Lea
pre 5 godina
katic, 08. januar 2021 00:24)
Nisam ni vodolija.
Blizanac sam.
IMAGE SOURCE
pre 5 godina
katic, 08. januar 2021 00:24)
Nisam ni vodolija.
Blizanac sam.
pre 5 godina
Da nisi jarac?
(petar kralj, 07. januar 2021 06:33)
Nisam
pre 5 godina
lea
mozda vodolija, ali posto ne verujes u horoskop, sumnjam pomalo...
pre 5 godina
Device smarate kmeee kmeee
pre 5 godina
Strelac, tajnu mogu da čuvam dokle hoćeš. Ako treba nečije tajne da iznosim u javnost to su moje. Za tuđe tajne nisam nadležna.
pre 5 godina
Ja sam devica i kod mene nema tajni. Ni svojih ni tudjih. Tudje me ni ne zanimaju, zato mi nista ni ne znaci da mi se ljudi kao nesto poveravaju, a i ako nesto cujem najcesce zaboravim a ako ne zaboravim sigurno cu sve negde istrtljati. Ali ja se istrtljam i za svoje tajne, odnosno to je zato sto ja zapravo nista ni ne tajim, jer kao sto me ne zanimaju tudji zivoti tako me ne zanima ni sta ko misli o mom, i onda ja, ako je tema, bez zadrske pricam o svemu sto mi se desava ili desavalo, bilo dobro, lose, da li je blam ili nije. Tako da, sustinski, ja istrtljam tudje tajne ne zato sto nesto kao tracarim nego im, kao ni svojima, ne pridajem na toj nekoj tezini, nego kao sto bi se to krilo. Vise sam u fazonu da me nervira to sto kao svi kao imaju neke tajne, ne vole da bilo ko zna bilo sta negativno iz njihovih zivota, kao da to sto drugi ne znaju znaci da se njima ne desava ili nije desilo. A i brate te njihove tajne, najvise mrzim kada mi se poverava neko kome je sve tajna, prica mi neku glupost i kao cuti da niko ne zna, daj bre teraj se u pm. E ali ako bi stvarno cuo neku tajnu, bas tajnu, i nesto cemu bih dao tezinu tajne, onda bi cutao....par dana dok je ne zaboravim verovatno, ne vredi mene te stvari ne zanimaju.
pre 5 godina
Ovnovi odaju tajne??? Mozda zene, ali kod njih nije ni bitno koji su znak. Lupili ste za medalju. Spadaju u najpoverljivije ljude. Jednom recju cep koji ne propusta vodu.
pre 5 godina
Devica sam i toliko me ne interesuju ostali da zaboravim bitnosti iz njihovih zivota cim izgovore. A zaboravim i svoje bitno posle izvesnog broja casa.
(Jelka, 06. januar 2021 22:07)
Dupla sam devica, i najbolje si me opisala.
pre 5 godina
Za Device, ovo što je napisano ne može biti dalje od istine. Tračarenje me ne zanima, pogotovo ne da pamtim takve gluposti. S druge strane, ovan (pogotovo ženski) i škorpija (pogotovo muško) zlo i naopako
pre 5 godina
Ovako... ne odajem tajne, ni svoje ni tudje. Tudje zato sto mi ljudi nisu narocito interesantni, pa i sta mi kazu zaboravim cim se okrenem, a svoje jer ih nikome i ne pricam.
Ako pogodite koji sam znak, mozda pocnem da verujem u horoskop.
(Lea, 06. januar 2021 23:19)
Da nisi jarac?
pre 5 godina
Neko reče za škorpije da moraju sve da ,,istrtljaju"...e, pa evo ja bih da demantujem iz prve ruke - meni reći nešto u poverenju, budi siguran 100% da ću to poneti sa sobom u grob. Najozbiljnije tvrdim. Za ostale škorpije ne znam, neverovatno zvuči, ali ne poznajem nijednu drugu škorpiju. Možda nije sve do horoskopa, ima valjda nešto i do kućnog vaspitanja i okruženja u kojem si odrastao?
pre 5 godina
Ovako... ne odajem tajne, ni svoje ni tudje. Tudje zato sto mi ljudi nisu narocito interesantni, pa i sta mi kazu zaboravim cim se okrenem, a svoje jer ih nikome i ne pricam.
Ako pogodite koji sam znak, mozda pocnem da verujem u horoskop.
pre 5 godina
Joj kak' sam ovde prpcitala/o mnogo pametnih stvari.
pre 5 godina
Strelci, pa još ženski, au najgori znak.. alapače pa još ograničene... Kao retko koji znak.. tuga.
pre 5 godina
Skorpija mora da istrtlja sve sto cuje, nema sanse da zadrzi bilo koju informaciju, niti moze da rezonuje na taj nacin, bukvalno ko protocni bojler
pre 5 godina
Devica sam i toliko me ne interesuju ostali da zaboravim bitnosti iz njihovih zivota cim izgovore. A zaboravim i svoje bitno posle izvesnog broja casa.
pre 5 godina
Devica sam tim se dicim. Cutim, cutim, al kad progovorim samo kulja. Sta cu :)
pre 5 godina
Ja sam dupla skorpija, kod nas su tajne zakopane.
pre 5 godina
kao ovan kažem samo da tuđu tajnu ama bas nikad nisam odao. Ni pod ucjenama i prijetnjama. A ja sam sâm otvoren ko knjiga i iskren,što realno nije dobro
pre 5 godina
Samo jednom u zivotu sam odala tajnu koju sam cuvala
i samo Papa nije bio tu, svi ostali jesu. :))) #devica
pre 5 godina
Devica odaje tajne kad pukne? Mozda. Ali kad pukne ne brine ko cuje. Skorpija je mnogo gora, ima da nabije noz u ledja kad god misli da treba i to stalno, bez svedoka. Skorpije su najgore od svih. Daleko im kuca.
pre 5 godina
meni se svidja sto blizanci uglavnom nisu zli, trtljaju da bi trtljali za razliku od skorpija
pre 5 godina
auuu sine pa sta ti uradi ta skorpija
pre 5 godina
Škorpije su manipulatori. Najviše omalovažavaju ljude dok niko ne vidi,a prave se fine za publiku. Što kažeš DALEKO IM KUĆA.Bukvalno.
pre 5 godina
Svoje odajem, tudje ne.
pre 5 godina
Škorpije su manipulatori. Najviše omalovažavaju ljude dok niko ne vidi,a prave se fine za publiku. Što kažeš DALEKO IM KUĆA.Bukvalno.
pre 5 godina
Devica odaje tajne kad pukne? Mozda. Ali kad pukne ne brine ko cuje. Skorpija je mnogo gora, ima da nabije noz u ledja kad god misli da treba i to stalno, bez svedoka. Skorpije su najgore od svih. Daleko im kuca.
pre 5 godina
meni se svidja sto blizanci uglavnom nisu zli, trtljaju da bi trtljali za razliku od skorpija
pre 5 godina
auuu sine pa sta ti uradi ta skorpija
pre 5 godina
Devica sam i toliko me ne interesuju ostali da zaboravim bitnosti iz njihovih zivota cim izgovore. A zaboravim i svoje bitno posle izvesnog broja casa.
pre 5 godina
kao ovan kažem samo da tuđu tajnu ama bas nikad nisam odao. Ni pod ucjenama i prijetnjama. A ja sam sâm otvoren ko knjiga i iskren,što realno nije dobro
pre 5 godina
Svoje odajem, tudje ne.
pre 5 godina
Devica sam tim se dicim. Cutim, cutim, al kad progovorim samo kulja. Sta cu :)
pre 5 godina
Samo jednom u zivotu sam odala tajnu koju sam cuvala
i samo Papa nije bio tu, svi ostali jesu. :))) #devica
pre 5 godina
Ja sam dupla skorpija, kod nas su tajne zakopane.
pre 5 godina
Skorpija mora da istrtlja sve sto cuje, nema sanse da zadrzi bilo koju informaciju, niti moze da rezonuje na taj nacin, bukvalno ko protocni bojler
pre 5 godina
Strelci, pa još ženski, au najgori znak.. alapače pa još ograničene... Kao retko koji znak.. tuga.
pre 5 godina
Joj kak' sam ovde prpcitala/o mnogo pametnih stvari.
pre 5 godina
Ovako... ne odajem tajne, ni svoje ni tudje. Tudje zato sto mi ljudi nisu narocito interesantni, pa i sta mi kazu zaboravim cim se okrenem, a svoje jer ih nikome i ne pricam.
Ako pogodite koji sam znak, mozda pocnem da verujem u horoskop.
pre 5 godina
Neko reče za škorpije da moraju sve da ,,istrtljaju"...e, pa evo ja bih da demantujem iz prve ruke - meni reći nešto u poverenju, budi siguran 100% da ću to poneti sa sobom u grob. Najozbiljnije tvrdim. Za ostale škorpije ne znam, neverovatno zvuči, ali ne poznajem nijednu drugu škorpiju. Možda nije sve do horoskopa, ima valjda nešto i do kućnog vaspitanja i okruženja u kojem si odrastao?
pre 5 godina
Ovnovi odaju tajne??? Mozda zene, ali kod njih nije ni bitno koji su znak. Lupili ste za medalju. Spadaju u najpoverljivije ljude. Jednom recju cep koji ne propusta vodu.
pre 5 godina
Devica sam i toliko me ne interesuju ostali da zaboravim bitnosti iz njihovih zivota cim izgovore. A zaboravim i svoje bitno posle izvesnog broja casa.
(Jelka, 06. januar 2021 22:07)
Dupla sam devica, i najbolje si me opisala.
pre 5 godina
Za Device, ovo što je napisano ne može biti dalje od istine. Tračarenje me ne zanima, pogotovo ne da pamtim takve gluposti. S druge strane, ovan (pogotovo ženski) i škorpija (pogotovo muško) zlo i naopako
pre 5 godina
Ja sam devica i kod mene nema tajni. Ni svojih ni tudjih. Tudje me ni ne zanimaju, zato mi nista ni ne znaci da mi se ljudi kao nesto poveravaju, a i ako nesto cujem najcesce zaboravim a ako ne zaboravim sigurno cu sve negde istrtljati. Ali ja se istrtljam i za svoje tajne, odnosno to je zato sto ja zapravo nista ni ne tajim, jer kao sto me ne zanimaju tudji zivoti tako me ne zanima ni sta ko misli o mom, i onda ja, ako je tema, bez zadrske pricam o svemu sto mi se desava ili desavalo, bilo dobro, lose, da li je blam ili nije. Tako da, sustinski, ja istrtljam tudje tajne ne zato sto nesto kao tracarim nego im, kao ni svojima, ne pridajem na toj nekoj tezini, nego kao sto bi se to krilo. Vise sam u fazonu da me nervira to sto kao svi kao imaju neke tajne, ne vole da bilo ko zna bilo sta negativno iz njihovih zivota, kao da to sto drugi ne znaju znaci da se njima ne desava ili nije desilo. A i brate te njihove tajne, najvise mrzim kada mi se poverava neko kome je sve tajna, prica mi neku glupost i kao cuti da niko ne zna, daj bre teraj se u pm. E ali ako bi stvarno cuo neku tajnu, bas tajnu, i nesto cemu bih dao tezinu tajne, onda bi cutao....par dana dok je ne zaboravim verovatno, ne vredi mene te stvari ne zanimaju.
pre 5 godina
Ovako... ne odajem tajne, ni svoje ni tudje. Tudje zato sto mi ljudi nisu narocito interesantni, pa i sta mi kazu zaboravim cim se okrenem, a svoje jer ih nikome i ne pricam.
Ako pogodite koji sam znak, mozda pocnem da verujem u horoskop.
(Lea, 06. januar 2021 23:19)
Da nisi jarac?
pre 5 godina
Strelac, tajnu mogu da čuvam dokle hoćeš. Ako treba nečije tajne da iznosim u javnost to su moje. Za tuđe tajne nisam nadležna.
pre 5 godina
Device smarate kmeee kmeee
pre 5 godina
lea
mozda vodolija, ali posto ne verujes u horoskop, sumnjam pomalo...
pre 5 godina
Da nisi jarac?
(petar kralj, 07. januar 2021 06:33)
Nisam
pre 5 godina
katic, 08. januar 2021 00:24)
Nisam ni vodolija.
Blizanac sam.
pre 5 godina
Škorpije su manipulatori. Najviše omalovažavaju ljude dok niko ne vidi,a prave se fine za publiku. Što kažeš DALEKO IM KUĆA.Bukvalno.
pre 5 godina
Devica odaje tajne kad pukne? Mozda. Ali kad pukne ne brine ko cuje. Skorpija je mnogo gora, ima da nabije noz u ledja kad god misli da treba i to stalno, bez svedoka. Skorpije su najgore od svih. Daleko im kuca.
pre 5 godina
meni se svidja sto blizanci uglavnom nisu zli, trtljaju da bi trtljali za razliku od skorpija
pre 5 godina
Skorpija mora da istrtlja sve sto cuje, nema sanse da zadrzi bilo koju informaciju, niti moze da rezonuje na taj nacin, bukvalno ko protocni bojler
pre 5 godina
Devica sam tim se dicim. Cutim, cutim, al kad progovorim samo kulja. Sta cu :)
pre 5 godina
Strelci, pa još ženski, au najgori znak.. alapače pa još ograničene... Kao retko koji znak.. tuga.
pre 5 godina
Ja sam dupla skorpija, kod nas su tajne zakopane.
pre 5 godina
auuu sine pa sta ti uradi ta skorpija
pre 5 godina
Svoje odajem, tudje ne.
pre 5 godina
Ovako... ne odajem tajne, ni svoje ni tudje. Tudje zato sto mi ljudi nisu narocito interesantni, pa i sta mi kazu zaboravim cim se okrenem, a svoje jer ih nikome i ne pricam.
