gzola
pre 8 godina
100% tacno :D vodolija
IMAGE SOURCE
pre 8 godina
100% tacno :D vodolija
pre 8 godina
E,znala sam....
pre 8 godina
Ne zalim se.Doduse, ponekad bude..ali, ne zalim se.
pre 8 godina
Zato sto ne postoji.
pre 8 godina
Za Vagu tacno,nazalost...
pre 8 godina
100% tacno :D vodolija
pre 8 godina
Zato sto ne postoji.
pre 8 godina
E,znala sam....
pre 8 godina
Ne zalim se.Doduse, ponekad bude..ali, ne zalim se.
pre 8 godina
Za Vagu tacno,nazalost...
pre 8 godina
Za Vagu tacno,nazalost...
pre 8 godina
E,znala sam....
pre 8 godina
Ne zalim se.Doduse, ponekad bude..ali, ne zalim se.
pre 8 godina
100% tacno :D vodolija
pre 8 godina
Zato sto ne postoji.
5 Komentari
Sortiraj po: