisala, uci.

olja

pre 10 godina

malika@
BIJELO BRASNO - integralno psenicno i sve vrste brasna ostalih zitarica;
KRALJE MLIJEKO - kiselo mlijeko i mladi nemasni sir, a mozete i sami praviti mlijeko, napr. bademovo;
BIJELI PIRINAC - integralni pirinac;
BIJELI SECER - Stevia
RAFINISANA SO - morska jodirana so.

bl

pre 10 godina

Umjereno je cak preporucljivo.Gledao sam jednog nutricionistu koji kaze da se jede hrana iz svog dvorista.Nikakve datule,kurkume i sl.I nista organizmu nece faliti.I dosta tecnosti, to je mnogo vazno-P. Bozovic.

Dana

pre 10 godina

@olja Bobogu zeno, koji je ovo jezik i po kom pravopisu? Velika slova...da li ti to nesto VICES? I sta uopste pokusavas da kazes?
Odakle dolaze ovi ljudi koji pokusavaju da komuniciraju sa nama? Strasno!

nbgdeki

pre 10 godina

Dakle, iz toga proizilazi da će obrok sastavljen iz belog pirinča, sa dodatkom nekih izvora vlakana, masti i/ili proteina imati približno isti uticaj na nivo šećera u krvi( GI – glikemijski indeks) kao i obrok koji čine smeđi pirinač, vlakna, masti i proteini. Zbog toga se može reći da GI postaje neupotrebljiv kao faktor koji određuje da li je beli pirinač dobar ili fatalno loš za nas.

Sale

pre 10 godina

Izostavili ste jednu namirnicu koja je u najmanju ruku u istom rangu po štetnosti sa ovim navedenim, a u Srbiji se, na žalost, obilato koristi. To je rafinisano suncokretovo ulje. To je otrov nad otrovima.

olja

pre 10 godina

Dana@
Ovi ljudi ne dolaze, oni su tu, a znaju pravopis i dijalekte bolje od tebe. Ako nisi u stanju da razumijes ono sto sam napisala, uci.