Ako pogodite koji sam znak, mozda pocnem da verujem u horoskop.
pre 5 godina
Devica sam i toliko me ne interesuju ostali da zaboravim bitnosti iz njihovih zivota cim izgovore. A zaboravim i svoje bitno posle izvesnog broja casa.
pre 5 godina
Ovnovi odaju tajne??? Mozda zene, ali kod njih nije ni bitno koji su znak. Lupili ste za medalju. Spadaju u najpoverljivije ljude. Jednom recju cep koji ne propusta vodu.
pre 5 godina
Samo jednom u zivotu sam odala tajnu koju sam cuvala
i samo Papa nije bio tu, svi ostali jesu. :))) #devica
pre 5 godina
Ja sam devica i kod mene nema tajni. Ni svojih ni tudjih. Tudje me ni ne zanimaju, zato mi nista ni ne znaci da mi se ljudi kao nesto poveravaju, a i ako nesto cujem najcesce zaboravim a ako ne zaboravim sigurno cu sve negde istrtljati. Ali ja se istrtljam i za svoje tajne, odnosno to je zato sto ja zapravo nista ni ne tajim, jer kao sto me ne zanimaju tudji zivoti tako me ne zanima ni sta ko misli o mom, i onda ja, ako je tema, bez zadrske pricam o svemu sto mi se desava ili desavalo, bilo dobro, lose, da li je blam ili nije. Tako da, sustinski, ja istrtljam tudje tajne ne zato sto nesto kao tracarim nego im, kao ni svojima, ne pridajem na toj nekoj tezini, nego kao sto bi se to krilo. Vise sam u fazonu da me nervira to sto kao svi kao imaju neke tajne, ne vole da bilo ko zna bilo sta negativno iz njihovih zivota, kao da to sto drugi ne znaju znaci da se njima ne desava ili nije desilo. A i brate te njihove tajne, najvise mrzim kada mi se poverava neko kome je sve tajna, prica mi neku glupost i kao cuti da niko ne zna, daj bre teraj se u pm. E ali ako bi stvarno cuo neku tajnu, bas tajnu, i nesto cemu bih dao tezinu tajne, onda bi cutao....par dana dok je ne zaboravim verovatno, ne vredi mene te stvari ne zanimaju.
pre 5 godina
Za Device, ovo što je napisano ne može biti dalje od istine. Tračarenje me ne zanima, pogotovo ne da pamtim takve gluposti. S druge strane, ovan (pogotovo ženski) i škorpija (pogotovo muško) zlo i naopako
pre 5 godina
kao ovan kažem samo da tuđu tajnu ama bas nikad nisam odao. Ni pod ucjenama i prijetnjama. A ja sam sâm otvoren ko knjiga i iskren,što realno nije dobro
pre 5 godina
Device smarate kmeee kmeee
pre 5 godina
Joj kak' sam ovde prpcitala/o mnogo pametnih stvari.
pre 5 godina
Neko reče za škorpije da moraju sve da ,,istrtljaju"...e, pa evo ja bih da demantujem iz prve ruke - meni reći nešto u poverenju, budi siguran 100% da ću to poneti sa sobom u grob. Najozbiljnije tvrdim. Za ostale škorpije ne znam, neverovatno zvuči, ali ne poznajem nijednu drugu škorpiju. Možda nije sve do horoskopa, ima valjda nešto i do kućnog vaspitanja i okruženja u kojem si odrastao?
pre 5 godina
Devica sam i toliko me ne interesuju ostali da zaboravim bitnosti iz njihovih zivota cim izgovore. A zaboravim i svoje bitno posle izvesnog broja casa.
(Jelka, 06. januar 2021 22:07)
Dupla sam devica, i najbolje si me opisala.
pre 5 godina
Strelac, tajnu mogu da čuvam dokle hoćeš. Ako treba nečije tajne da iznosim u javnost to su moje. Za tuđe tajne nisam nadležna.
pre 5 godina
Ovako... ne odajem tajne, ni svoje ni tudje. Tudje zato sto mi ljudi nisu narocito interesantni, pa i sta mi kazu zaboravim cim se okrenem, a svoje jer ih nikome i ne pricam.
Ako pogodite koji sam znak, mozda pocnem da verujem u horoskop.
(Lea, 06. januar 2021 23:19)
Da nisi jarac?
pre 5 godina
lea
mozda vodolija, ali posto ne verujes u horoskop, sumnjam pomalo...
pre 5 godina
Da nisi jarac?
(petar kralj, 07. januar 2021 06:33)
Nisam
pre 5 godina
katic, 08. januar 2021 00:24)
Nisam ni vodolija.
Blizanac sam.
25 Komentari
Sortiraj po: