.
pre 4 godine
OVA MORA DA JE IZ BEOGRADA
CIM NOSI MALO BELO KUCE...
(srk, 5. januar 2022 18:15)
Mačku drži.
pre 4 godine
OVA MORA DA JE IZ BEOGRADA
CIM NOSI MALO BELO KUCE...
(srk, 5. januar 2022 18:15)
Mačku drži.
pre 4 godine
Te žene su postale dno dna,sa tim vezama iz inteteresa. Islam je zato zakon vera.
(Aleksandar, 05. januar 2022 18:13)
U islamu starkelja oženi devojčicu od 9 godina. Pojma ti nemaš.
pre 4 godine
Baja.
pre 4 godine
To je prava ljubav !
pre 4 godine
Baš sam pogledala njegov Instagram, iznenadila sam se jer lik izgleda savršeno za njegove godine, mogu čak reći da je atraktivan!
pre 4 godine
Nema sta kukati ovde. Ko je gledao roki 4 dobro zna da je lundgren, tada u svojim najboljim godina, fizicki absolutno savrseno izgledao. Od glave do pete ko da ga bog nacrtao. Cak u jednom intervju silvester stalon sam priznao da je ljubomoran bio na dolfa zbog izgleda
pre 4 godine
Udri brate!!!! Jednom se zivi!!! I ja bi da mogu….smrc
pre 4 godine
Nikad mi nece biti jasno zasto muskarci misle da ovakvi parovi ne mogu imati zajednickih tema - kao npr. hrana, muzika, deca, nove stvari o svetu i sebi koje zajendo otkrivaju...pa pogled na vanvrmenske teme i, tako dalje. Pre ce biti da se boje previse konkurencije i da ce draga odleprsati prvom zgodnom cim ih stignu pozne godine. Pedofile ne volim i ovaj sto zeni kopiju svoje cerke svakako nije bas sav svoj, ali to je zasebna kategorija za izucavanje. Ljubav se naprosto desi i ne pita za broj.
pre 4 godine
Dobar kao dobar dan.
pre 4 godine
zato što može.
pre 4 godine
Kad je on imao 39 , ona se rodila !
?
pre 4 godine
Lik izgleda daleko bolje od mene sa ove 34 sada, tako da me ništa ovde ne iznenađuje.
pre 4 godine
Roki 3 , ne 4
pre 4 godine
Mene blam, u srednjim tridesetim, da pozovem na piće curu, mlađu od mene 12 godina...
pre 4 godine
meni su bas super ?
pre 4 godine
Moja bivsa zena je bila mladja od mene 20 god.Upoznala nekog na fb i odleprsala sa njim da zivi.Posle nekog vremena zove me da se vrati.E nema od tog nista.Kupim gramofon,pojacalo i zvucnike,koznu fotelju.Stizu mi vinil albumi brzom postom.Ovo je najbolji deo mog zivota.
pre 4 godine
Œta cini okosnicu ovakvih veza,o cemu oni mogu da pricaju,da se dobro seksaju teško,da imaju zajednicke ortake neizvidljivo,da vole iste stvari nemoguće,nemaju genercijsku interakciju ni u jednoj oblasti života,sta oni mogu zajedno da rade,da podele,da uživaju u necemu zajedno...
Ovakve devojke su vise kao bedinerke,nego ¿ene dedosima.
Mislim da je bezveze zbog para ziveti sa nekim dedom.
pre 4 godine
Baš me zanima dokle će im trajati veza. Aj nas obaveštavajte redovno. Mislim da su čak prešli i Jovanku i Tita.
pre 4 godine
Kakav car od čovek!
pre 4 godine
koni- pa taj " deda" od Monike Beluči je u još boljoj formi od ovoga. gde ti živiš...
pre 4 godine
...ili kako je Hi Men pocepao sebe.
pre 4 godine
Ne razumem šta znači kada neko kaže "(ne) podržavam to i to". Koga briga šta tamo neko podržava ili ne? Ne žive ljudi radi nas, nego radi samih sebe. Baš ih briga za naše mišljenje, a još manje za "podršku".
pre 4 godine
Ne vidim problem apsolutno. Ako njima lično ne smeta razlika, šta ima onda bilo kome drugom...
pre 4 godine
Nisu ni naše žene sa nama zbog seksa.Za seks one se snađu same.Njima treba samo ovca za šišanje, i sluga,rame za plakanje ....itd.
pre 4 godine
Deluju mi kao ok par, za razliku od onog dede sto je bio muz Monike Beluci, a sada seta ono majmunce (nije rasizam, nije zbog boje koze nego cura deluje bas priglupo).
pre 4 godine
uopšte nije " očigledna" razlika. ona deluje starije, on mlađi. ne šokira na prvi pogled kao neke starlete sa matorcima ofucanim...
pre 4 godine
mogu da mu pljunu pod prozor! Svaka čast, majstore i da ste mi zdravi i u ljubavi do kraja.
pre 4 godine
Jok,neku babu ce da juri. Udri brate,jednom se zivi
pre 4 godine
Haha komentari su super bolji od teksta.Tu smo gde smo baš zato pravimo se moderni.
pre 4 godine
ljubav je to
pre 4 godine
Uopste ne razumem veze sa velikim razlikama u godinama, ali jos manje razumem odakle nekim zgubidanima pravo da to komentarisu i vredjaju?
pre 4 godine
Apsolutno podržavam ljubav i veze,samo se nadam da su oboje na istim talasnim dužinama.Što znači,da za 5-10g,naravno obostrano,odluče da osnuju porodicu,a da žena ne izvisi razočarana i u čekanju,a Dolf kaže sa svojih 30 i kusur više godina da je umoran od plača beba.Ostaće samo razočarana žena,bez nasljednika.
pre 4 godine
OVA MORA DA JE IZ BEOGRADA
CIM NOSI MALO BELO KUCE...
pre 4 godine
Te žene su postale dno dna,sa tim vezama iz inteteresa. Islam je zato zakon vera.
pre 4 godine
Jbt. izgleda bolje nego ja! Doduše, to i nije tako teško.
pre 4 godine
trolovi troluju, normalan fenomen danas.
pre 4 godine
Dao nam Bog volje i mogućnosti da treniramo i izgledamo kao Dolf u tim godinama!
pre 4 godine
Dal mu radi ona stvar kako treba, to je ključno za ovaj brak.Ako ona nema dobar sex nema nista od to.Zato ja nikada i kad bih mogao ne bih išo ovim putem.
pre 4 godine
Cak se i macka smorila s ovo dvoje.
pre 4 godine
Malo mi je femkast!?
pre 4 godine
Meni izgledaju kao da su 10 god. max razlika. Dolf sjajno izgleda, čovek baš vodi računa o sebi.
pre 4 godine
Ljubomorne duše...
pre 4 godine
to je kao da me neko pita da li mi je sestra devojka? glupo pitanje, i glup odgovor, ako dvoje ljudi nesto zele, ko je tu da ih ismeva ?
pre 4 godine
Meni izgledaju kao da su 10 god. max razlika. Dolf sjajno izgleda, čovek baš vodi računa o sebi.
pre 4 godine
Dao nam Bog volje i mogućnosti da treniramo i izgledamo kao Dolf u tim godinama!
pre 4 godine
Jbt. izgleda bolje nego ja! Doduše, to i nije tako teško.
pre 4 godine
Jok,neku babu ce da juri. Udri brate,jednom se zivi
pre 4 godine
to je kao da me neko pita da li mi je sestra devojka? glupo pitanje, i glup odgovor, ako dvoje ljudi nesto zele, ko je tu da ih ismeva ?
pre 4 godine
Nisu ni naše žene sa nama zbog seksa.Za seks one se snađu same.Njima treba samo ovca za šišanje, i sluga,rame za plakanje ....itd.
pre 4 godine
Ljubomorne duše...
pre 4 godine
OVA MORA DA JE IZ BEOGRADA
CIM NOSI MALO BELO KUCE...
pre 4 godine
Moja bivsa zena je bila mladja od mene 20 god.Upoznala nekog na fb i odleprsala sa njim da zivi.Posle nekog vremena zove me da se vrati.E nema od tog nista.Kupim gramofon,pojacalo i zvucnike,koznu fotelju.Stizu mi vinil albumi brzom postom.Ovo je najbolji deo mog zivota.
pre 4 godine
mogu da mu pljunu pod prozor! Svaka čast, majstore i da ste mi zdravi i u ljubavi do kraja.
pre 4 godine
uopšte nije " očigledna" razlika. ona deluje starije, on mlađi. ne šokira na prvi pogled kao neke starlete sa matorcima ofucanim...
pre 4 godine
Ne vidim problem apsolutno. Ako njima lično ne smeta razlika, šta ima onda bilo kome drugom...
pre 4 godine
Ne razumem šta znači kada neko kaže "(ne) podržavam to i to". Koga briga šta tamo neko podržava ili ne? Ne žive ljudi radi nas, nego radi samih sebe. Baš ih briga za naše mišljenje, a još manje za "podršku".
pre 4 godine
trolovi troluju, normalan fenomen danas.
pre 4 godine
Uopste ne razumem veze sa velikim razlikama u godinama, ali jos manje razumem odakle nekim zgubidanima pravo da to komentarisu i vredjaju?
pre 4 godine
Cak se i macka smorila s ovo dvoje.
pre 4 godine
Deluju mi kao ok par, za razliku od onog dede sto je bio muz Monike Beluci, a sada seta ono majmunce (nije rasizam, nije zbog boje koze nego cura deluje bas priglupo).
pre 4 godine
Œta cini okosnicu ovakvih veza,o cemu oni mogu da pricaju,da se dobro seksaju teško,da imaju zajednicke ortake neizvidljivo,da vole iste stvari nemoguće,nemaju genercijsku interakciju ni u jednoj oblasti života,sta oni mogu zajedno da rade,da podele,da uživaju u necemu zajedno...
Ovakve devojke su vise kao bedinerke,nego ¿ene dedosima.
Mislim da je bezveze zbog para ziveti sa nekim dedom.
pre 4 godine
Kakav car od čovek!
pre 4 godine
Mene blam, u srednjim tridesetim, da pozovem na piće curu, mlađu od mene 12 godina...
pre 4 godine
Lik izgleda daleko bolje od mene sa ove 34 sada, tako da me ništa ovde ne iznenađuje.
pre 4 godine
Haha komentari su super bolji od teksta.Tu smo gde smo baš zato pravimo se moderni.
pre 4 godine
zato što može.
pre 4 godine
Kad je on imao 39 , ona se rodila !
?
pre 4 godine
Baš me zanima dokle će im trajati veza. Aj nas obaveštavajte redovno. Mislim da su čak prešli i Jovanku i Tita.
pre 4 godine
ljubav je to
pre 4 godine
meni su bas super ?
pre 4 godine
Dal mu radi ona stvar kako treba, to je ključno za ovaj brak.Ako ona nema dobar sex nema nista od to.Zato ja nikada i kad bih mogao ne bih išo ovim putem.
pre 4 godine
...ili kako je Hi Men pocepao sebe.
pre 4 godine
Te žene su postale dno dna,sa tim vezama iz inteteresa. Islam je zato zakon vera.
(Aleksandar, 05. januar 2022 18:13)
U islamu starkelja oženi devojčicu od 9 godina. Pojma ti nemaš.
pre 4 godine
Malo mi je femkast!?
pre 4 godine
koni- pa taj " deda" od Monike Beluči je u još boljoj formi od ovoga. gde ti živiš...
pre 4 godine
Te žene su postale dno dna,sa tim vezama iz inteteresa. Islam je zato zakon vera.
pre 4 godine
Apsolutno podržavam ljubav i veze,samo se nadam da su oboje na istim talasnim dužinama.Što znači,da za 5-10g,naravno obostrano,odluče da osnuju porodicu,a da žena ne izvisi razočarana i u čekanju,a Dolf kaže sa svojih 30 i kusur više godina da je umoran od plača beba.Ostaće samo razočarana žena,bez nasljednika.
pre 4 godine
OVA MORA DA JE IZ BEOGRADA
CIM NOSI MALO BELO KUCE...
(srk, 5. januar 2022 18:15)
Mačku drži.
pre 4 godine
Nema sta kukati ovde. Ko je gledao roki 4 dobro zna da je lundgren, tada u svojim najboljim godina, fizicki absolutno savrseno izgledao. Od glave do pete ko da ga bog nacrtao. Cak u jednom intervju silvester stalon sam priznao da je ljubomoran bio na dolfa zbog izgleda
pre 4 godine
Baš sam pogledala njegov Instagram, iznenadila sam se jer lik izgleda savršeno za njegove godine, mogu čak reći da je atraktivan!
pre 4 godine
Roki 3 , ne 4
pre 4 godine
Udri brate!!!! Jednom se zivi!!! I ja bi da mogu….smrc
pre 4 godine
Dobar kao dobar dan.
pre 4 godine
Baja.
pre 4 godine
Nikad mi nece biti jasno zasto muskarci misle da ovakvi parovi ne mogu imati zajednickih tema - kao npr. hrana, muzika, deca, nove stvari o svetu i sebi koje zajendo otkrivaju...pa pogled na vanvrmenske teme i, tako dalje. Pre ce biti da se boje previse konkurencije i da ce draga odleprsati prvom zgodnom cim ih stignu pozne godine. Pedofile ne volim i ovaj sto zeni kopiju svoje cerke svakako nije bas sav svoj, ali to je zasebna kategorija za izucavanje. Ljubav se naprosto desi i ne pita za broj.
pre 4 godine
To je prava ljubav !
pre 4 godine
Te žene su postale dno dna,sa tim vezama iz inteteresa. Islam je zato zakon vera.
pre 4 godine
Malo mi je femkast!?
pre 4 godine
Dal mu radi ona stvar kako treba, to je ključno za ovaj brak.Ako ona nema dobar sex nema nista od to.Zato ja nikada i kad bih mogao ne bih išo ovim putem.
pre 4 godine
Jok,neku babu ce da juri. Udri brate,jednom se zivi
pre 4 godine
Roki 3 , ne 4
pre 4 godine
Deluju mi kao ok par, za razliku od onog dede sto je bio muz Monike Beluci, a sada seta ono majmunce (nije rasizam, nije zbog boje koze nego cura deluje bas priglupo).
pre 4 godine
mogu da mu pljunu pod prozor! Svaka čast, majstore i da ste mi zdravi i u ljubavi do kraja.
pre 4 godine
Ljubomorne duše...
pre 4 godine
Meni izgledaju kao da su 10 god. max razlika. Dolf sjajno izgleda, čovek baš vodi računa o sebi.
pre 4 godine
to je kao da me neko pita da li mi je sestra devojka? glupo pitanje, i glup odgovor, ako dvoje ljudi nesto zele, ko je tu da ih ismeva ?
pre 4 godine
Nisu ni naše žene sa nama zbog seksa.Za seks one se snađu same.Njima treba samo ovca za šišanje, i sluga,rame za plakanje ....itd.
pre 4 godine
OVA MORA DA JE IZ BEOGRADA
CIM NOSI MALO BELO KUCE...
pre 4 godine
Mene blam, u srednjim tridesetim, da pozovem na piće curu, mlađu od mene 12 godina...
pre 4 godine
koni- pa taj " deda" od Monike Beluči je u još boljoj formi od ovoga. gde ti živiš...
pre 4 godine
Œta cini okosnicu ovakvih veza,o cemu oni mogu da pricaju,da se dobro seksaju teško,da imaju zajednicke ortake neizvidljivo,da vole iste stvari nemoguće,nemaju genercijsku interakciju ni u jednoj oblasti života,sta oni mogu zajedno da rade,da podele,da uživaju u necemu zajedno...
Ovakve devojke su vise kao bedinerke,nego ¿ene dedosima.
Mislim da je bezveze zbog para ziveti sa nekim dedom.
pre 4 godine
Apsolutno podržavam ljubav i veze,samo se nadam da su oboje na istim talasnim dužinama.Što znači,da za 5-10g,naravno obostrano,odluče da osnuju porodicu,a da žena ne izvisi razočarana i u čekanju,a Dolf kaže sa svojih 30 i kusur više godina da je umoran od plača beba.Ostaće samo razočarana žena,bez nasljednika.
pre 4 godine
Kakav car od čovek!
pre 4 godine
uopšte nije " očigledna" razlika. ona deluje starije, on mlađi. ne šokira na prvi pogled kao neke starlete sa matorcima ofucanim...
pre 4 godine
Cak se i macka smorila s ovo dvoje.
pre 4 godine
Ne vidim problem apsolutno. Ako njima lično ne smeta razlika, šta ima onda bilo kome drugom...
pre 4 godine
meni su bas super ?
pre 4 godine
trolovi troluju, normalan fenomen danas.
pre 4 godine
Dao nam Bog volje i mogućnosti da treniramo i izgledamo kao Dolf u tim godinama!
pre 4 godine
ljubav je to
pre 4 godine
Nikad mi nece biti jasno zasto muskarci misle da ovakvi parovi ne mogu imati zajednickih tema - kao npr. hrana, muzika, deca, nove stvari o svetu i sebi koje zajendo otkrivaju...pa pogled na vanvrmenske teme i, tako dalje. Pre ce biti da se boje previse konkurencije i da ce draga odleprsati prvom zgodnom cim ih stignu pozne godine. Pedofile ne volim i ovaj sto zeni kopiju svoje cerke svakako nije bas sav svoj, ali to je zasebna kategorija za izucavanje. Ljubav se naprosto desi i ne pita za broj.
pre 4 godine
Uopste ne razumem veze sa velikim razlikama u godinama, ali jos manje razumem odakle nekim zgubidanima pravo da to komentarisu i vredjaju?
pre 4 godine
Baš me zanima dokle će im trajati veza. Aj nas obaveštavajte redovno. Mislim da su čak prešli i Jovanku i Tita.
pre 4 godine
Ne razumem šta znači kada neko kaže "(ne) podržavam to i to". Koga briga šta tamo neko podržava ili ne? Ne žive ljudi radi nas, nego radi samih sebe. Baš ih briga za naše mišljenje, a još manje za "podršku".
pre 4 godine
Moja bivsa zena je bila mladja od mene 20 god.Upoznala nekog na fb i odleprsala sa njim da zivi.Posle nekog vremena zove me da se vrati.E nema od tog nista.Kupim gramofon,pojacalo i zvucnike,koznu fotelju.Stizu mi vinil albumi brzom postom.Ovo je najbolji deo mog zivota.
pre 4 godine
Baja.
pre 4 godine
Jbt. izgleda bolje nego ja! Doduše, to i nije tako teško.
pre 4 godine
Haha komentari su super bolji od teksta.Tu smo gde smo baš zato pravimo se moderni.
pre 4 godine
zato što može.
pre 4 godine
Kad je on imao 39 , ona se rodila !
?
pre 4 godine
Lik izgleda daleko bolje od mene sa ove 34 sada, tako da me ništa ovde ne iznenađuje.
pre 4 godine
Udri brate!!!! Jednom se zivi!!! I ja bi da mogu….smrc
pre 4 godine
Baš sam pogledala njegov Instagram, iznenadila sam se jer lik izgleda savršeno za njegove godine, mogu čak reći da je atraktivan!
pre 4 godine
...ili kako je Hi Men pocepao sebe.
pre 4 godine
Nema sta kukati ovde. Ko je gledao roki 4 dobro zna da je lundgren, tada u svojim najboljim godina, fizicki absolutno savrseno izgledao. Od glave do pete ko da ga bog nacrtao. Cak u jednom intervju silvester stalon sam priznao da je ljubomoran bio na dolfa zbog izgleda
pre 4 godine
To je prava ljubav !
pre 4 godine
Dobar kao dobar dan.
pre 4 godine
OVA MORA DA JE IZ BEOGRADA
CIM NOSI MALO BELO KUCE...
(srk, 5. januar 2022 18:15)
Mačku drži.
pre 4 godine
Te žene su postale dno dna,sa tim vezama iz inteteresa. Islam je zato zakon vera.
(Aleksandar, 05. januar 2022 18:13)
U islamu starkelja oženi devojčicu od 9 godina. Pojma ti nemaš.
43 Komentari
Sortiraj po: