43 Komentari

Sortiraj po:

aha

pre 4 godine

"Ipak, 74 procenta njih naglašava i da postoje devojke sa kojima se izlazi i zabavlja, kao i one kojima se daje prsten."

Da objasnimo ovo. Kad krenu sa pricom kako traze ostvarenog, uspesnog muskarca itd, da citiraju Seks i grad i slicno, pametan muskarac se na to samo smeska i smesti ih u kategoriju neobavezna zabava bez mnogo truda.

Enervating

pre 4 godine

Naravno da muskarci veruju u brak, oni od njega imaju samo koristi. Za zene bas i nije tako, pre je za zenu brak robija. Vecina ulazi u brak iz koristi. A ljubav nema veze sa brakom
(Ana, 17. avgust 2021 16:12)

Da li bi bila ljubazna da malo detaljnije elaboriras koje to koristi muskarci danas imaju od braka, a sta to zeni brak cini robijom?

Uhhhh

pre 4 godine

Sto bi bilo lepo da mu se namesti i sredi zivot, pa da vidimo kako bi tvoj izopaceni um reagovao i da li bi se kajela do starosti zbog svoje bahatosti?🤔😂
(Replika: Tijana, 17. avgust 2021 20:46)

Ali to se nikada nece desiti ;-)
Nesposobni muskarci su izopaceni umovi, najzlobniji i najvise im je bitno da se osvete i da se neko pokaje sto ih nije hteo. Ali to se nikada ne desava, niko ne zali za takvima pa cak i da im se "namesti" a mora da se namesti jer sam naravno nije ni za sta

Cirkus ste

pre 4 godine

Na vreme se covek oslobodio krvopije, verovatno je molio boga da bude ostavljen, posto je jedan od onih koji ne mogu direktno da razgovaraju o tome.
(TJ, 17. avgust 2021 15:46)

Ahaha jak je to muskarac koji ne moze ni da razgovara o raskidu vec ceka da bude ostavljen. Samo se ukopavate, niste ni za sta. Cuj ne moze ni da razgovara o raskidu ceka da ga ostavis. ...ahaha pa gde rastete tako nesposobni za zivot

Replika: Tijana

pre 4 godine

Sto bi bilo lepo da mu se namesti i sredi zivot, pa da vidimo kako bi tvoj izopaceni um reagovao i da li bi se kajela do starosti zbog svoje bahatosti?🤔😂

Mladen

pre 4 godine

Zasto bi se iko zenio danas ne kapiram ako si muskarac koji drzi do sebe. Zene su jedino za laku zabavu a nikako nesto ozbiljno. Cim ste ozbiljni ona krene da se istresa na tebi izigrava princezu na grasku i samo kritikuje sve moguce jer joj niko i nista ne valja. Dok se pravi da je fina i neobavezno je i uzivas super, cim krenu zahtevi da joj robijas treba samo da kazes dovidjenja, civilizovano i bez drame. A one nek traze neke druge budale da ih trpe i budu im psihijatri. Leo Di Kaprio ima tu najpametniji sistem-seta samo do 25 i na godinu ipo max pa promeni za mladji model. Svaki muskarac od golje do milijardera treba da radi isto. Mozda mi koji nismo Leo ne mozemo manekenke ali nadje se za svaciji status po nesto. A brak nikada.

Ana

pre 4 godine

Naravno da muskarci veruju u brak, oni od njega imaju samo koristi. Za zene bas i nije tako, pre je za zenu brak robija. Vecina ulazi u brak iz koristi. A ljubav nema veze sa brakom

TJ

pre 4 godine

Ja sam ostavila decka koga sam volela kada je krenuo da prica o braku i porodici, zato sto smatram da on nije materijal za brak. Nije ni mangup, ni kriminalac, dobar je i ima dobru dusu, ali tokom godina provedenih zajedno nije sazreo. Neodgovoran, nepouzdan, ne zna da planira, ne zna sa novcem, sve ocekuje da se sredi samo od sebe (citaj> da mu neko drugi sredi), a vec je presao 30tu. Pokusavala sam da uticem na njega jer sam se jako rano osamostalila, ali nista od toga. Brak i porodica su obaveza koja se deli, a ne da se sve svali na zenu i jos da muz bude dodatno dete.
(Tijana, 17. avgust 2021 10:13)

Sigurno...sve je bilo iskljucivo i samo do njega, sve ti verujem.
Kako volim ove zenske argumente..."rano se osamostalila", "pokusala da uticem" itd.... sad treba to da uzmemo zdravo za gotovo? Evo kako da ne...jer je neupitno ko je etalon savrsenstva u vezi, to se zna, to je vase Zensko Prevashodstvo.
A to sto si morala da naucis da skuvas nesto a da nisu kuvana jaja da ne biste skapali od brze hrane je, pretpostavljam, sve se svalilo na zenu i on je dodatno dete. Sto kaze narod, "Pala muva na konja pa ga ulubila...".
Na vreme se covek oslobodio krvopije, verovatno je molio boga da bude ostavljen, posto je jedan od onih koji ne mogu direktno da razgovaraju o tome.

Tijana

pre 4 godine

Ja sam ostavila decka koga sam volela kada je krenuo da prica o braku i porodici, zato sto smatram da on nije materijal za brak. Nije ni mangup, ni kriminalac, dobar je i ima dobru dusu, ali tokom godina provedenih zajedno nije sazreo. Neodgovoran, nepouzdan, ne zna da planira, ne zna sa novcem, sve ocekuje da se sredi samo od sebe (citaj> da mu neko drugi sredi), a vec je presao 30tu. Pokusavala sam da uticem na njega jer sam se jako rano osamostalila, ali nista od toga. Brak i porodica su obaveza koja se deli, a ne da se sve svali na zenu i jos da muz bude dodatno dete.

Sve je to kako treba

pre 4 godine

Prazne price te za provod su se najbolje i najlakse udale. O moralu davi sirotinja a te za provod sirotinja ne zanima, tako da nikakav sukob interesa ne postoji. Ko ima love on se zeni i pratnjom ako mu odgovara, ne dave oni sa "postenjem". Srednja i niza klasa su opterecene postenjem, to im je usidrenje odatle crpe moralnu "nadmoc" nad bogatima a nemoralnima.
Sve je to podeseno kako treba sem sto bi i oni bez para da se provode sa ribama za provod (a ozene nevinu) a ne moze im se takav zivot pa hejtuju i moralisu.

Iva

pre 4 godine

Dobar deo komemtara pokazuje mržnju prema ženama. Klasično prenaganje Srba gde su oni divni a žene loše. Čak jedan opusuje vezu sa stranom državljankom sve super, ok koga briga, ali zašto onda kad Srpkinje kažu da se stranci bolje ponašaju prema njima odmah budu etiketirane kao sponzoruše? Da vi ne balavite za napumpanim silikonskim devojkama ne bi bila ni tolika pomama za filerima u usnama. Posle takve devojke napljujete kakve su, ali između one prirodne birate onu sa napućenim usnama, i posle objašnjavate da ona prirodnog izgleda ima manu, a ova napućena vam je za zabavu. Tumačite da je devojka koja se slobodnije ponaša pristupačna i da vas neće odbiti, prelazite i preko toga što je preterala sa estetskim kotekcijama, što vam se ne sviđaju njeni veštački nokti jer to je vama za zabavu, bar tako mislite dok joj ne napravite dete. Posle krivite samostalne devojke jer su eto frigidne, a one jednostavno neće nekog ko je tako tretirao žene bile one i sa silikonima i ko ih deli za zabavu i brak. Odrastite. Sutra ćete pljuvati Nemce, Skandinavce, Holanđane kako su ružni, pa kako su im žene ružne jer su "neuredne", (tako tumačite izgled osobe koha očešlja kosu, a ne pegla je i ne fenira). Kome šta odgovara nek traži, ali patetično je ispovedsti se na delu sajta posvećenog ženskim pričama, i tu objašnjavati svoje frustracije što vas žene neće. Zato što ste nevaspitani i samoživi.

