Rade
pre 11 godina
Kad bi ovako izgledali i Nikola Kojo, Andrija Mikosevic...
(svet bez botova, 18. jun 2015 12:57)
Tad kad bi Dizel snimio Lepa sela...
IMAGE SOURCE
pre 11 godina
Kad bi ovako izgledali i Nikola Kojo, Andrija Mikosevic...
(svet bez botova, 18. jun 2015 12:57)
Tad kad bi Dizel snimio Lepa sela...
pre 11 godina
Pogledajte fotke Lenija Kravica, čovek je stariji od dotičnog 5 godina. Prosudite sami ko bolje izgleda, a o pitanju inteligencije,talenta, nekom drugom prilikom.
pre 11 godina
Nista sporno. Pravilna ishrana i vezbanje, i to je to. A sta drugo holivudski glumac pun para radi? Sad da li ima hemije ne znam. Steroidi su davno prevazidjeni. Hormon rasta je sad u modi, za cas posla te napravi na bildera.
Onog za koga znam da ne koristi nista, a ima isto godina je Jason Statham. Pogledajte tog baju, i bice vam jasno da je sve stvar vezbe. A mi sto se uvalimo u fotelju pa kukamo da ne moze, e pa lazemo i sebe i druge.
pre 11 godina
Koliko je ovde ljubomornih muskaraca?! Dobar je ko dobar dan.
pre 11 godina
Nisam ljubomoran kao muskarac,bas naprotiv,ali svako ko je malo ozbiljnije trenirao u zivotu zna da je ovaj covek na hemiji i to ozbiljnoj.Vise vrsta steroida,godinama unazad a neupuceni ljudi koji nisu nikad nista trenirali,neka misle da je prirodno i neka se zavaraju da to moze tako da se postigne
pre 11 godina
Samo whey, bajo moj. :)
pre 11 godina
Misici se spremaju u KUHINJIII!
Sto se tice fizickih aktivnosti za ovakav izgled, potrebno je 4-5 puta nedeljno po SAT vremena! Znaci max 5 sati NEDELJNO, slozice te se da nije puno, mnogo vise vremena provodimo na fb, netu i ostalim glupostima modernog doba, ali ono van treninga je presudno, ISHRANA, kad, sta, kako, koliko i u koje vreme, redovan san, disciplina u pravom smislu te reci... A komentatori koji baljezgaju kako lik ne izlazi iz teretane, smatram da nikad se nisu bavili ovim stvarima... Pozzzz
pre 11 godina
ma on je meni super lik :)
pre 11 godina
Izgleda kao nabildovani 47mogodišnjak.
pre 11 godina
I ja ovako izgleda u svojoj 45-oj, al nisam glumac.
pre 11 godina
Šta mu vrede mišići kad pokazuje "hand heart" glupi znak za srce, kao neka seka Persa.
pre 11 godina
Da ste napisali 67, pa i ajde! Ali 47, dobre godine, puna snaga. Nema tu niceg posebnog. I da, izgleda odlicno.
pre 11 godina
Samo je u Srbiji 47 godina mnogo,a od 35 do 55 je puna snaga u svakom smislu.
pre 11 godina
retko ruzan lik :D
pre 11 godina
Ok izgleda, ali se meni takvi nikad nisu dopadali. Bird-face.
pre 11 godina
Kad bi ovako izgledali i Nikola Kojo, Andrija Mikosevic...
pre 11 godina
deluje matorije 10 godina, a vi pišite šta hoćete
pre 11 godina
Pa ovo je senzacija...čudo kako se uopšte kreće u tim poooznim godinama...
pre 11 godina
Skoro k'o Putin.
pre 11 godina
Ajmo opet... Toliko trenira,a ovako izgleda?!
Da ja treniram ovoliko koliko on,ja bi bio gradjen kao Arnold!
Mada mu je lako da bude ovako gradjen jer uzima hemiju!!!
Ja imam genetiku,obrnem jedan krug nedeljno bajsom po Adi i bolje sam gradjen od njega.
Vjerujte mi,za dorucak voda i kasika meda i to je to!
Mada-NEKA PLATI POREZ!!!
A,da... Lik ima 48godina i top je gradjen za covjek od 48godina,priznajte to i dosta je bilo pljuvanje svake zgodne cure i svakog dobro gradjenog momka!
pre 11 godina
Samo je u Srbiji 47 godina mnogo,a od 35 do 55 je puna snaga u svakom smislu.
pre 11 godina
Pa ovo je senzacija...čudo kako se uopšte kreće u tim poooznim godinama...
pre 11 godina
Da ste napisali 67, pa i ajde! Ali 47, dobre godine, puna snaga. Nema tu niceg posebnog. I da, izgleda odlicno.
pre 11 godina
Skoro k'o Putin.
pre 11 godina
Kad bi ovako izgledali i Nikola Kojo, Andrija Mikosevic...
pre 11 godina
I ja ovako izgleda u svojoj 45-oj, al nisam glumac.
pre 11 godina
Misici se spremaju u KUHINJIII!
Sto se tice fizickih aktivnosti za ovakav izgled, potrebno je 4-5 puta nedeljno po SAT vremena! Znaci max 5 sati NEDELJNO, slozice te se da nije puno, mnogo vise vremena provodimo na fb, netu i ostalim glupostima modernog doba, ali ono van treninga je presudno, ISHRANA, kad, sta, kako, koliko i u koje vreme, redovan san, disciplina u pravom smislu te reci... A komentatori koji baljezgaju kako lik ne izlazi iz teretane, smatram da nikad se nisu bavili ovim stvarima... Pozzzz
pre 11 godina
Izgleda kao nabildovani 47mogodišnjak.
pre 11 godina
ma on je meni super lik :)
pre 11 godina
Ajmo opet... Toliko trenira,a ovako izgleda?!
Da ja treniram ovoliko koliko on,ja bi bio gradjen kao Arnold!
Mada mu je lako da bude ovako gradjen jer uzima hemiju!!!
Ja imam genetiku,obrnem jedan krug nedeljno bajsom po Adi i bolje sam gradjen od njega.
Vjerujte mi,za dorucak voda i kasika meda i to je to!
Mada-NEKA PLATI POREZ!!!
A,da... Lik ima 48godina i top je gradjen za covjek od 48godina,priznajte to i dosta je bilo pljuvanje svake zgodne cure i svakog dobro gradjenog momka!
pre 11 godina
retko ruzan lik :D
pre 11 godina
Koliko je ovde ljubomornih muskaraca?! Dobar je ko dobar dan.
pre 11 godina
Ok izgleda, ali se meni takvi nikad nisu dopadali. Bird-face.
pre 11 godina
Nisam ljubomoran kao muskarac,bas naprotiv,ali svako ko je malo ozbiljnije trenirao u zivotu zna da je ovaj covek na hemiji i to ozbiljnoj.Vise vrsta steroida,godinama unazad a neupuceni ljudi koji nisu nikad nista trenirali,neka misle da je prirodno i neka se zavaraju da to moze tako da se postigne
pre 11 godina
deluje matorije 10 godina, a vi pišite šta hoćete
pre 11 godina
Šta mu vrede mišići kad pokazuje "hand heart" glupi znak za srce, kao neka seka Persa.
pre 11 godina
Nista sporno. Pravilna ishrana i vezbanje, i to je to. A sta drugo holivudski glumac pun para radi? Sad da li ima hemije ne znam. Steroidi su davno prevazidjeni. Hormon rasta je sad u modi, za cas posla te napravi na bildera.
Onog za koga znam da ne koristi nista, a ima isto godina je Jason Statham. Pogledajte tog baju, i bice vam jasno da je sve stvar vezbe. A mi sto se uvalimo u fotelju pa kukamo da ne moze, e pa lazemo i sebe i druge.
pre 11 godina
Samo whey, bajo moj. :)
pre 11 godina
Kad bi ovako izgledali i Nikola Kojo, Andrija Mikosevic...
(svet bez botova, 18. jun 2015 12:57)
Tad kad bi Dizel snimio Lepa sela...
pre 11 godina
Pogledajte fotke Lenija Kravica, čovek je stariji od dotičnog 5 godina. Prosudite sami ko bolje izgleda, a o pitanju inteligencije,talenta, nekom drugom prilikom.
pre 11 godina
Ajmo opet... Toliko trenira,a ovako izgleda?!
Da ja treniram ovoliko koliko on,ja bi bio gradjen kao Arnold!
Mada mu je lako da bude ovako gradjen jer uzima hemiju!!!
Ja imam genetiku,obrnem jedan krug nedeljno bajsom po Adi i bolje sam gradjen od njega.
Vjerujte mi,za dorucak voda i kasika meda i to je to!
Mada-NEKA PLATI POREZ!!!
A,da... Lik ima 48godina i top je gradjen za covjek od 48godina,priznajte to i dosta je bilo pljuvanje svake zgodne cure i svakog dobro gradjenog momka!
pre 11 godina
retko ruzan lik :D
pre 11 godina
deluje matorije 10 godina, a vi pišite šta hoćete
pre 11 godina
Ok izgleda, ali se meni takvi nikad nisu dopadali. Bird-face.
pre 11 godina
Šta mu vrede mišići kad pokazuje "hand heart" glupi znak za srce, kao neka seka Persa.
pre 11 godina
I ja ovako izgleda u svojoj 45-oj, al nisam glumac.
pre 11 godina
Izgleda kao nabildovani 47mogodišnjak.
pre 11 godina
Samo je u Srbiji 47 godina mnogo,a od 35 do 55 je puna snaga u svakom smislu.
pre 11 godina
Nisam ljubomoran kao muskarac,bas naprotiv,ali svako ko je malo ozbiljnije trenirao u zivotu zna da je ovaj covek na hemiji i to ozbiljnoj.Vise vrsta steroida,godinama unazad a neupuceni ljudi koji nisu nikad nista trenirali,neka misle da je prirodno i neka se zavaraju da to moze tako da se postigne
pre 11 godina
Koliko je ovde ljubomornih muskaraca?! Dobar je ko dobar dan.
pre 11 godina
Skoro k'o Putin.
pre 11 godina
Da ste napisali 67, pa i ajde! Ali 47, dobre godine, puna snaga. Nema tu niceg posebnog. I da, izgleda odlicno.
pre 11 godina
Misici se spremaju u KUHINJIII!
Sto se tice fizickih aktivnosti za ovakav izgled, potrebno je 4-5 puta nedeljno po SAT vremena! Znaci max 5 sati NEDELJNO, slozice te se da nije puno, mnogo vise vremena provodimo na fb, netu i ostalim glupostima modernog doba, ali ono van treninga je presudno, ISHRANA, kad, sta, kako, koliko i u koje vreme, redovan san, disciplina u pravom smislu te reci... A komentatori koji baljezgaju kako lik ne izlazi iz teretane, smatram da nikad se nisu bavili ovim stvarima... Pozzzz
pre 11 godina
Pa ovo je senzacija...čudo kako se uopšte kreće u tim poooznim godinama...
pre 11 godina
ma on je meni super lik :)
pre 11 godina
Samo whey, bajo moj. :)
pre 11 godina
Kad bi ovako izgledali i Nikola Kojo, Andrija Mikosevic...
pre 11 godina
Kad bi ovako izgledali i Nikola Kojo, Andrija Mikosevic...
(svet bez botova, 18. jun 2015 12:57)
Tad kad bi Dizel snimio Lepa sela...
pre 11 godina
Pogledajte fotke Lenija Kravica, čovek je stariji od dotičnog 5 godina. Prosudite sami ko bolje izgleda, a o pitanju inteligencije,talenta, nekom drugom prilikom.
pre 11 godina
Nista sporno. Pravilna ishrana i vezbanje, i to je to. A sta drugo holivudski glumac pun para radi? Sad da li ima hemije ne znam. Steroidi su davno prevazidjeni. Hormon rasta je sad u modi, za cas posla te napravi na bildera.
Onog za koga znam da ne koristi nista, a ima isto godina je Jason Statham. Pogledajte tog baju, i bice vam jasno da je sve stvar vezbe. A mi sto se uvalimo u fotelju pa kukamo da ne moze, e pa lazemo i sebe i druge.
20 Komentari
Sortiraj po: