Samo budale i konji
pre 11 godina
Sauna-za nju.. Dok sam pokusavao da je opkoracim,udario sam je nogom u glavu,bila je ošamućena čitavu noć..naravno od penetracije ništa..
pre 11 godina
Sauna-za nju.. Dok sam pokusavao da je opkoracim,udario sam je nogom u glavu,bila je ošamućena čitavu noć..naravno od penetracije ništa..
pre 11 godina
@ Joca 011
Valjda se na stepeništu ide gore-dole.
pre 11 godina
Jednom se u firmi mučeni sto od iverice načisto raspao. Morao sam da ga bacim u kontejner. Kad su ostali danima kasnije shvatili da nema stola čudili su se kako je došlo do toga da klijenti kradu stolove. Meni je bilo malo neprijatno, ali nije mogao da se popravi a nisam mogao da prijavim koja nezgoda se zapravo desila. Ostalo je jedno interesantno sećanje...
pre 11 godina
Jedva sam se skucio i taman sam mislio da trazim devojku, ali nakon sto sam ovo procitao ne znam bas... Ne mogu vise da dajem tolike pare za namestaj!
pre 11 godina
Anketar: - Gospođo, gospođo, može jedno pitanje?
Gospođa: - Naravno dušo.
Anketar: - Šta mislite o seksu na TV-u?
Gospođa: - Veoma neudobno, veoma neudobno!
.
pre 11 godina
Gde je najbolje raditi ''one stvari'' ?
Na stepeništu – ako ide ide, ako ne ide, neko ide.
.
pre 11 godina
Jel gipsani zidovi ili čvrsta gradnja? Ako je ovo drugo u pitanju onda svaka čast, kao "Hilti" :)
pre 11 godina
zavisi ako je zid tanji,ocas posla zavrsite kod komsije,isto je i sa vratima u nexavidnoj pozi pijavite se u hodniku zgrade.
pre 11 godina
Meni je na lusteru najopasnije.
pre 11 godina
Ma daj, ubedljivo najopasnije je kada nepoznatih dimenzija i uglova u nekom hotelu, manje vise dok nestanete na sapun i zavrsite katapultirani na pod! Posle 2 minuta laganog pomeranja pocevsi od trepavice do malog prsta na nozi i kad ustanovite da ste odneli pobedu nad podnim plocicama i promasili wc solju glavom za dlaku, kazete sami sebi, nikad vise, keve mi!
A ti gore, prestani da se drzis za sipku tusa i vristis, preziveo sam!
pre 11 godina
Jednom sam vodio ljubav za volanom i to u toku vožnje haha
pre 11 godina
Najbolji je sex na kazanu za rakiju!!
pre 11 godina
Kako cu porasti u ocima devojke kad skonta da se ne bojim opasnog sexa
pre 11 godina
Na klupi u parku.
pre 11 godina
pa na stA cu
pre 11 godina
Najopasnije mesto definitivno:
Bračni krevet u spavaćoj sobi u stanu udate ljubavnice.
Ako ne verujete probajte.
pre 11 godina
Da mi je videti tu vrstu 'desavanja' na ramovima za slike, casama(ne mogu da zamislim) & ostalo pa da umrem .....
pre 11 godina
Kakva je ova zgodna na slici polomio bi i ceo krevet! A kamoli stolicu?!
pre 11 godina
1. Kauč - non stop
2. Stepenice - jednom i po
3. Automobil - prije kada sam imao Passat karavan moglo je...
4. Tuš kabina - jednom (topla voda se brzo potrosila)
5. Sto - pisaci ja - kuhinjski nikada
6. Kuhinjski element - nikada
7. Toalet - par puta ali vecinom u diskotekama i to samo do pola...
pre 11 godina
sudooera
pre 11 godina
Nista gore nego kad te uhvati grc u nozi dok si u nekoj malo tezoj pozi :)
pre 11 godina
"Zidovi"?! O.o
pre 11 godina
Ma smo lomi. To su najlepše uspomene i suveniri.
pre 11 godina
...na stanici u Puli...
pre 11 godina
Tekst neću ni da čita, ali slika i dama na njoj su za desetku...
pre 11 godina
Nisu polomili krevet?
pre 11 godina
Ja mislio kavez sa lavovima, a ono medjutim!
pre 11 godina
samo paziti krvi da ne bude.
pre 11 godina
Nista gore nego kad te uhvati grc u nozi dok si u nekoj malo tezoj pozi :)
pre 11 godina
Ja mislio kavez sa lavovima, a ono medjutim!
pre 11 godina
Tekst neću ni da čita, ali slika i dama na njoj su za desetku...
pre 11 godina
"Zidovi"?! O.o
pre 11 godina
samo paziti krvi da ne bude.
pre 11 godina
Nisu polomili krevet?
pre 11 godina
...na stanici u Puli...
pre 11 godina
Najopasnije mesto definitivno:
Bračni krevet u spavaćoj sobi u stanu udate ljubavnice.
Ako ne verujete probajte.
pre 11 godina
Anketar: - Gospođo, gospođo, može jedno pitanje?
Gospođa: - Naravno dušo.
Anketar: - Šta mislite o seksu na TV-u?
Gospođa: - Veoma neudobno, veoma neudobno!
.
pre 11 godina
Ma daj, ubedljivo najopasnije je kada nepoznatih dimenzija i uglova u nekom hotelu, manje vise dok nestanete na sapun i zavrsite katapultirani na pod! Posle 2 minuta laganog pomeranja pocevsi od trepavice do malog prsta na nozi i kad ustanovite da ste odneli pobedu nad podnim plocicama i promasili wc solju glavom za dlaku, kazete sami sebi, nikad vise, keve mi!
A ti gore, prestani da se drzis za sipku tusa i vristis, preziveo sam!
pre 11 godina
Gde je najbolje raditi ''one stvari'' ?
Na stepeništu – ako ide ide, ako ne ide, neko ide.
.
pre 11 godina
Najbolji je sex na kazanu za rakiju!!
pre 11 godina
Meni je na lusteru najopasnije.
pre 11 godina
Jel gipsani zidovi ili čvrsta gradnja? Ako je ovo drugo u pitanju onda svaka čast, kao "Hilti" :)
pre 11 godina
Ma smo lomi. To su najlepše uspomene i suveniri.
pre 11 godina
Kakva je ova zgodna na slici polomio bi i ceo krevet! A kamoli stolicu?!
pre 11 godina
Kako cu porasti u ocima devojke kad skonta da se ne bojim opasnog sexa
pre 11 godina
zavisi ako je zid tanji,ocas posla zavrsite kod komsije,isto je i sa vratima u nexavidnoj pozi pijavite se u hodniku zgrade.
pre 11 godina
1. Kauč - non stop
2. Stepenice - jednom i po
3. Automobil - prije kada sam imao Passat karavan moglo je...
4. Tuš kabina - jednom (topla voda se brzo potrosila)
5. Sto - pisaci ja - kuhinjski nikada
6. Kuhinjski element - nikada
7. Toalet - par puta ali vecinom u diskotekama i to samo do pola...
pre 11 godina
Na klupi u parku.
pre 11 godina
pa na stA cu
pre 11 godina
Jedva sam se skucio i taman sam mislio da trazim devojku, ali nakon sto sam ovo procitao ne znam bas... Ne mogu vise da dajem tolike pare za namestaj!
pre 11 godina
Da mi je videti tu vrstu 'desavanja' na ramovima za slike, casama(ne mogu da zamislim) & ostalo pa da umrem .....
pre 11 godina
sudooera
pre 11 godina
Jednom se u firmi mučeni sto od iverice načisto raspao. Morao sam da ga bacim u kontejner. Kad su ostali danima kasnije shvatili da nema stola čudili su se kako je došlo do toga da klijenti kradu stolove. Meni je bilo malo neprijatno, ali nije mogao da se popravi a nisam mogao da prijavim koja nezgoda se zapravo desila. Ostalo je jedno interesantno sećanje...
pre 11 godina
Jednom sam vodio ljubav za volanom i to u toku vožnje haha
pre 11 godina
@ Joca 011
Valjda se na stepeništu ide gore-dole.
pre 11 godina
Sauna-za nju.. Dok sam pokusavao da je opkoracim,udario sam je nogom u glavu,bila je ošamućena čitavu noć..naravno od penetracije ništa..
pre 11 godina
Jednom sam vodio ljubav za volanom i to u toku vožnje haha
pre 11 godina
Tekst neću ni da čita, ali slika i dama na njoj su za desetku...
pre 11 godina
1. Kauč - non stop
2. Stepenice - jednom i po
3. Automobil - prije kada sam imao Passat karavan moglo je...
4. Tuš kabina - jednom (topla voda se brzo potrosila)
5. Sto - pisaci ja - kuhinjski nikada
6. Kuhinjski element - nikada
7. Toalet - par puta ali vecinom u diskotekama i to samo do pola...
pre 11 godina
Ja mislio kavez sa lavovima, a ono medjutim!
pre 11 godina
"Zidovi"?! O.o
pre 11 godina
Da mi je videti tu vrstu 'desavanja' na ramovima za slike, casama(ne mogu da zamislim) & ostalo pa da umrem .....
pre 11 godina
samo paziti krvi da ne bude.
pre 11 godina
Najbolji je sex na kazanu za rakiju!!
pre 11 godina
@ Joca 011
Valjda se na stepeništu ide gore-dole.
pre 11 godina
Nisu polomili krevet?
pre 11 godina
Nista gore nego kad te uhvati grc u nozi dok si u nekoj malo tezoj pozi :)
pre 11 godina
...na stanici u Puli...
pre 11 godina
Najopasnije mesto definitivno:
Bračni krevet u spavaćoj sobi u stanu udate ljubavnice.
Ako ne verujete probajte.
pre 11 godina
Gde je najbolje raditi ''one stvari'' ?
Na stepeništu – ako ide ide, ako ne ide, neko ide.
.
pre 11 godina
Jednom se u firmi mučeni sto od iverice načisto raspao. Morao sam da ga bacim u kontejner. Kad su ostali danima kasnije shvatili da nema stola čudili su se kako je došlo do toga da klijenti kradu stolove. Meni je bilo malo neprijatno, ali nije mogao da se popravi a nisam mogao da prijavim koja nezgoda se zapravo desila. Ostalo je jedno interesantno sećanje...
pre 11 godina
Kakva je ova zgodna na slici polomio bi i ceo krevet! A kamoli stolicu?!
pre 11 godina
Anketar: - Gospođo, gospođo, može jedno pitanje?
Gospođa: - Naravno dušo.
Anketar: - Šta mislite o seksu na TV-u?
Gospođa: - Veoma neudobno, veoma neudobno!
.
pre 11 godina
sudooera
pre 11 godina
Ma daj, ubedljivo najopasnije je kada nepoznatih dimenzija i uglova u nekom hotelu, manje vise dok nestanete na sapun i zavrsite katapultirani na pod! Posle 2 minuta laganog pomeranja pocevsi od trepavice do malog prsta na nozi i kad ustanovite da ste odneli pobedu nad podnim plocicama i promasili wc solju glavom za dlaku, kazete sami sebi, nikad vise, keve mi!
A ti gore, prestani da se drzis za sipku tusa i vristis, preziveo sam!
pre 11 godina
zavisi ako je zid tanji,ocas posla zavrsite kod komsije,isto je i sa vratima u nexavidnoj pozi pijavite se u hodniku zgrade.
pre 11 godina
Meni je na lusteru najopasnije.
pre 11 godina
Jel gipsani zidovi ili čvrsta gradnja? Ako je ovo drugo u pitanju onda svaka čast, kao "Hilti" :)
pre 11 godina
Jedva sam se skucio i taman sam mislio da trazim devojku, ali nakon sto sam ovo procitao ne znam bas... Ne mogu vise da dajem tolike pare za namestaj!
pre 11 godina
Ma smo lomi. To su najlepše uspomene i suveniri.
pre 11 godina
pa na stA cu
pre 11 godina
Na klupi u parku.
pre 11 godina
Kako cu porasti u ocima devojke kad skonta da se ne bojim opasnog sexa
pre 11 godina
Sauna-za nju.. Dok sam pokusavao da je opkoracim,udario sam je nogom u glavu,bila je ošamućena čitavu noć..naravno od penetracije ništa..
28 Komentari
Sortiraj po: