43 Komentari

Sortiraj po:

sladoledsmesom

pre 4 godine

Te žene su postale dno dna,sa tim vezama iz inteteresa. Islam je zato zakon vera.
(Aleksandar, 05. januar 2022 18:13)

U islamu starkelja oženi devojčicu od 9 godina. Pojma ti nemaš.

Balboa

pre 4 godine

Nema sta kukati ovde. Ko je gledao roki 4 dobro zna da je lundgren, tada u svojim najboljim godina, fizicki absolutno savrseno izgledao. Od glave do pete ko da ga bog nacrtao. Cak u jednom intervju silvester stalon sam priznao da je ljubomoran bio na dolfa zbog izgleda

Nale

pre 4 godine

Nikad mi nece biti jasno zasto muskarci misle da ovakvi parovi ne mogu imati zajednickih tema - kao npr. hrana, muzika, deca, nove stvari o svetu i sebi koje zajendo otkrivaju...pa pogled na vanvrmenske teme i, tako dalje. Pre ce biti da se boje previse konkurencije i da ce draga odleprsati prvom zgodnom cim ih stignu pozne godine. Pedofile ne volim i ovaj sto zeni kopiju svoje cerke svakako nije bas sav svoj, ali to je zasebna kategorija za izucavanje. Ljubav se naprosto desi i ne pita za broj.

The Who

pre 4 godine

Moja bivsa zena je bila mladja od mene 20 god.Upoznala nekog na fb i odleprsala sa njim da zivi.Posle nekog vremena zove me da se vrati.E nema od tog nista.Kupim gramofon,pojacalo i zvucnike,koznu fotelju.Stizu mi vinil albumi brzom postom.Ovo je najbolji deo mog zivota.

Vjeruj u ljubav

pre 4 godine

Œta cini okosnicu ovakvih veza,o cemu oni mogu da pricaju,da se dobro seksaju teško,da imaju zajednicke ortake neizvidljivo,da vole iste stvari nemoguće,nemaju genercijsku interakciju ni u jednoj oblasti života,sta oni mogu zajedno da rade,da podele,da uživaju u necemu zajedno...
Ovakve devojke su vise kao bedinerke,nego ¿ene dedosima.
Mislim da je bezveze zbog para ziveti sa nekim dedom.

Vagica

pre 4 godine

Ne razumem šta znači kada neko kaže "(ne) podržavam to i to". Koga briga šta tamo neko podržava ili ne? Ne žive ljudi radi nas, nego radi samih sebe. Baš ih briga za naše mišljenje, a još manje za "podršku".

koni

pre 4 godine

Deluju mi kao ok par, za razliku od onog dede sto je bio muz Monike Beluci, a sada seta ono majmunce (nije rasizam, nije zbog boje koze nego cura deluje bas priglupo).

War Inside My Head

pre 4 godine

Apsolutno podržavam ljubav i veze,samo se nadam da su oboje na istim talasnim dužinama.Što znači,da za 5-10g,naravno obostrano,odluče da osnuju porodicu,a da žena ne izvisi razočarana i u čekanju,a Dolf kaže sa svojih 30 i kusur više godina da je umoran od plača beba.Ostaće samo razočarana žena,bez nasljednika.

Luka

pre 4 godine

Dal mu radi ona stvar kako treba, to je ključno za ovaj brak.Ako ona nema dobar sex nema nista od to.Zato ja nikada i kad bih mogao ne bih išo ovim putem.

The Who

pre 4 godine

Moja bivsa zena je bila mladja od mene 20 god.Upoznala nekog na fb i odleprsala sa njim da zivi.Posle nekog vremena zove me da se vrati.E nema od tog nista.Kupim gramofon,pojacalo i zvucnike,koznu fotelju.Stizu mi vinil albumi brzom postom.Ovo je najbolji deo mog zivota.

Vagica

pre 4 godine

Ne razumem šta znači kada neko kaže "(ne) podržavam to i to". Koga briga šta tamo neko podržava ili ne? Ne žive ljudi radi nas, nego radi samih sebe. Baš ih briga za naše mišljenje, a još manje za "podršku".

koni

pre 4 godine

Deluju mi kao ok par, za razliku od onog dede sto je bio muz Monike Beluci, a sada seta ono majmunce (nije rasizam, nije zbog boje koze nego cura deluje bas priglupo).

Vjeruj u ljubav

pre 4 godine

Œta cini okosnicu ovakvih veza,o cemu oni mogu da pricaju,da se dobro seksaju teško,da imaju zajednicke ortake neizvidljivo,da vole iste stvari nemoguće,nemaju genercijsku interakciju ni u jednoj oblasti života,sta oni mogu zajedno da rade,da podele,da uživaju u necemu zajedno...
Ovakve devojke su vise kao bedinerke,nego ¿ene dedosima.
Mislim da je bezveze zbog para ziveti sa nekim dedom.

Luka

pre 4 godine

Dal mu radi ona stvar kako treba, to je ključno za ovaj brak.Ako ona nema dobar sex nema nista od to.Zato ja nikada i kad bih mogao ne bih išo ovim putem.

sladoledsmesom

pre 4 godine

Te žene su postale dno dna,sa tim vezama iz inteteresa. Islam je zato zakon vera.
(Aleksandar, 05. januar 2022 18:13)

U islamu starkelja oženi devojčicu od 9 godina. Pojma ti nemaš.

War Inside My Head

pre 4 godine

Apsolutno podržavam ljubav i veze,samo se nadam da su oboje na istim talasnim dužinama.Što znači,da za 5-10g,naravno obostrano,odluče da osnuju porodicu,a da žena ne izvisi razočarana i u čekanju,a Dolf kaže sa svojih 30 i kusur više godina da je umoran od plača beba.Ostaće samo razočarana žena,bez nasljednika.

Balboa

pre 4 godine

Nema sta kukati ovde. Ko je gledao roki 4 dobro zna da je lundgren, tada u svojim najboljim godina, fizicki absolutno savrseno izgledao. Od glave do pete ko da ga bog nacrtao. Cak u jednom intervju silvester stalon sam priznao da je ljubomoran bio na dolfa zbog izgleda

Nale

pre 4 godine

Nikad mi nece biti jasno zasto muskarci misle da ovakvi parovi ne mogu imati zajednickih tema - kao npr. hrana, muzika, deca, nove stvari o svetu i sebi koje zajendo otkrivaju...pa pogled na vanvrmenske teme i, tako dalje. Pre ce biti da se boje previse konkurencije i da ce draga odleprsati prvom zgodnom cim ih stignu pozne godine. Pedofile ne volim i ovaj sto zeni kopiju svoje cerke svakako nije bas sav svoj, ali to je zasebna kategorija za izucavanje. Ljubav se naprosto desi i ne pita za broj.

Luka

pre 4 godine

Dal mu radi ona stvar kako treba, to je ključno za ovaj brak.Ako ona nema dobar sex nema nista od to.Zato ja nikada i kad bih mogao ne bih išo ovim putem.

koni

pre 4 godine

Deluju mi kao ok par, za razliku od onog dede sto je bio muz Monike Beluci, a sada seta ono majmunce (nije rasizam, nije zbog boje koze nego cura deluje bas priglupo).

Vjeruj u ljubav

pre 4 godine

Œta cini okosnicu ovakvih veza,o cemu oni mogu da pricaju,da se dobro seksaju teško,da imaju zajednicke ortake neizvidljivo,da vole iste stvari nemoguće,nemaju genercijsku interakciju ni u jednoj oblasti života,sta oni mogu zajedno da rade,da podele,da uživaju u necemu zajedno...
Ovakve devojke su vise kao bedinerke,nego ¿ene dedosima.
Mislim da je bezveze zbog para ziveti sa nekim dedom.

War Inside My Head

pre 4 godine

Apsolutno podržavam ljubav i veze,samo se nadam da su oboje na istim talasnim dužinama.Što znači,da za 5-10g,naravno obostrano,odluče da osnuju porodicu,a da žena ne izvisi razočarana i u čekanju,a Dolf kaže sa svojih 30 i kusur više godina da je umoran od plača beba.Ostaće samo razočarana žena,bez nasljednika.

Nale

pre 4 godine

Nikad mi nece biti jasno zasto muskarci misle da ovakvi parovi ne mogu imati zajednickih tema - kao npr. hrana, muzika, deca, nove stvari o svetu i sebi koje zajendo otkrivaju...pa pogled na vanvrmenske teme i, tako dalje. Pre ce biti da se boje previse konkurencije i da ce draga odleprsati prvom zgodnom cim ih stignu pozne godine. Pedofile ne volim i ovaj sto zeni kopiju svoje cerke svakako nije bas sav svoj, ali to je zasebna kategorija za izucavanje. Ljubav se naprosto desi i ne pita za broj.

Vagica

pre 4 godine

Ne razumem šta znači kada neko kaže "(ne) podržavam to i to". Koga briga šta tamo neko podržava ili ne? Ne žive ljudi radi nas, nego radi samih sebe. Baš ih briga za naše mišljenje, a još manje za "podršku".

The Who

pre 4 godine

Moja bivsa zena je bila mladja od mene 20 god.Upoznala nekog na fb i odleprsala sa njim da zivi.Posle nekog vremena zove me da se vrati.E nema od tog nista.Kupim gramofon,pojacalo i zvucnike,koznu fotelju.Stizu mi vinil albumi brzom postom.Ovo je najbolji deo mog zivota.

Balboa

pre 4 godine

Nema sta kukati ovde. Ko je gledao roki 4 dobro zna da je lundgren, tada u svojim najboljim godina, fizicki absolutno savrseno izgledao. Od glave do pete ko da ga bog nacrtao. Cak u jednom intervju silvester stalon sam priznao da je ljubomoran bio na dolfa zbog izgleda

sladoledsmesom

pre 4 godine

Te žene su postale dno dna,sa tim vezama iz inteteresa. Islam je zato zakon vera.
(Aleksandar, 05. januar 2022 18:13)

U islamu starkelja oženi devojčicu od 9 godina. Pojma ti nemaš.