Vladimir

pre 4 godine

Danas se jako teško oženiti jer je 90% današnjih devojaka vaspitano od malih nogu da spava do 3 popodne, budu princeze, piju 20 kafa, što kući, što u komšiluku ... 10% je onih koje su lepo vaspitane i ponašaju se normalno, a da bi takve pronašao i naposletku i osvojio moraš biti mnogo poseban u raznovrsnim kategorijama u kojima će da te testiraju. Ja sam prilično običan i jednostavan i mogu da primetim da me ne žele ni jedne ni druge. Ali nisam sedeo skrštenih ruku, naučio sam da radim sve što mi je potrebno za neminovni samački život. Sa svoje 34 godine već sam se pomirio da je to jedino što me čeka. Poslednjih 15 godina koliko pokušavam da nađem neku normalnu nailazio sam samo na devojke koje ne znaju šta hoće od svog života, a vrlo su aktivne kada treba tuđi da maksimalno zagorčaju. Najlepša sećanja koja imam su mi samo iz perioda kada sam bio sam, a najgora kada sam jurio za nekom ili bio sa nekom koje nisu uopšte vredne bilo kakvog truda. Nažalost po mene, svaka od njih je bila iz tih 90%. Ovima iz 10% ne mogu ni da priđem, a i da mogu prići kao osoba nemam ništa da im ponudim.

Kroket A

pre 4 godine

Imao sam par dugih veza sa nasim devojkama i ni jedna nije uspela.

Upoznam devojku iz inostranstva, postali najbolji drugovi i posle 6 godina udjemo u vezu. U drugoj godini zabavljanja pocnemo da zivimo zajedno a 3 godine nakon zajednickog zivota u istom stanu odlucimo da se vencamo.
I evo vec 2 godine braka i gotovo da se nista nije promenilo od prvog dana kada smo stupili u vezu.

Ono sto je zanimljivo jeste cinjenica da sada ne zaradjujem ni priblizno kao nekada ali to mojoj zeni ne smeta jer mi je od starta rekla sta joj je bitno u zivotu sto bio slucaj sa nasim devojkama koje obicno na nagovor majke, tetke ili rodbine gledaju sto bolje da se udaju. Ili su bile neiskrene oko toga, barem sto se tice mog iskustva.

Isto tako nase devojke imaju tu osobinu da vam jasno stave do znanja da zele da budu sa vama a kada im pridjete drze neku distancu i neckaju se. I eto sad dolazim u priliku kad sam ozenjen da me zovu i salju poruke kako im je krivo sto onda nisu pristale da budu sa mnom a meni to iskreno nista ne znaci.

Izvinjavam se sto sam oduzio - moje neko iskustvo i poenta price - Za srecu je potrebno jako malo i treba biti zahvalan na malim stvarima u zivotu a uspesan brak ili veza se kao kuca gradi na dobrim temeljima. Nista nije savrseno sem sadasnjeg trenutka. ;D

Kralj mača

pre 4 godine

Не деле мушкарци жене на оне за забаву и бурму. Оне се саме сврставају у те две категорије. Искрено, најгоре су оне жене које константно са "лошим" момцима проводе своју младост, а онда кад дође време да се скрасе, добрим момцима глуме поштење и хоће њих да "лове". Њима чак не желе да пруже ни "п" од провода, као што су пружале "лошим" момцима и у тој ситуацији само наивни мушкарци би им понудили бурму. И онда... Хјустоне имамо проблем! П.С. Еманципацију жена, образовање и равноправност полова не треба злоупотребљавати и користити као плашт за промискуитет, константно мењање партнера и егоцентричност.

Хелена

pre 4 godine

Закључак на основу коментара је да се мушкарцима не верује никада и да сте велике мушке к*рве? А то само потврђује оно што сам већ и приметила. Чему онда удаја за Србе и децу правити са вама не дај Боже, када би преварили само да вам се укаже прилика. Отишли смо у 3 лепе. Катастрофа

kimi

pre 4 godine

ja sam mislio da sam.nasao dobar materijal za brak, zavoleo se i dobio decu...posle par godina moj materijal za brak je polako postao materijal za zabavu...izlasci, ludovanje...a ja ostajao sa decom...
Ljubav vise nije upitna, ne zanima me uopste...samo zelim decici da ne oduzimam porodicno gnezdo i trpim koliko mogu...sve ostalo je otislo dodjavola, sad joj sve od mene smeta, volela bi da putuje, trosi...msm, putovali smo i pre ali nikada na tri letovanja... Ima novo drustvo, neke klinke mladje desetak godina od nje...pa onda tolika zelja za dokazivanjem, doterivanjem...
Ne znam

Marijana

pre 4 godine

Kako to inače izgleda ljudima piše na čelu, konkterno ženama za šta su. Dobro ona jedna reče, prvo se udaju najgore, pa ove što moraju, pa one što hoće. Ko je sad tu pametan.. Ko je za brak, a ko ne.

Marijana

pre 4 godine

Brak doživotan, joj koje fatalno razmišljanje i konačno. Otud toliko nesrećnih u braku. Ne valja decu učiti da je nesrećan brak u redu. Nikako. Bolje se razvesti i biti srećan ili potražiti sreću nego živeti svaki dan nesrećan u lošem braku.

Valdens

pre 4 godine

Ne postoji jasniji znak da te žena gleda kao šonju nego kad želi da zadrži svoje prezime.
Gde ćeš veći dokaz da te ne voli i ne poštuje.
(trp, 16. avgust 2021 21:53)

Evo ja kao muskarac kazem - ne postoji jasniji znak da je muskarac kompleksas od toga da insistira da ona menja prezime. Ni ja ne bih menjao svoje, sto od nje da trazim da menja svoje. Licna stvar svake osobe
(Srdjan, 16. avgust 2021 22:30)

Pa ti i nisi tražio jer ti je jasno stavila do znanja da zadržaca prezime. A to je zato jer te gleda kao šonju.

Valdens

pre 4 godine

Isto tako postoje muškarci koji su za brak i oni koji nisu za brak šta će jednoj normalnoj devojci lak muškarac koja svaka devojka može da ga ima koji menja žene ili bi voleo da menje žene muva svaku koju upozna a zauzet takve treba izbegavati ako ste naravno ozbiljni...
(Ja, 16. avgust 2021 21:42)

Hahahaah...
E neće, ne ide to tako. Znaš, ima jedna izreka kaže " ko ne igra klikere u 6 igra u 66". Tako to ide. Budi sigurna da nema tog muškarca koji ne bi kresnuo nešto sa strane i sigurno bi ako mu se ukaže prilika. Da te razuverim u potpunosti, postoje dve vrste oženjenih muškaraca. Oni koji bi kresnuli, ali ništa konkretno ne rade po tom pitanji pa ako se desi desi se, i drugi tip koji ništa ne prepušta slučaju i vrlo je aktivan po tom pitanju.

NikolaBg

pre 4 godine

Brak je samo slovo na papiru, to nije nikakva institucija kako ga nazivaju. Za mene je institucija onaj brak u kome se dvoje ljudi poštuje, voli i ceni do smrti. Malo je takvih brakova danas, jer se nažalost gleda materijalna strana.

Lola

pre 4 godine

i one nas dele na te dve kategorije, zato ovi sportisti od 190+ i burzujcici tatini do braka promene 50 devojaka a ostali kako kome bog da
(S, 16. avgust 2021 21:28)

Ko ti kriv, kad nisi umeo da porastes.

Jina

pre 4 godine

Postoje 2 tipa muškarca, bar u Srbiji.
Prvi, posesivni traži onu ženu za brak, koja će po ceo dan biti u kući, dok će oni da vrsljaju.
Drugi tip su interesdzije. Oni su konstantno u potrazi za ženama koje dobro zarađuju i koje su uspešne u karijeri nebi li se istim hvalili pred porodicom.
Ne znam dali je ostalo još onih spontanih, kod kojih se sve spontano u životu dešava, baš kao što se i ljubav dešava. Da unapred nemaju razrađen plan. To su oni hrabri i verujem da ipak ima takvih al u manjini.

Srdjan

pre 4 godine

Ne postoji jasniji znak da te žena gleda kao šonju nego kad želi da zadrži svoje prezime.
Gde ćeš veći dokaz da te ne voli i ne poštuje.
(trp, 16. avgust 2021 21:53)

Evo ja kao muskarac kazem - ne postoji jasniji znak da je muskarac kompleksas od toga da insistira da ona menja prezime. Ni ja ne bih menjao svoje, sto od nje da trazim da menja svoje. Licna stvar svake osobe

Milan

pre 4 godine

@Ja
Opisala si mog najboljeg druga, jedina razlika je da su se žene otimale da se udaju za njega.
Kod žena je baš obrnuto, ako je muškarac zavodnik a još ima i novca tj uspešan je to je veći mamac za udavače

Za povracanje

pre 4 godine

Ovo je dovoljno da i ne zelis da se udas. Sta ce mi taj sa kilometrazom od “zabavnih” za kojima ce i dalje da se okrece. Bolje sam nego sa nekim kome si sigurica, a on bez karaktera i samokontrole. Grozno i gadljivo skroz.

Ma pusti ime

pre 4 godine

(Zubati Bil, 16. avgust 2021 21:24)

Cudan recni ali sustinu si pogodio. Svuda je isto cak i u malim mestima. Istina nase se devojke mnogo bolje kriju jer se zna ako promene dvojicu i traze treceg racuna se da im ni jedan ne valja. Pokusavaju one nesto kad je leto i dodju Beogradjani poreklom odavde i gastarbajteri koji su iz Kursumlije otisli na zapad i u Rusiju na rad. Brat mi se i9z Bg hvalio kako je bio sa nekom Ivanom. Mi se polomismo po opisu da saznamo koja je ta sto daje prvo vece. Kad sretne je slucajno kad smo se vracali sa pijace a ono nije Ivana nego Gordana i nema 22 nego 26. Pametna slagala ime i godine ali sve se sazna. Mali je ovo grad. A sta ce hvata zadnji voz. Ako se ne uda za godinu dve a vec je okasnila moze samo da ide u Nis ili Beograd jer svi muskarci do 30 a devojke do 26 su uveliko stupili u brak i ako nema problema vec imaju dece.

ls

pre 4 godine

Ipak, 74 procenta njih naglašava i da postoje devojke sa kojima se izlazi i zabavlja, kao i one kojima se daje prsten.

Ovo kome nije jasno ne bi trebalo nikada da se zeni, da ne unistava zivot sebi i svojima.

Zubati Bil

pre 4 godine

Naravno da postoje devojke za zabavu i brak. Za zabavu su one koje lako daju. E takve posle zene papci koji misle da im se posrecilo da smuvaju trazenu devojku. A u stvari takve nije je... ko je zurio na voz. A onda se cude otkud face i mangupi zene one neprimetne, fine devojke. Zato sto su one dobar materijal za porodicu. Ove sto su tutnjile u mladosti nikad nisu zadovoljne i one nek jure papke. Svi srecni i zadfovoljni.

Tor

pre 4 godine

Naravno... I trenutno je 80% onih za neko zezanje i ništa više od toga, a nekih 20% za brak... Pa vidite koliko je teško oženiti se danas... Naravno, kad se uđe u brak, onda posle izvesnog vremena počneš ponovo da juriš nešto od onih 80%...

Ja

pre 4 godine

Isto tako postoje muškarci koji su za brak i oni koji nisu za brak šta će jednoj normalnoj devojci lak muškarac koja svaka devojka može da ga ima koji menja žene ili bi voleo da menje žene muva svaku koju upozna a zauzet takve treba izbegavati ako ste naravno ozbiljni...

Ja

pre 4 godine

Isto tako postoje muškarci koji su za brak i oni koji nisu za brak šta će jednoj normalnoj devojci lak muškarac koja svaka devojka može da ga ima koji menja žene ili bi voleo da menje žene muva svaku koju upozna a zauzet takve treba izbegavati ako ste naravno ozbiljni...

Srdjan

pre 4 godine

Ne postoji jasniji znak da te žena gleda kao šonju nego kad želi da zadrži svoje prezime.
Gde ćeš veći dokaz da te ne voli i ne poštuje.
(trp, 16. avgust 2021 21:53)

Evo ja kao muskarac kazem - ne postoji jasniji znak da je muskarac kompleksas od toga da insistira da ona menja prezime. Ni ja ne bih menjao svoje, sto od nje da trazim da menja svoje. Licna stvar svake osobe

NikolaBg

pre 4 godine

Brak je samo slovo na papiru, to nije nikakva institucija kako ga nazivaju. Za mene je institucija onaj brak u kome se dvoje ljudi poštuje, voli i ceni do smrti. Malo je takvih brakova danas, jer se nažalost gleda materijalna strana.

Zubati Bil

pre 4 godine

Naravno da postoje devojke za zabavu i brak. Za zabavu su one koje lako daju. E takve posle zene papci koji misle da im se posrecilo da smuvaju trazenu devojku. A u stvari takve nije je... ko je zurio na voz. A onda se cude otkud face i mangupi zene one neprimetne, fine devojke. Zato sto su one dobar materijal za porodicu. Ove sto su tutnjile u mladosti nikad nisu zadovoljne i one nek jure papke. Svi srecni i zadfovoljni.

Za povracanje

pre 4 godine

Ovo je dovoljno da i ne zelis da se udas. Sta ce mi taj sa kilometrazom od “zabavnih” za kojima ce i dalje da se okrece. Bolje sam nego sa nekim kome si sigurica, a on bez karaktera i samokontrole. Grozno i gadljivo skroz.

Jina

pre 4 godine

Postoje 2 tipa muškarca, bar u Srbiji.
Prvi, posesivni traži onu ženu za brak, koja će po ceo dan biti u kući, dok će oni da vrsljaju.
Drugi tip su interesdzije. Oni su konstantno u potrazi za ženama koje dobro zarađuju i koje su uspešne u karijeri nebi li se istim hvalili pred porodicom.
Ne znam dali je ostalo još onih spontanih, kod kojih se sve spontano u životu dešava, baš kao što se i ljubav dešava. Da unapred nemaju razrađen plan. To su oni hrabri i verujem da ipak ima takvih al u manjini.

ls

pre 4 godine

Ipak, 74 procenta njih naglašava i da postoje devojke sa kojima se izlazi i zabavlja, kao i one kojima se daje prsten.

Ovo kome nije jasno ne bi trebalo nikada da se zeni, da ne unistava zivot sebi i svojima.

Tor

pre 4 godine

Naravno... I trenutno je 80% onih za neko zezanje i ništa više od toga, a nekih 20% za brak... Pa vidite koliko je teško oženiti se danas... Naravno, kad se uđe u brak, onda posle izvesnog vremena počneš ponovo da juriš nešto od onih 80%...

Valdens

pre 4 godine

Ne postoji jasniji znak da te žena gleda kao šonju nego kad želi da zadrži svoje prezime.
Gde ćeš veći dokaz da te ne voli i ne poštuje.
(trp, 16. avgust 2021 21:53)

Evo ja kao muskarac kazem - ne postoji jasniji znak da je muskarac kompleksas od toga da insistira da ona menja prezime. Ni ja ne bih menjao svoje, sto od nje da trazim da menja svoje. Licna stvar svake osobe
(Srdjan, 16. avgust 2021 22:30)

Pa ti i nisi tražio jer ti je jasno stavila do znanja da zadržaca prezime. A to je zato jer te gleda kao šonju.

Tijana

pre 4 godine

Ja sam ostavila decka koga sam volela kada je krenuo da prica o braku i porodici, zato sto smatram da on nije materijal za brak. Nije ni mangup, ni kriminalac, dobar je i ima dobru dusu, ali tokom godina provedenih zajedno nije sazreo. Neodgovoran, nepouzdan, ne zna da planira, ne zna sa novcem, sve ocekuje da se sredi samo od sebe (citaj> da mu neko drugi sredi), a vec je presao 30tu. Pokusavala sam da uticem na njega jer sam se jako rano osamostalila, ali nista od toga. Brak i porodica su obaveza koja se deli, a ne da se sve svali na zenu i jos da muz bude dodatno dete.

Sve je to kako treba

pre 4 godine

Prazne price te za provod su se najbolje i najlakse udale. O moralu davi sirotinja a te za provod sirotinja ne zanima, tako da nikakav sukob interesa ne postoji. Ko ima love on se zeni i pratnjom ako mu odgovara, ne dave oni sa "postenjem". Srednja i niza klasa su opterecene postenjem, to im je usidrenje odatle crpe moralnu "nadmoc" nad bogatima a nemoralnima.
Sve je to podeseno kako treba sem sto bi i oni bez para da se provode sa ribama za provod (a ozene nevinu) a ne moze im se takav zivot pa hejtuju i moralisu.

Valdens

pre 4 godine

Isto tako postoje muškarci koji su za brak i oni koji nisu za brak šta će jednoj normalnoj devojci lak muškarac koja svaka devojka može da ga ima koji menja žene ili bi voleo da menje žene muva svaku koju upozna a zauzet takve treba izbegavati ako ste naravno ozbiljni...
(Ja, 16. avgust 2021 21:42)

Hahahaah...
E neće, ne ide to tako. Znaš, ima jedna izreka kaže " ko ne igra klikere u 6 igra u 66". Tako to ide. Budi sigurna da nema tog muškarca koji ne bi kresnuo nešto sa strane i sigurno bi ako mu se ukaže prilika. Da te razuverim u potpunosti, postoje dve vrste oženjenih muškaraca. Oni koji bi kresnuli, ali ništa konkretno ne rade po tom pitanji pa ako se desi desi se, i drugi tip koji ništa ne prepušta slučaju i vrlo je aktivan po tom pitanju.

Iva

pre 4 godine

Dobar deo komemtara pokazuje mržnju prema ženama. Klasično prenaganje Srba gde su oni divni a žene loše. Čak jedan opusuje vezu sa stranom državljankom sve super, ok koga briga, ali zašto onda kad Srpkinje kažu da se stranci bolje ponašaju prema njima odmah budu etiketirane kao sponzoruše? Da vi ne balavite za napumpanim silikonskim devojkama ne bi bila ni tolika pomama za filerima u usnama. Posle takve devojke napljujete kakve su, ali između one prirodne birate onu sa napućenim usnama, i posle objašnjavate da ona prirodnog izgleda ima manu, a ova napućena vam je za zabavu. Tumačite da je devojka koja se slobodnije ponaša pristupačna i da vas neće odbiti, prelazite i preko toga što je preterala sa estetskim kotekcijama, što vam se ne sviđaju njeni veštački nokti jer to je vama za zabavu, bar tako mislite dok joj ne napravite dete. Posle krivite samostalne devojke jer su eto frigidne, a one jednostavno neće nekog ko je tako tretirao žene bile one i sa silikonima i ko ih deli za zabavu i brak. Odrastite. Sutra ćete pljuvati Nemce, Skandinavce, Holanđane kako su ružni, pa kako su im žene ružne jer su "neuredne", (tako tumačite izgled osobe koha očešlja kosu, a ne pegla je i ne fenira). Kome šta odgovara nek traži, ali patetično je ispovedsti se na delu sajta posvećenog ženskim pričama, i tu objašnjavati svoje frustracije što vas žene neće. Zato što ste nevaspitani i samoživi.

Milan

pre 4 godine

@Ja
Opisala si mog najboljeg druga, jedina razlika je da su se žene otimale da se udaju za njega.
Kod žena je baš obrnuto, ako je muškarac zavodnik a još ima i novca tj uspešan je to je veći mamac za udavače

Kroket A

pre 4 godine

Imao sam par dugih veza sa nasim devojkama i ni jedna nije uspela.

Upoznam devojku iz inostranstva, postali najbolji drugovi i posle 6 godina udjemo u vezu. U drugoj godini zabavljanja pocnemo da zivimo zajedno a 3 godine nakon zajednickog zivota u istom stanu odlucimo da se vencamo.
I evo vec 2 godine braka i gotovo da se nista nije promenilo od prvog dana kada smo stupili u vezu.

Ono sto je zanimljivo jeste cinjenica da sada ne zaradjujem ni priblizno kao nekada ali to mojoj zeni ne smeta jer mi je od starta rekla sta joj je bitno u zivotu sto bio slucaj sa nasim devojkama koje obicno na nagovor majke, tetke ili rodbine gledaju sto bolje da se udaju. Ili su bile neiskrene oko toga, barem sto se tice mog iskustva.

Isto tako nase devojke imaju tu osobinu da vam jasno stave do znanja da zele da budu sa vama a kada im pridjete drze neku distancu i neckaju se. I eto sad dolazim u priliku kad sam ozenjen da me zovu i salju poruke kako im je krivo sto onda nisu pristale da budu sa mnom a meni to iskreno nista ne znaci.

Izvinjavam se sto sam oduzio - moje neko iskustvo i poenta price - Za srecu je potrebno jako malo i treba biti zahvalan na malim stvarima u zivotu a uspesan brak ili veza se kao kuca gradi na dobrim temeljima. Nista nije savrseno sem sadasnjeg trenutka. ;D

Lola

pre 4 godine

i one nas dele na te dve kategorije, zato ovi sportisti od 190+ i burzujcici tatini do braka promene 50 devojaka a ostali kako kome bog da
(S, 16. avgust 2021 21:28)

Ko ti kriv, kad nisi umeo da porastes.

Vladimir

pre 4 godine

Danas se jako teško oženiti jer je 90% današnjih devojaka vaspitano od malih nogu da spava do 3 popodne, budu princeze, piju 20 kafa, što kući, što u komšiluku ... 10% je onih koje su lepo vaspitane i ponašaju se normalno, a da bi takve pronašao i naposletku i osvojio moraš biti mnogo poseban u raznovrsnim kategorijama u kojima će da te testiraju. Ja sam prilično običan i jednostavan i mogu da primetim da me ne žele ni jedne ni druge. Ali nisam sedeo skrštenih ruku, naučio sam da radim sve što mi je potrebno za neminovni samački život. Sa svoje 34 godine već sam se pomirio da je to jedino što me čeka. Poslednjih 15 godina koliko pokušavam da nađem neku normalnu nailazio sam samo na devojke koje ne znaju šta hoće od svog života, a vrlo su aktivne kada treba tuđi da maksimalno zagorčaju. Najlepša sećanja koja imam su mi samo iz perioda kada sam bio sam, a najgora kada sam jurio za nekom ili bio sa nekom koje nisu uopšte vredne bilo kakvog truda. Nažalost po mene, svaka od njih je bila iz tih 90%. Ovima iz 10% ne mogu ni da priđem, a i da mogu prići kao osoba nemam ništa da im ponudim.

kimi

pre 4 godine

ja sam mislio da sam.nasao dobar materijal za brak, zavoleo se i dobio decu...posle par godina moj materijal za brak je polako postao materijal za zabavu...izlasci, ludovanje...a ja ostajao sa decom...
Ljubav vise nije upitna, ne zanima me uopste...samo zelim decici da ne oduzimam porodicno gnezdo i trpim koliko mogu...sve ostalo je otislo dodjavola, sad joj sve od mene smeta, volela bi da putuje, trosi...msm, putovali smo i pre ali nikada na tri letovanja... Ima novo drustvo, neke klinke mladje desetak godina od nje...pa onda tolika zelja za dokazivanjem, doterivanjem...
Ne znam

Хелена

pre 4 godine

Закључак на основу коментара је да се мушкарцима не верује никада и да сте велике мушке к*рве? А то само потврђује оно што сам већ и приметила. Чему онда удаја за Србе и децу правити са вама не дај Боже, када би преварили само да вам се укаже прилика. Отишли смо у 3 лепе. Катастрофа

Ma pusti ime

pre 4 godine

(Zubati Bil, 16. avgust 2021 21:24)

Cudan recni ali sustinu si pogodio. Svuda je isto cak i u malim mestima. Istina nase se devojke mnogo bolje kriju jer se zna ako promene dvojicu i traze treceg racuna se da im ni jedan ne valja. Pokusavaju one nesto kad je leto i dodju Beogradjani poreklom odavde i gastarbajteri koji su iz Kursumlije otisli na zapad i u Rusiju na rad. Brat mi se i9z Bg hvalio kako je bio sa nekom Ivanom. Mi se polomismo po opisu da saznamo koja je ta sto daje prvo vece. Kad sretne je slucajno kad smo se vracali sa pijace a ono nije Ivana nego Gordana i nema 22 nego 26. Pametna slagala ime i godine ali sve se sazna. Mali je ovo grad. A sta ce hvata zadnji voz. Ako se ne uda za godinu dve a vec je okasnila moze samo da ide u Nis ili Beograd jer svi muskarci do 30 a devojke do 26 su uveliko stupili u brak i ako nema problema vec imaju dece.

Marijana

pre 4 godine

Kako to inače izgleda ljudima piše na čelu, konkterno ženama za šta su. Dobro ona jedna reče, prvo se udaju najgore, pa ove što moraju, pa one što hoće. Ko je sad tu pametan.. Ko je za brak, a ko ne.

Kralj mača

pre 4 godine

Не деле мушкарци жене на оне за забаву и бурму. Оне се саме сврставају у те две категорије. Искрено, најгоре су оне жене које константно са "лошим" момцима проводе своју младост, а онда кад дође време да се скрасе, добрим момцима глуме поштење и хоће њих да "лове". Њима чак не желе да пруже ни "п" од провода, као што су пружале "лошим" момцима и у тој ситуацији само наивни мушкарци би им понудили бурму. И онда... Хјустоне имамо проблем! П.С. Еманципацију жена, образовање и равноправност полова не треба злоупотребљавати и користити као плашт за промискуитет, константно мењање партнера и егоцентричност.

Marijana

pre 4 godine

Brak doživotan, joj koje fatalno razmišljanje i konačno. Otud toliko nesrećnih u braku. Ne valja decu učiti da je nesrećan brak u redu. Nikako. Bolje se razvesti i biti srećan ili potražiti sreću nego živeti svaki dan nesrećan u lošem braku.

Ana

pre 4 godine

Naravno da muskarci veruju u brak, oni od njega imaju samo koristi. Za zene bas i nije tako, pre je za zenu brak robija. Vecina ulazi u brak iz koristi. A ljubav nema veze sa brakom

Cirkus ste

pre 4 godine

Na vreme se covek oslobodio krvopije, verovatno je molio boga da bude ostavljen, posto je jedan od onih koji ne mogu direktno da razgovaraju o tome.
(TJ, 17. avgust 2021 15:46)

Ahaha jak je to muskarac koji ne moze ni da razgovara o raskidu vec ceka da bude ostavljen. Samo se ukopavate, niste ni za sta. Cuj ne moze ni da razgovara o raskidu ceka da ga ostavis. ...ahaha pa gde rastete tako nesposobni za zivot

Uhhhh

pre 4 godine

Sto bi bilo lepo da mu se namesti i sredi zivot, pa da vidimo kako bi tvoj izopaceni um reagovao i da li bi se kajela do starosti zbog svoje bahatosti?🤔😂
(Replika: Tijana, 17. avgust 2021 20:46)

Ali to se nikada nece desiti ;-)
Nesposobni muskarci su izopaceni umovi, najzlobniji i najvise im je bitno da se osvete i da se neko pokaje sto ih nije hteo. Ali to se nikada ne desava, niko ne zali za takvima pa cak i da im se "namesti" a mora da se namesti jer sam naravno nije ni za sta

Enervating

pre 4 godine

Naravno da muskarci veruju u brak, oni od njega imaju samo koristi. Za zene bas i nije tako, pre je za zenu brak robija. Vecina ulazi u brak iz koristi. A ljubav nema veze sa brakom
(Ana, 17. avgust 2021 16:12)

Da li bi bila ljubazna da malo detaljnije elaboriras koje to koristi muskarci danas imaju od braka, a sta to zeni brak cini robijom?

Mladen

pre 4 godine

Zasto bi se iko zenio danas ne kapiram ako si muskarac koji drzi do sebe. Zene su jedino za laku zabavu a nikako nesto ozbiljno. Cim ste ozbiljni ona krene da se istresa na tebi izigrava princezu na grasku i samo kritikuje sve moguce jer joj niko i nista ne valja. Dok se pravi da je fina i neobavezno je i uzivas super, cim krenu zahtevi da joj robijas treba samo da kazes dovidjenja, civilizovano i bez drame. A one nek traze neke druge budale da ih trpe i budu im psihijatri. Leo Di Kaprio ima tu najpametniji sistem-seta samo do 25 i na godinu ipo max pa promeni za mladji model. Svaki muskarac od golje do milijardera treba da radi isto. Mozda mi koji nismo Leo ne mozemo manekenke ali nadje se za svaciji status po nesto. A brak nikada.

aha

pre 4 godine

"Ipak, 74 procenta njih naglašava i da postoje devojke sa kojima se izlazi i zabavlja, kao i one kojima se daje prsten."

Da objasnimo ovo. Kad krenu sa pricom kako traze ostvarenog, uspesnog muskarca itd, da citiraju Seks i grad i slicno, pametan muskarac se na to samo smeska i smesti ih u kategoriju neobavezna zabava bez mnogo truda.

TJ

pre 4 godine

Ja sam ostavila decka koga sam volela kada je krenuo da prica o braku i porodici, zato sto smatram da on nije materijal za brak. Nije ni mangup, ni kriminalac, dobar je i ima dobru dusu, ali tokom godina provedenih zajedno nije sazreo. Neodgovoran, nepouzdan, ne zna da planira, ne zna sa novcem, sve ocekuje da se sredi samo od sebe (citaj> da mu neko drugi sredi), a vec je presao 30tu. Pokusavala sam da uticem na njega jer sam se jako rano osamostalila, ali nista od toga. Brak i porodica su obaveza koja se deli, a ne da se sve svali na zenu i jos da muz bude dodatno dete.
(Tijana, 17. avgust 2021 10:13)

Sigurno...sve je bilo iskljucivo i samo do njega, sve ti verujem.
Kako volim ove zenske argumente..."rano se osamostalila", "pokusala da uticem" itd.... sad treba to da uzmemo zdravo za gotovo? Evo kako da ne...jer je neupitno ko je etalon savrsenstva u vezi, to se zna, to je vase Zensko Prevashodstvo.
A to sto si morala da naucis da skuvas nesto a da nisu kuvana jaja da ne biste skapali od brze hrane je, pretpostavljam, sve se svalilo na zenu i on je dodatno dete. Sto kaze narod, "Pala muva na konja pa ga ulubila...".
Na vreme se covek oslobodio krvopije, verovatno je molio boga da bude ostavljen, posto je jedan od onih koji ne mogu direktno da razgovaraju o tome.

Replika: Tijana

pre 4 godine

Sto bi bilo lepo da mu se namesti i sredi zivot, pa da vidimo kako bi tvoj izopaceni um reagovao i da li bi se kajela do starosti zbog svoje bahatosti?🤔😂

Valdens

pre 4 godine

Ne postoji jasniji znak da te žena gleda kao šonju nego kad želi da zadrži svoje prezime.
Gde ćeš veći dokaz da te ne voli i ne poštuje.
(trp, 16. avgust 2021 21:53)

Evo ja kao muskarac kazem - ne postoji jasniji znak da je muskarac kompleksas od toga da insistira da ona menja prezime. Ni ja ne bih menjao svoje, sto od nje da trazim da menja svoje. Licna stvar svake osobe
(Srdjan, 16. avgust 2021 22:30)

Pa ti i nisi tražio jer ti je jasno stavila do znanja da zadržaca prezime. A to je zato jer te gleda kao šonju.

Ma pusti ime

pre 4 godine

(Zubati Bil, 16. avgust 2021 21:24)

Cudan recni ali sustinu si pogodio. Svuda je isto cak i u malim mestima. Istina nase se devojke mnogo bolje kriju jer se zna ako promene dvojicu i traze treceg racuna se da im ni jedan ne valja. Pokusavaju one nesto kad je leto i dodju Beogradjani poreklom odavde i gastarbajteri koji su iz Kursumlije otisli na zapad i u Rusiju na rad. Brat mi se i9z Bg hvalio kako je bio sa nekom Ivanom. Mi se polomismo po opisu da saznamo koja je ta sto daje prvo vece. Kad sretne je slucajno kad smo se vracali sa pijace a ono nije Ivana nego Gordana i nema 22 nego 26. Pametna slagala ime i godine ali sve se sazna. Mali je ovo grad. A sta ce hvata zadnji voz. Ako se ne uda za godinu dve a vec je okasnila moze samo da ide u Nis ili Beograd jer svi muskarci do 30 a devojke do 26 su uveliko stupili u brak i ako nema problema vec imaju dece.

Zubati Bil

pre 4 godine

Naravno da postoje devojke za zabavu i brak. Za zabavu su one koje lako daju. E takve posle zene papci koji misle da im se posrecilo da smuvaju trazenu devojku. A u stvari takve nije je... ko je zurio na voz. A onda se cude otkud face i mangupi zene one neprimetne, fine devojke. Zato sto su one dobar materijal za porodicu. Ove sto su tutnjile u mladosti nikad nisu zadovoljne i one nek jure papke. Svi srecni i zadfovoljni.

Valdens

pre 4 godine

Isto tako postoje muškarci koji su za brak i oni koji nisu za brak šta će jednoj normalnoj devojci lak muškarac koja svaka devojka može da ga ima koji menja žene ili bi voleo da menje žene muva svaku koju upozna a zauzet takve treba izbegavati ako ste naravno ozbiljni...
(Ja, 16. avgust 2021 21:42)

Hahahaah...
E neće, ne ide to tako. Znaš, ima jedna izreka kaže " ko ne igra klikere u 6 igra u 66". Tako to ide. Budi sigurna da nema tog muškarca koji ne bi kresnuo nešto sa strane i sigurno bi ako mu se ukaže prilika. Da te razuverim u potpunosti, postoje dve vrste oženjenih muškaraca. Oni koji bi kresnuli, ali ništa konkretno ne rade po tom pitanji pa ako se desi desi se, i drugi tip koji ništa ne prepušta slučaju i vrlo je aktivan po tom pitanju.

Tor

pre 4 godine

Naravno... I trenutno je 80% onih za neko zezanje i ništa više od toga, a nekih 20% za brak... Pa vidite koliko je teško oženiti se danas... Naravno, kad se uđe u brak, onda posle izvesnog vremena počneš ponovo da juriš nešto od onih 80%...

Srdjan

pre 4 godine

Ne postoji jasniji znak da te žena gleda kao šonju nego kad želi da zadrži svoje prezime.
Gde ćeš veći dokaz da te ne voli i ne poštuje.
(trp, 16. avgust 2021 21:53)

Evo ja kao muskarac kazem - ne postoji jasniji znak da je muskarac kompleksas od toga da insistira da ona menja prezime. Ni ja ne bih menjao svoje, sto od nje da trazim da menja svoje. Licna stvar svake osobe

Mladen

pre 4 godine

Zasto bi se iko zenio danas ne kapiram ako si muskarac koji drzi do sebe. Zene su jedino za laku zabavu a nikako nesto ozbiljno. Cim ste ozbiljni ona krene da se istresa na tebi izigrava princezu na grasku i samo kritikuje sve moguce jer joj niko i nista ne valja. Dok se pravi da je fina i neobavezno je i uzivas super, cim krenu zahtevi da joj robijas treba samo da kazes dovidjenja, civilizovano i bez drame. A one nek traze neke druge budale da ih trpe i budu im psihijatri. Leo Di Kaprio ima tu najpametniji sistem-seta samo do 25 i na godinu ipo max pa promeni za mladji model. Svaki muskarac od golje do milijardera treba da radi isto. Mozda mi koji nismo Leo ne mozemo manekenke ali nadje se za svaciji status po nesto. A brak nikada.

Jina

pre 4 godine

Postoje 2 tipa muškarca, bar u Srbiji.
Prvi, posesivni traži onu ženu za brak, koja će po ceo dan biti u kući, dok će oni da vrsljaju.
Drugi tip su interesdzije. Oni su konstantno u potrazi za ženama koje dobro zarađuju i koje su uspešne u karijeri nebi li se istim hvalili pred porodicom.
Ne znam dali je ostalo još onih spontanih, kod kojih se sve spontano u životu dešava, baš kao što se i ljubav dešava. Da unapred nemaju razrađen plan. To su oni hrabri i verujem da ipak ima takvih al u manjini.

Vladimir

pre 4 godine

Danas se jako teško oženiti jer je 90% današnjih devojaka vaspitano od malih nogu da spava do 3 popodne, budu princeze, piju 20 kafa, što kući, što u komšiluku ... 10% je onih koje su lepo vaspitane i ponašaju se normalno, a da bi takve pronašao i naposletku i osvojio moraš biti mnogo poseban u raznovrsnim kategorijama u kojima će da te testiraju. Ja sam prilično običan i jednostavan i mogu da primetim da me ne žele ni jedne ni druge. Ali nisam sedeo skrštenih ruku, naučio sam da radim sve što mi je potrebno za neminovni samački život. Sa svoje 34 godine već sam se pomirio da je to jedino što me čeka. Poslednjih 15 godina koliko pokušavam da nađem neku normalnu nailazio sam samo na devojke koje ne znaju šta hoće od svog života, a vrlo su aktivne kada treba tuđi da maksimalno zagorčaju. Najlepša sećanja koja imam su mi samo iz perioda kada sam bio sam, a najgora kada sam jurio za nekom ili bio sa nekom koje nisu uopšte vredne bilo kakvog truda. Nažalost po mene, svaka od njih je bila iz tih 90%. Ovima iz 10% ne mogu ni da priđem, a i da mogu prići kao osoba nemam ništa da im ponudim.

TJ

pre 4 godine

Ja sam ostavila decka koga sam volela kada je krenuo da prica o braku i porodici, zato sto smatram da on nije materijal za brak. Nije ni mangup, ni kriminalac, dobar je i ima dobru dusu, ali tokom godina provedenih zajedno nije sazreo. Neodgovoran, nepouzdan, ne zna da planira, ne zna sa novcem, sve ocekuje da se sredi samo od sebe (citaj> da mu neko drugi sredi), a vec je presao 30tu. Pokusavala sam da uticem na njega jer sam se jako rano osamostalila, ali nista od toga. Brak i porodica su obaveza koja se deli, a ne da se sve svali na zenu i jos da muz bude dodatno dete.
(Tijana, 17. avgust 2021 10:13)

Sigurno...sve je bilo iskljucivo i samo do njega, sve ti verujem.
Kako volim ove zenske argumente..."rano se osamostalila", "pokusala da uticem" itd.... sad treba to da uzmemo zdravo za gotovo? Evo kako da ne...jer je neupitno ko je etalon savrsenstva u vezi, to se zna, to je vase Zensko Prevashodstvo.
A to sto si morala da naucis da skuvas nesto a da nisu kuvana jaja da ne biste skapali od brze hrane je, pretpostavljam, sve se svalilo na zenu i on je dodatno dete. Sto kaze narod, "Pala muva na konja pa ga ulubila...".
Na vreme se covek oslobodio krvopije, verovatno je molio boga da bude ostavljen, posto je jedan od onih koji ne mogu direktno da razgovaraju o tome.

Lola

pre 4 godine

i one nas dele na te dve kategorije, zato ovi sportisti od 190+ i burzujcici tatini do braka promene 50 devojaka a ostali kako kome bog da
(S, 16. avgust 2021 21:28)

Ko ti kriv, kad nisi umeo da porastes.

Kralj mača

pre 4 godine

Не деле мушкарци жене на оне за забаву и бурму. Оне се саме сврставају у те две категорије. Искрено, најгоре су оне жене које константно са "лошим" момцима проводе своју младост, а онда кад дође време да се скрасе, добрим момцима глуме поштење и хоће њих да "лове". Њима чак не желе да пруже ни "п" од провода, као што су пружале "лошим" момцима и у тој ситуацији само наивни мушкарци би им понудили бурму. И онда... Хјустоне имамо проблем! П.С. Еманципацију жена, образовање и равноправност полова не треба злоупотребљавати и користити као плашт за промискуитет, константно мењање партнера и егоцентричност.

Enervating

pre 4 godine

Naravno da muskarci veruju u brak, oni od njega imaju samo koristi. Za zene bas i nije tako, pre je za zenu brak robija. Vecina ulazi u brak iz koristi. A ljubav nema veze sa brakom
(Ana, 17. avgust 2021 16:12)

Da li bi bila ljubazna da malo detaljnije elaboriras koje to koristi muskarci danas imaju od braka, a sta to zeni brak cini robijom?

Хелена

pre 4 godine

Закључак на основу коментара је да се мушкарцима не верује никада и да сте велике мушке к*рве? А то само потврђује оно што сам већ и приметила. Чему онда удаја за Србе и децу правити са вама не дај Боже, када би преварили само да вам се укаже прилика. Отишли смо у 3 лепе. Катастрофа

ls

pre 4 godine

Ipak, 74 procenta njih naglašava i da postoje devojke sa kojima se izlazi i zabavlja, kao i one kojima se daje prsten.

Ovo kome nije jasno ne bi trebalo nikada da se zeni, da ne unistava zivot sebi i svojima.

Iva

pre 4 godine

Dobar deo komemtara pokazuje mržnju prema ženama. Klasično prenaganje Srba gde su oni divni a žene loše. Čak jedan opusuje vezu sa stranom državljankom sve super, ok koga briga, ali zašto onda kad Srpkinje kažu da se stranci bolje ponašaju prema njima odmah budu etiketirane kao sponzoruše? Da vi ne balavite za napumpanim silikonskim devojkama ne bi bila ni tolika pomama za filerima u usnama. Posle takve devojke napljujete kakve su, ali između one prirodne birate onu sa napućenim usnama, i posle objašnjavate da ona prirodnog izgleda ima manu, a ova napućena vam je za zabavu. Tumačite da je devojka koja se slobodnije ponaša pristupačna i da vas neće odbiti, prelazite i preko toga što je preterala sa estetskim kotekcijama, što vam se ne sviđaju njeni veštački nokti jer to je vama za zabavu, bar tako mislite dok joj ne napravite dete. Posle krivite samostalne devojke jer su eto frigidne, a one jednostavno neće nekog ko je tako tretirao žene bile one i sa silikonima i ko ih deli za zabavu i brak. Odrastite. Sutra ćete pljuvati Nemce, Skandinavce, Holanđane kako su ružni, pa kako su im žene ružne jer su "neuredne", (tako tumačite izgled osobe koha očešlja kosu, a ne pegla je i ne fenira). Kome šta odgovara nek traži, ali patetično je ispovedsti se na delu sajta posvećenog ženskim pričama, i tu objašnjavati svoje frustracije što vas žene neće. Zato što ste nevaspitani i samoživi.

Replika: Tijana

pre 4 godine

Sto bi bilo lepo da mu se namesti i sredi zivot, pa da vidimo kako bi tvoj izopaceni um reagovao i da li bi se kajela do starosti zbog svoje bahatosti?🤔😂

Sve je to kako treba

pre 4 godine

Prazne price te za provod su se najbolje i najlakse udale. O moralu davi sirotinja a te za provod sirotinja ne zanima, tako da nikakav sukob interesa ne postoji. Ko ima love on se zeni i pratnjom ako mu odgovara, ne dave oni sa "postenjem". Srednja i niza klasa su opterecene postenjem, to im je usidrenje odatle crpe moralnu "nadmoc" nad bogatima a nemoralnima.
Sve je to podeseno kako treba sem sto bi i oni bez para da se provode sa ribama za provod (a ozene nevinu) a ne moze im se takav zivot pa hejtuju i moralisu.

Milan

pre 4 godine

@Ja
Opisala si mog najboljeg druga, jedina razlika je da su se žene otimale da se udaju za njega.
Kod žena je baš obrnuto, ako je muškarac zavodnik a još ima i novca tj uspešan je to je veći mamac za udavače

Ja

pre 4 godine

Isto tako postoje muškarci koji su za brak i oni koji nisu za brak šta će jednoj normalnoj devojci lak muškarac koja svaka devojka može da ga ima koji menja žene ili bi voleo da menje žene muva svaku koju upozna a zauzet takve treba izbegavati ako ste naravno ozbiljni...

Tijana

pre 4 godine

Ja sam ostavila decka koga sam volela kada je krenuo da prica o braku i porodici, zato sto smatram da on nije materijal za brak. Nije ni mangup, ni kriminalac, dobar je i ima dobru dusu, ali tokom godina provedenih zajedno nije sazreo. Neodgovoran, nepouzdan, ne zna da planira, ne zna sa novcem, sve ocekuje da se sredi samo od sebe (citaj> da mu neko drugi sredi), a vec je presao 30tu. Pokusavala sam da uticem na njega jer sam se jako rano osamostalila, ali nista od toga. Brak i porodica su obaveza koja se deli, a ne da se sve svali na zenu i jos da muz bude dodatno dete.

Ana

pre 4 godine

Naravno da muskarci veruju u brak, oni od njega imaju samo koristi. Za zene bas i nije tako, pre je za zenu brak robija. Vecina ulazi u brak iz koristi. A ljubav nema veze sa brakom

Kroket A

pre 4 godine

Imao sam par dugih veza sa nasim devojkama i ni jedna nije uspela.

Upoznam devojku iz inostranstva, postali najbolji drugovi i posle 6 godina udjemo u vezu. U drugoj godini zabavljanja pocnemo da zivimo zajedno a 3 godine nakon zajednickog zivota u istom stanu odlucimo da se vencamo.
I evo vec 2 godine braka i gotovo da se nista nije promenilo od prvog dana kada smo stupili u vezu.

Ono sto je zanimljivo jeste cinjenica da sada ne zaradjujem ni priblizno kao nekada ali to mojoj zeni ne smeta jer mi je od starta rekla sta joj je bitno u zivotu sto bio slucaj sa nasim devojkama koje obicno na nagovor majke, tetke ili rodbine gledaju sto bolje da se udaju. Ili su bile neiskrene oko toga, barem sto se tice mog iskustva.

Isto tako nase devojke imaju tu osobinu da vam jasno stave do znanja da zele da budu sa vama a kada im pridjete drze neku distancu i neckaju se. I eto sad dolazim u priliku kad sam ozenjen da me zovu i salju poruke kako im je krivo sto onda nisu pristale da budu sa mnom a meni to iskreno nista ne znaci.

Izvinjavam se sto sam oduzio - moje neko iskustvo i poenta price - Za srecu je potrebno jako malo i treba biti zahvalan na malim stvarima u zivotu a uspesan brak ili veza se kao kuca gradi na dobrim temeljima. Nista nije savrseno sem sadasnjeg trenutka. ;D

aha

pre 4 godine

"Ipak, 74 procenta njih naglašava i da postoje devojke sa kojima se izlazi i zabavlja, kao i one kojima se daje prsten."

Da objasnimo ovo. Kad krenu sa pricom kako traze ostvarenog, uspesnog muskarca itd, da citiraju Seks i grad i slicno, pametan muskarac se na to samo smeska i smesti ih u kategoriju neobavezna zabava bez mnogo truda.

Cirkus ste

pre 4 godine

Na vreme se covek oslobodio krvopije, verovatno je molio boga da bude ostavljen, posto je jedan od onih koji ne mogu direktno da razgovaraju o tome.
(TJ, 17. avgust 2021 15:46)

Ahaha jak je to muskarac koji ne moze ni da razgovara o raskidu vec ceka da bude ostavljen. Samo se ukopavate, niste ni za sta. Cuj ne moze ni da razgovara o raskidu ceka da ga ostavis. ...ahaha pa gde rastete tako nesposobni za zivot

Uhhhh

pre 4 godine

Sto bi bilo lepo da mu se namesti i sredi zivot, pa da vidimo kako bi tvoj izopaceni um reagovao i da li bi se kajela do starosti zbog svoje bahatosti?🤔😂
(Replika: Tijana, 17. avgust 2021 20:46)

Ali to se nikada nece desiti ;-)
Nesposobni muskarci su izopaceni umovi, najzlobniji i najvise im je bitno da se osvete i da se neko pokaje sto ih nije hteo. Ali to se nikada ne desava, niko ne zali za takvima pa cak i da im se "namesti" a mora da se namesti jer sam naravno nije ni za sta

NikolaBg

pre 4 godine

Brak je samo slovo na papiru, to nije nikakva institucija kako ga nazivaju. Za mene je institucija onaj brak u kome se dvoje ljudi poštuje, voli i ceni do smrti. Malo je takvih brakova danas, jer se nažalost gleda materijalna strana.

kimi

pre 4 godine

ja sam mislio da sam.nasao dobar materijal za brak, zavoleo se i dobio decu...posle par godina moj materijal za brak je polako postao materijal za zabavu...izlasci, ludovanje...a ja ostajao sa decom...
Ljubav vise nije upitna, ne zanima me uopste...samo zelim decici da ne oduzimam porodicno gnezdo i trpim koliko mogu...sve ostalo je otislo dodjavola, sad joj sve od mene smeta, volela bi da putuje, trosi...msm, putovali smo i pre ali nikada na tri letovanja... Ima novo drustvo, neke klinke mladje desetak godina od nje...pa onda tolika zelja za dokazivanjem, doterivanjem...
Ne znam

Za povracanje

pre 4 godine

Ovo je dovoljno da i ne zelis da se udas. Sta ce mi taj sa kilometrazom od “zabavnih” za kojima ce i dalje da se okrece. Bolje sam nego sa nekim kome si sigurica, a on bez karaktera i samokontrole. Grozno i gadljivo skroz.

Marijana

pre 4 godine

Kako to inače izgleda ljudima piše na čelu, konkterno ženama za šta su. Dobro ona jedna reče, prvo se udaju najgore, pa ove što moraju, pa one što hoće. Ko je sad tu pametan.. Ko je za brak, a ko ne.

Marijana

pre 4 godine

Brak doživotan, joj koje fatalno razmišljanje i konačno. Otud toliko nesrećnih u braku. Ne valja decu učiti da je nesrećan brak u redu. Nikako. Bolje se razvesti i biti srećan ili potražiti sreću nego živeti svaki dan nesrećan u lošem braku.