118 Komentari

Sortiraj po:

:O

pre 10 godina

hahahaha ovoj Coco veca jedna dojka od citave glave... a po faci, oblacenju, "stilu" reklo bi se da nema razlike u glavi i u sisi, jer sivih celija nema ni u jednoj... samo nabrekle mlecne zlezde hahahaha

Max

pre 10 godina

Volim zezanje i šalu kod komentatora,ali pročitavši komentar koji je potpisan sa - Šumadinac- ostao sam zgrožen.Gedzo,da imaš malo mozga ne bi napisao tako sramotan komentar u kome ponizavas jasenovacke žrtve,odusevljavajuci se nekom Kolindom(tvoje možane ćelije ne mogu da ukapiraju tekst,jer si usput pokazao da nemaš pojma o čemu se radi),ali si zato verovatno oduševio Hrvate,. E,gedzovaneru.

Mate

pre 10 godina

Moja predsjednica je jako lijepa zena,i nema veze što su je pomjesali sa Coco Što se tiče lijepih žena,ima ih svugdje,ali svoj glas dajem Srbijankama.Ubjedljivo najzgodniji komadi dolaze iz Srbije.Poz

Slo

pre 10 godina

Sarajka,dao bih ti 100+. Često sam i u Hrvatskoj i u Srbiji,a nisam ni Hrvat ni Srbin i sasvim realno kažem da nema ljepsih zena od Srpkinja,Kada vidim pojedine komentatore kako plackaju za ovom tetkom,čudom se čudim.A još im lijepo pise da to nije ona već coco t.

Sarajka

pre 10 godina

Joj Srbi,na sta ste spali.Imate najbljepše djevojke na svijetu,a vi se oduševljavate matorom Kolindom.I još nije ona,vec Coco T.Vi više volite tuđe .... nego svoju pitu.

Lucky

pre 10 godina

@ŠUMADINAC
Ti si jadan i ograničen čovek i pravo je čudo kako su ti objavili komentar. Uzmi malo i pročitaj o Jasenovcu umesto što trošiš svoje i naše vreme praveći se duhovit.

Lucky

pre 10 godina

@ŠUMADINAC
Ti si jadan i ograničen čovek i pravo je čudo kako su ti objavili komentar. Uzmi malo i pročitaj o Jasenovcu umesto što trošiš svoje i naše vreme praveći se duhovit.

Ivan

pre 10 godina

Ne mogu da verujem koliko se ljudi primilo na ovo,pa misle od Coco T da je Kolinda,i uopste ne citaju tekst.Doslo je dotle da jedan lik pise/hrvatice najbolje ribe,hahaha.Jesu,ali malo sutra.Nasim devojkama ne mogu ni prici.

pazljivo citati

pre 10 godina

Za sve koji kazu da tekst kaze da je ovo Koko a ne predsednica moram da kazem da procitate pazljivo. Jasno je da je "ugledni svetski portal rekao da je to Koko" i "sve bi bilo u redu da nije u pitanju predsednica" - dakle, jeste predsednica.

Lucky

pre 10 godina

@ŠUMADINAC
Ti si jadan i ograničen čovek i pravo je čudo kako su ti objavili komentar. Uzmi malo i pročitaj o Jasenovcu umesto što trošiš svoje i naše vreme praveći se duhovit.

Mirko

pre 10 godina

Jaoj šta bi radio ovoj Kolindi....
(PeceMeca, 23. decembar 2015 13:54)

Sta ?
[Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0)] (jaoj, 23. decembar 2015 14:43)

---------
Poslao na 13.maj da okopava kukuruze !

Aleksandar

pre 10 godina

Predlažem da se džoramo.
(VladimirR., 23. decembar 2015 12:54)
Pa nisu Hrvati ludi da ovu svoju lepotu daju za načeg kenjkavog grobara. Ljudi su imali i oči i mozak kad su glasali.

Hrvat

pre 10 godina

--Pa da Hrvatice su vazda najbolje ribe-- Prijatelju,lijepe su i moje Hrvatice,ali najljepse cure i zene zive u Srbiji.Moja djevojka je Srpkinja i boljih nema,a svugdje sam bio.

sandra

pre 10 godina

Meni je Kolinda prezgodna zena,prvi put kad sam je vidjela na tv-u pomislila sam wauuu,kakva zena..ima stila,karakter,stav,ma sve,a ovi sto pisu negativne komentare su ljubomorni jadnici koji nista u zivitu nisu postigli..

jkh

pre 10 godina

Pored vampira svetske kulturne grupe bi mogli da uvrste i rec starleta u njihove recnike. Budimo ubedjeni da je ovo zanimanje izaslo iz Srbije

Sarajlija

pre 10 godina

Nije Kolinda vec Coco,ali izgleda da neki komentatori ne kuze najbolje.Za ovog sto kaze da su Hrvatice najbolje ribe,pitanje/Jesi ti vidio ribu ili dobru zensku u zivotu? Nema ljepsih i boljih od Srpkinja.Poz iz Srajeva.

Sarajlija

pre 10 godina

Lijepo se vidi da nije Kolinda i ne mogu vjerovati sto neki pisu.Za ovog sto pise da su Hrvatice najbolje ribe,grohotom se smijem.Mozda i jesu,ali deset mjesta posle Srpkinja.Poz iz Sarajeva.

Washington

pre 10 godina

Sunce te bozje,nije posebno pametna al promenuo sam misljenje.Jel moze Vucic da predlozi,da menjamo Nikolica za nju?!
[Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0)] (cobo, 23. decembar 2015 11:57)

Ma nek su ovi nasi pametni.

Andrej

pre 10 godina

Za Sumadinca@ Ako umes da citas,procitaj jos jednom clanak i videces da su Kolindu pomesali sa Coco T.Znaci te butkice i guza zbog kojeg se sprdas sa Jasenovcem, nisu Kolindine. I ,molim te,nemoj vise u takvom kontekstu da pominjes Jasenovac.Imaj bar malo ljudskosti.

Marisav

pre 10 godina

Ako je Kolinda ''prva dama svh Hrvata'',braćo Hrvati onda mi dođe da vam se slatko na....m damice!Pristajem i da Hrvati navale na ovog našeg ''precednika'' istom žestinom,to je tak fer u demokraciji,ne?!Bolje svi mi njih nego oni nas!

psiholog

pre 10 godina

Dobra milfaca.
(Me myself and i, 23. decembar 2015 11:50)

Sta znaci rec "milfaca" ?
(hmmm, 23. decembar 2015 12:22)

Kako si se usudio to da pitas ? Domaci citaoci-psihoanaliticari takvo pitanje odmah kaznjavaju minusima .

Dr. Dule Dulovic

pre 10 godina

@Igor: "Šta vam je, ljudi, to uopšte nije ista osoba. Mislim na onu u šarenom dvodelnom kupaćem." Lepo pise u tekstu da su je pomesali. Ja inace ne znam sta se neki pale na hrvatsku predsednicu. Dobro, lepota je relativna, ali meni je dovoljno da cujem kakve politicke stavove gospodja ima, pa da okrenem glavu. Ipak je to HDZ, da li treba vise reci? A Srbi izgleda ne misle glavom vec drugim organom. Sta cete tek da pisete, kada nam Zorana Mihajlovic bude predsednica? Dobro, barem ce da bude fotogenicnija nego ovaj sadasnji.

my way

pre 10 godina

Oh my God!!! Ma vodite me posle i u Jasenovac samo dajte prvo da zagnjurim glavu među te butkice...ooohhhh...sise....dupe...ne mogu više....Kolinda, Kolinda, strefiće me infarkt!
(Šumadinac, 23. decembar 2015 11:41)

Gluplji komentar odavno nisam procitao, na stranu sto je vecina ljudi i slepa i lenja da pogleda o cemu se radi u tekstu.

partizanovac

pre 10 godina

Kako sam se ja ismijao kada sam jednom (pretpostavljajući da je to internet adresa Konzuma u BiH) ukucao u pretrživač konzum.ba.
Probajte i vi...

Mica

pre 10 godina

Inace, Koko, starleta sa kojom su pomesali hrvatsku starl.. pardon, predsednicu, ima srpske krvi, baka joj je Srpkinja.
Secam se da ju je jednom intervjuisao neki hrvatski novinar i da mu je ona spomenula da ima srpskog porekla, na sta joj je muz, poznati americki reper rekao "cuti, ubice te".

jebačina s jednom poznatom...

pre 10 godina

MILF = Mama I'd Like to Fuck = Kolinda

(MILF je u engleskom govornom području ono što bi mi rekli kao "dobra koka", ili "matorka" i sl.)

duhovnik

pre 10 godina

Čitajte komentare i čudite se. Pa zar je iko od ovih zna šta je žena ili da je video ženu izbliza?
Koji je onda smisao života ako se primećuje tuđa žena, a ne vidi i voli svoja?

srboo

pre 10 godina

Nešto se ne bih smeo opkladiti da je ona u kupaćem na plaži Kolinda, prvo lice se razlikuje, a i reč je o mlađoj osobi...jedino ako su neke stare slike.

Šumadinac

pre 10 godina

Oh my God!!! Ma vodite me posle i u Jasenovac samo dajte prvo da zagnjurim glavu među te butkice...ooohhhh...sise....dupe...ne mogu više....Kolinda, Kolinda, strefiće me infarkt!

srboo

pre 10 godina

Nešto se ne bih smeo opkladiti da je ona u kupaćem na plaži Kolinda, prvo lice se razlikuje, a i reč je o mlađoj osobi...jedino ako su neke stare slike.

Andrej

pre 10 godina

Za Sumadinca@ Ako umes da citas,procitaj jos jednom clanak i videces da su Kolindu pomesali sa Coco T.Znaci te butkice i guza zbog kojeg se sprdas sa Jasenovcem, nisu Kolindine. I ,molim te,nemoj vise u takvom kontekstu da pominjes Jasenovac.Imaj bar malo ljudskosti.

jebačina s jednom poznatom...

pre 10 godina

MILF = Mama I'd Like to Fuck = Kolinda

(MILF je u engleskom govornom području ono što bi mi rekli kao "dobra koka", ili "matorka" i sl.)

Šumadinac

pre 10 godina

Oh my God!!! Ma vodite me posle i u Jasenovac samo dajte prvo da zagnjurim glavu među te butkice...ooohhhh...sise....dupe...ne mogu više....Kolinda, Kolinda, strefiće me infarkt!

my way

pre 10 godina

Oh my God!!! Ma vodite me posle i u Jasenovac samo dajte prvo da zagnjurim glavu među te butkice...ooohhhh...sise....dupe...ne mogu više....Kolinda, Kolinda, strefiće me infarkt!
(Šumadinac, 23. decembar 2015 11:41)

Gluplji komentar odavno nisam procitao, na stranu sto je vecina ljudi i slepa i lenja da pogleda o cemu se radi u tekstu.

Mica

pre 10 godina

Inace, Koko, starleta sa kojom su pomesali hrvatsku starl.. pardon, predsednicu, ima srpske krvi, baka joj je Srpkinja.
Secam se da ju je jednom intervjuisao neki hrvatski novinar i da mu je ona spomenula da ima srpskog porekla, na sta joj je muz, poznati americki reper rekao "cuti, ubice te".

Marisav

pre 10 godina

Ako je Kolinda ''prva dama svh Hrvata'',braćo Hrvati onda mi dođe da vam se slatko na....m damice!Pristajem i da Hrvati navale na ovog našeg ''precednika'' istom žestinom,to je tak fer u demokraciji,ne?!Bolje svi mi njih nego oni nas!

Dr. Dule Dulovic

pre 10 godina

@Igor: "Šta vam je, ljudi, to uopšte nije ista osoba. Mislim na onu u šarenom dvodelnom kupaćem." Lepo pise u tekstu da su je pomesali. Ja inace ne znam sta se neki pale na hrvatsku predsednicu. Dobro, lepota je relativna, ali meni je dovoljno da cujem kakve politicke stavove gospodja ima, pa da okrenem glavu. Ipak je to HDZ, da li treba vise reci? A Srbi izgleda ne misle glavom vec drugim organom. Sta cete tek da pisete, kada nam Zorana Mihajlovic bude predsednica? Dobro, barem ce da bude fotogenicnija nego ovaj sadasnji.

psiholog

pre 10 godina

Dobra milfaca.
(Me myself and i, 23. decembar 2015 11:50)

Sta znaci rec "milfaca" ?
(hmmm, 23. decembar 2015 12:22)

Kako si se usudio to da pitas ? Domaci citaoci-psihoanaliticari takvo pitanje odmah kaznjavaju minusima .

Washington

pre 10 godina

Sunce te bozje,nije posebno pametna al promenuo sam misljenje.Jel moze Vucic da predlozi,da menjamo Nikolica za nju?!
[Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0)] (cobo, 23. decembar 2015 11:57)

Ma nek su ovi nasi pametni.

jkh

pre 10 godina

Pored vampira svetske kulturne grupe bi mogli da uvrste i rec starleta u njihove recnike. Budimo ubedjeni da je ovo zanimanje izaslo iz Srbije

duhovnik

pre 10 godina

Čitajte komentare i čudite se. Pa zar je iko od ovih zna šta je žena ili da je video ženu izbliza?
Koji je onda smisao života ako se primećuje tuđa žena, a ne vidi i voli svoja?

partizanovac

pre 10 godina

Kako sam se ja ismijao kada sam jednom (pretpostavljajući da je to internet adresa Konzuma u BiH) ukucao u pretrživač konzum.ba.
Probajte i vi...

Hrvat

pre 10 godina

--Pa da Hrvatice su vazda najbolje ribe-- Prijatelju,lijepe su i moje Hrvatice,ali najljepse cure i zene zive u Srbiji.Moja djevojka je Srpkinja i boljih nema,a svugdje sam bio.

Lucky

pre 10 godina

@ŠUMADINAC
Ti si jadan i ograničen čovek i pravo je čudo kako su ti objavili komentar. Uzmi malo i pročitaj o Jasenovcu umesto što trošiš svoje i naše vreme praveći se duhovit.

Sarajka

pre 10 godina

Joj Srbi,na sta ste spali.Imate najbljepše djevojke na svijetu,a vi se oduševljavate matorom Kolindom.I još nije ona,vec Coco T.Vi više volite tuđe .... nego svoju pitu.

:O

pre 10 godina

hahahaha ovoj Coco veca jedna dojka od citave glave... a po faci, oblacenju, "stilu" reklo bi se da nema razlike u glavi i u sisi, jer sivih celija nema ni u jednoj... samo nabrekle mlecne zlezde hahahaha

Sarajlija

pre 10 godina

Lijepo se vidi da nije Kolinda i ne mogu vjerovati sto neki pisu.Za ovog sto pise da su Hrvatice najbolje ribe,grohotom se smijem.Mozda i jesu,ali deset mjesta posle Srpkinja.Poz iz Sarajeva.

Lucky

pre 10 godina

@ŠUMADINAC
Ti si jadan i ograničen čovek i pravo je čudo kako su ti objavili komentar. Uzmi malo i pročitaj o Jasenovcu umesto što trošiš svoje i naše vreme praveći se duhovit.

Max

pre 10 godina

Volim zezanje i šalu kod komentatora,ali pročitavši komentar koji je potpisan sa - Šumadinac- ostao sam zgrožen.Gedzo,da imaš malo mozga ne bi napisao tako sramotan komentar u kome ponizavas jasenovacke žrtve,odusevljavajuci se nekom Kolindom(tvoje možane ćelije ne mogu da ukapiraju tekst,jer si usput pokazao da nemaš pojma o čemu se radi),ali si zato verovatno oduševio Hrvate,. E,gedzovaneru.

Ivan

pre 10 godina

Ne mogu da verujem koliko se ljudi primilo na ovo,pa misle od Coco T da je Kolinda,i uopste ne citaju tekst.Doslo je dotle da jedan lik pise/hrvatice najbolje ribe,hahaha.Jesu,ali malo sutra.Nasim devojkama ne mogu ni prici.

Mirko

pre 10 godina

Jaoj šta bi radio ovoj Kolindi....
(PeceMeca, 23. decembar 2015 13:54)

Sta ?
[Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0)] (jaoj, 23. decembar 2015 14:43)

---------
Poslao na 13.maj da okopava kukuruze !

Mate

pre 10 godina

Moja predsjednica je jako lijepa zena,i nema veze što su je pomjesali sa Coco Što se tiče lijepih žena,ima ih svugdje,ali svoj glas dajem Srbijankama.Ubjedljivo najzgodniji komadi dolaze iz Srbije.Poz

Sarajlija

pre 10 godina

Nije Kolinda vec Coco,ali izgleda da neki komentatori ne kuze najbolje.Za ovog sto kaze da su Hrvatice najbolje ribe,pitanje/Jesi ti vidio ribu ili dobru zensku u zivotu? Nema ljepsih i boljih od Srpkinja.Poz iz Srajeva.

sandra

pre 10 godina

Meni je Kolinda prezgodna zena,prvi put kad sam je vidjela na tv-u pomislila sam wauuu,kakva zena..ima stila,karakter,stav,ma sve,a ovi sto pisu negativne komentare su ljubomorni jadnici koji nista u zivitu nisu postigli..

Aleksandar

pre 10 godina

Predlažem da se džoramo.
(VladimirR., 23. decembar 2015 12:54)
Pa nisu Hrvati ludi da ovu svoju lepotu daju za načeg kenjkavog grobara. Ljudi su imali i oči i mozak kad su glasali.

Lucky

pre 10 godina

@ŠUMADINAC
Ti si jadan i ograničen čovek i pravo je čudo kako su ti objavili komentar. Uzmi malo i pročitaj o Jasenovcu umesto što trošiš svoje i naše vreme praveći se duhovit.

Slo

pre 10 godina

Sarajka,dao bih ti 100+. Često sam i u Hrvatskoj i u Srbiji,a nisam ni Hrvat ni Srbin i sasvim realno kažem da nema ljepsih zena od Srpkinja,Kada vidim pojedine komentatore kako plackaju za ovom tetkom,čudom se čudim.A još im lijepo pise da to nije ona već coco t.

pazljivo citati

pre 10 godina

Za sve koji kazu da tekst kaze da je ovo Koko a ne predsednica moram da kazem da procitate pazljivo. Jasno je da je "ugledni svetski portal rekao da je to Koko" i "sve bi bilo u redu da nije u pitanju predsednica" - dakle, jeste predsednica.

Šumadinac

pre 10 godina

Oh my God!!! Ma vodite me posle i u Jasenovac samo dajte prvo da zagnjurim glavu među te butkice...ooohhhh...sise....dupe...ne mogu više....Kolinda, Kolinda, strefiće me infarkt!

duhovnik

pre 10 godina

Čitajte komentare i čudite se. Pa zar je iko od ovih zna šta je žena ili da je video ženu izbliza?
Koji je onda smisao života ako se primećuje tuđa žena, a ne vidi i voli svoja?

jebačina s jednom poznatom...

pre 10 godina

MILF = Mama I'd Like to Fuck = Kolinda

(MILF je u engleskom govornom području ono što bi mi rekli kao "dobra koka", ili "matorka" i sl.)

srboo

pre 10 godina

Nešto se ne bih smeo opkladiti da je ona u kupaćem na plaži Kolinda, prvo lice se razlikuje, a i reč je o mlađoj osobi...jedino ako su neke stare slike.

jkh

pre 10 godina

Pored vampira svetske kulturne grupe bi mogli da uvrste i rec starleta u njihove recnike. Budimo ubedjeni da je ovo zanimanje izaslo iz Srbije

Mica

pre 10 godina

Inace, Koko, starleta sa kojom su pomesali hrvatsku starl.. pardon, predsednicu, ima srpske krvi, baka joj je Srpkinja.
Secam se da ju je jednom intervjuisao neki hrvatski novinar i da mu je ona spomenula da ima srpskog porekla, na sta joj je muz, poznati americki reper rekao "cuti, ubice te".

Dr. Dule Dulovic

pre 10 godina

@Igor: "Šta vam je, ljudi, to uopšte nije ista osoba. Mislim na onu u šarenom dvodelnom kupaćem." Lepo pise u tekstu da su je pomesali. Ja inace ne znam sta se neki pale na hrvatsku predsednicu. Dobro, lepota je relativna, ali meni je dovoljno da cujem kakve politicke stavove gospodja ima, pa da okrenem glavu. Ipak je to HDZ, da li treba vise reci? A Srbi izgleda ne misle glavom vec drugim organom. Sta cete tek da pisete, kada nam Zorana Mihajlovic bude predsednica? Dobro, barem ce da bude fotogenicnija nego ovaj sadasnji.

Marisav

pre 10 godina

Ako je Kolinda ''prva dama svh Hrvata'',braćo Hrvati onda mi dođe da vam se slatko na....m damice!Pristajem i da Hrvati navale na ovog našeg ''precednika'' istom žestinom,to je tak fer u demokraciji,ne?!Bolje svi mi njih nego oni nas!

my way

pre 10 godina

Oh my God!!! Ma vodite me posle i u Jasenovac samo dajte prvo da zagnjurim glavu među te butkice...ooohhhh...sise....dupe...ne mogu više....Kolinda, Kolinda, strefiće me infarkt!
(Šumadinac, 23. decembar 2015 11:41)

Gluplji komentar odavno nisam procitao, na stranu sto je vecina ljudi i slepa i lenja da pogleda o cemu se radi u tekstu.

Andrej

pre 10 godina

Za Sumadinca@ Ako umes da citas,procitaj jos jednom clanak i videces da su Kolindu pomesali sa Coco T.Znaci te butkice i guza zbog kojeg se sprdas sa Jasenovcem, nisu Kolindine. I ,molim te,nemoj vise u takvom kontekstu da pominjes Jasenovac.Imaj bar malo ljudskosti.

psiholog

pre 10 godina

Dobra milfaca.
(Me myself and i, 23. decembar 2015 11:50)

Sta znaci rec "milfaca" ?
(hmmm, 23. decembar 2015 12:22)

Kako si se usudio to da pitas ? Domaci citaoci-psihoanaliticari takvo pitanje odmah kaznjavaju minusima .

Washington

pre 10 godina

Sunce te bozje,nije posebno pametna al promenuo sam misljenje.Jel moze Vucic da predlozi,da menjamo Nikolica za nju?!
[Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0)] (cobo, 23. decembar 2015 11:57)

Ma nek su ovi nasi pametni.

Sarajka

pre 10 godina

Joj Srbi,na sta ste spali.Imate najbljepše djevojke na svijetu,a vi se oduševljavate matorom Kolindom.I još nije ona,vec Coco T.Vi više volite tuđe .... nego svoju pitu.

partizanovac

pre 10 godina

Kako sam se ja ismijao kada sam jednom (pretpostavljajući da je to internet adresa Konzuma u BiH) ukucao u pretrživač konzum.ba.
Probajte i vi...

sandra

pre 10 godina

Meni je Kolinda prezgodna zena,prvi put kad sam je vidjela na tv-u pomislila sam wauuu,kakva zena..ima stila,karakter,stav,ma sve,a ovi sto pisu negativne komentare su ljubomorni jadnici koji nista u zivitu nisu postigli..

Ivan

pre 10 godina

Ne mogu da verujem koliko se ljudi primilo na ovo,pa misle od Coco T da je Kolinda,i uopste ne citaju tekst.Doslo je dotle da jedan lik pise/hrvatice najbolje ribe,hahaha.Jesu,ali malo sutra.Nasim devojkama ne mogu ni prici.

Slo

pre 10 godina

Sarajka,dao bih ti 100+. Često sam i u Hrvatskoj i u Srbiji,a nisam ni Hrvat ni Srbin i sasvim realno kažem da nema ljepsih zena od Srpkinja,Kada vidim pojedine komentatore kako plackaju za ovom tetkom,čudom se čudim.A još im lijepo pise da to nije ona već coco t.

Sarajlija

pre 10 godina

Nije Kolinda vec Coco,ali izgleda da neki komentatori ne kuze najbolje.Za ovog sto kaze da su Hrvatice najbolje ribe,pitanje/Jesi ti vidio ribu ili dobru zensku u zivotu? Nema ljepsih i boljih od Srpkinja.Poz iz Srajeva.

Sarajlija

pre 10 godina

Lijepo se vidi da nije Kolinda i ne mogu vjerovati sto neki pisu.Za ovog sto pise da su Hrvatice najbolje ribe,grohotom se smijem.Mozda i jesu,ali deset mjesta posle Srpkinja.Poz iz Sarajeva.

Hrvat

pre 10 godina

--Pa da Hrvatice su vazda najbolje ribe-- Prijatelju,lijepe su i moje Hrvatice,ali najljepse cure i zene zive u Srbiji.Moja djevojka je Srpkinja i boljih nema,a svugdje sam bio.

Mate

pre 10 godina

Moja predsjednica je jako lijepa zena,i nema veze što su je pomjesali sa Coco Što se tiče lijepih žena,ima ih svugdje,ali svoj glas dajem Srbijankama.Ubjedljivo najzgodniji komadi dolaze iz Srbije.Poz

Aleksandar

pre 10 godina

Predlažem da se džoramo.
(VladimirR., 23. decembar 2015 12:54)
Pa nisu Hrvati ludi da ovu svoju lepotu daju za načeg kenjkavog grobara. Ljudi su imali i oči i mozak kad su glasali.

pazljivo citati

pre 10 godina

Za sve koji kazu da tekst kaze da je ovo Koko a ne predsednica moram da kazem da procitate pazljivo. Jasno je da je "ugledni svetski portal rekao da je to Koko" i "sve bi bilo u redu da nije u pitanju predsednica" - dakle, jeste predsednica.

Mirko

pre 10 godina

Jaoj šta bi radio ovoj Kolindi....
(PeceMeca, 23. decembar 2015 13:54)

Sta ?
[Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0)] (jaoj, 23. decembar 2015 14:43)

---------
Poslao na 13.maj da okopava kukuruze !

Max

pre 10 godina

Volim zezanje i šalu kod komentatora,ali pročitavši komentar koji je potpisan sa - Šumadinac- ostao sam zgrožen.Gedzo,da imaš malo mozga ne bi napisao tako sramotan komentar u kome ponizavas jasenovacke žrtve,odusevljavajuci se nekom Kolindom(tvoje možane ćelije ne mogu da ukapiraju tekst,jer si usput pokazao da nemaš pojma o čemu se radi),ali si zato verovatno oduševio Hrvate,. E,gedzovaneru.

Lucky

pre 10 godina

@ŠUMADINAC
Ti si jadan i ograničen čovek i pravo je čudo kako su ti objavili komentar. Uzmi malo i pročitaj o Jasenovcu umesto što trošiš svoje i naše vreme praveći se duhovit.

Lucky

pre 10 godina

@ŠUMADINAC
Ti si jadan i ograničen čovek i pravo je čudo kako su ti objavili komentar. Uzmi malo i pročitaj o Jasenovcu umesto što trošiš svoje i naše vreme praveći se duhovit.

Lucky

pre 10 godina

@ŠUMADINAC
Ti si jadan i ograničen čovek i pravo je čudo kako su ti objavili komentar. Uzmi malo i pročitaj o Jasenovcu umesto što trošiš svoje i naše vreme praveći se duhovit.

:O

pre 10 godina

hahahaha ovoj Coco veca jedna dojka od citave glave... a po faci, oblacenju, "stilu" reklo bi se da nema razlike u glavi i u sisi, jer sivih celija nema ni u jednoj... samo nabrekle mlecne zlezde hahahaha