olja
pre 10 godina
Dana@
Ovi ljudi ne dolaze, oni su tu, a znaju pravopis i dijalekte bolje od tebe. Ako nisi u stanju da razumijes ono sto sam napisala, uci.
IMAGE SOURCE
pre 10 godina
Dana@
Ovi ljudi ne dolaze, oni su tu, a znaju pravopis i dijalekte bolje od tebe. Ako nisi u stanju da razumijes ono sto sam napisala, uci.
pre 10 godina
@(Dana, 31. maj 2016 20:01)
Koji je tvoj problem da mi je znati.. :-S
pre 10 godina
@olja Bobogu zeno, koji je ovo jezik i po kom pravopisu? Velika slova...da li ti to nesto VICES? I sta uopste pokusavas da kazes?
Odakle dolaze ovi ljudi koji pokusavaju da komuniciraju sa nama? Strasno!
pre 10 godina
Olja hvala.
pre 10 godina
Znači, sutlijaš, moja omiljena starinska poslastica je na crnoj listi.
pre 10 godina
Izostavili ste jednu namirnicu koja je u najmanju ruku u istom rangu po štetnosti sa ovim navedenim, a u Srbiji se, na žalost, obilato koristi. To je rafinisano suncokretovo ulje. To je otrov nad otrovima.
pre 10 godina
malika@
BIJELO BRASNO - integralno psenicno i sve vrste brasna ostalih zitarica;
KRALJE MLIJEKO - kiselo mlijeko i mladi nemasni sir, a mozete i sami praviti mlijeko, napr. bademovo;
BIJELI PIRINAC - integralni pirinac;
BIJELI SECER - Stevia
RAFINISANA SO - morska jodirana so.
pre 10 godina
i mnogo tecnosti,to je jako vazno....i za 15 godina ce da ti bude boooolje
pre 10 godina
Dakle, iz toga proizilazi da će obrok sastavljen iz belog pirinča, sa dodatkom nekih izvora vlakana, masti i/ili proteina imati približno isti uticaj na nivo šećera u krvi( GI – glikemijski indeks) kao i obrok koji čine smeđi pirinač, vlakna, masti i proteini. Zbog toga se može reći da GI postaje neupotrebljiv kao faktor koji određuje da li je beli pirinač dobar ili fatalno loš za nas.
pre 10 godina
Ko se malo razume, neka napise sta bismo mogli da koristimo kao zamenu za ove otrove!
pre 10 godina
znaci ako skuvas pirinac u mleku i zasladis secerom, stavis malo brasna .. ti si gotov čo'ek. otrovan i nema ti spasa.
pre 10 godina
Preterivanje. Pozdravio vas dr Feelgood ili kako vec se zove...
pre 10 godina
Japanci jedu pirinač svaki dan pa žive preko 100 godina
pre 10 godina
Od svega belog najzdravije ispade lobe.
pre 10 godina
Umjereno je cak preporucljivo.Gledao sam jednog nutricionistu koji kaze da se jede hrana iz svog dvorista.Nikakve datule,kurkume i sl.I nista organizmu nece faliti.I dosta tecnosti, to je mnogo vazno-P. Bozovic.
pre 10 godina
Ništa belo a?
pre 10 godina
Japanci jedu pirinač svaki dan pa žive preko 100 godina
pre 10 godina
Od svega belog najzdravije ispade lobe.
pre 10 godina
Ništa belo a?
pre 10 godina
znaci ako skuvas pirinac u mleku i zasladis secerom, stavis malo brasna .. ti si gotov čo'ek. otrovan i nema ti spasa.
pre 10 godina
Preterivanje. Pozdravio vas dr Feelgood ili kako vec se zove...
pre 10 godina
Umjereno je cak preporucljivo.Gledao sam jednog nutricionistu koji kaze da se jede hrana iz svog dvorista.Nikakve datule,kurkume i sl.I nista organizmu nece faliti.I dosta tecnosti, to je mnogo vazno-P. Bozovic.
pre 10 godina
Ko se malo razume, neka napise sta bismo mogli da koristimo kao zamenu za ove otrove!
pre 10 godina
Izostavili ste jednu namirnicu koja je u najmanju ruku u istom rangu po štetnosti sa ovim navedenim, a u Srbiji se, na žalost, obilato koristi. To je rafinisano suncokretovo ulje. To je otrov nad otrovima.
pre 10 godina
i mnogo tecnosti,to je jako vazno....i za 15 godina ce da ti bude boooolje
pre 10 godina
Znači, sutlijaš, moja omiljena starinska poslastica je na crnoj listi.
pre 10 godina
malika@
BIJELO BRASNO - integralno psenicno i sve vrste brasna ostalih zitarica;
KRALJE MLIJEKO - kiselo mlijeko i mladi nemasni sir, a mozete i sami praviti mlijeko, napr. bademovo;
BIJELI PIRINAC - integralni pirinac;
BIJELI SECER - Stevia
RAFINISANA SO - morska jodirana so.
pre 10 godina
Dakle, iz toga proizilazi da će obrok sastavljen iz belog pirinča, sa dodatkom nekih izvora vlakana, masti i/ili proteina imati približno isti uticaj na nivo šećera u krvi( GI – glikemijski indeks) kao i obrok koji čine smeđi pirinač, vlakna, masti i proteini. Zbog toga se može reći da GI postaje neupotrebljiv kao faktor koji određuje da li je beli pirinač dobar ili fatalno loš za nas.
pre 10 godina
Olja hvala.
pre 10 godina
@(Dana, 31. maj 2016 20:01)
Koji je tvoj problem da mi je znati.. :-S
pre 10 godina
@olja Bobogu zeno, koji je ovo jezik i po kom pravopisu? Velika slova...da li ti to nesto VICES? I sta uopste pokusavas da kazes?
Odakle dolaze ovi ljudi koji pokusavaju da komuniciraju sa nama? Strasno!
pre 10 godina
Dana@
Ovi ljudi ne dolaze, oni su tu, a znaju pravopis i dijalekte bolje od tebe. Ako nisi u stanju da razumijes ono sto sam napisala, uci.
pre 10 godina
malika@
BIJELO BRASNO - integralno psenicno i sve vrste brasna ostalih zitarica;
KRALJE MLIJEKO - kiselo mlijeko i mladi nemasni sir, a mozete i sami praviti mlijeko, napr. bademovo;
BIJELI PIRINAC - integralni pirinac;
BIJELI SECER - Stevia
RAFINISANA SO - morska jodirana so.
pre 10 godina
Ko se malo razume, neka napise sta bismo mogli da koristimo kao zamenu za ove otrove!
pre 10 godina
Umjereno je cak preporucljivo.Gledao sam jednog nutricionistu koji kaze da se jede hrana iz svog dvorista.Nikakve datule,kurkume i sl.I nista organizmu nece faliti.I dosta tecnosti, to je mnogo vazno-P. Bozovic.
pre 10 godina
Japanci jedu pirinač svaki dan pa žive preko 100 godina
pre 10 godina
@olja Bobogu zeno, koji je ovo jezik i po kom pravopisu? Velika slova...da li ti to nesto VICES? I sta uopste pokusavas da kazes?
Odakle dolaze ovi ljudi koji pokusavaju da komuniciraju sa nama? Strasno!
pre 10 godina
Preterivanje. Pozdravio vas dr Feelgood ili kako vec se zove...
pre 10 godina
Dakle, iz toga proizilazi da će obrok sastavljen iz belog pirinča, sa dodatkom nekih izvora vlakana, masti i/ili proteina imati približno isti uticaj na nivo šećera u krvi( GI – glikemijski indeks) kao i obrok koji čine smeđi pirinač, vlakna, masti i proteini. Zbog toga se može reći da GI postaje neupotrebljiv kao faktor koji određuje da li je beli pirinač dobar ili fatalno loš za nas.
pre 10 godina
i mnogo tecnosti,to je jako vazno....i za 15 godina ce da ti bude boooolje
pre 10 godina
Ništa belo a?
pre 10 godina
Od svega belog najzdravije ispade lobe.
pre 10 godina
Izostavili ste jednu namirnicu koja je u najmanju ruku u istom rangu po štetnosti sa ovim navedenim, a u Srbiji se, na žalost, obilato koristi. To je rafinisano suncokretovo ulje. To je otrov nad otrovima.
pre 10 godina
Dana@
Ovi ljudi ne dolaze, oni su tu, a znaju pravopis i dijalekte bolje od tebe. Ako nisi u stanju da razumijes ono sto sam napisala, uci.
pre 10 godina
znaci ako skuvas pirinac u mleku i zasladis secerom, stavis malo brasna .. ti si gotov čo'ek. otrovan i nema ti spasa.
pre 10 godina
Olja hvala.
pre 10 godina
@(Dana, 31. maj 2016 20:01)
Koji je tvoj problem da mi je znati.. :-S
pre 10 godina
Znači, sutlijaš, moja omiljena starinska poslastica je na crnoj listi.
16 Komentari
Sortiraj po: