8 Komentari

Sortiraj po:

Rale

pre 4 godine

Samo da ne bude prisutna Hajdi Klum kao 2006, kada nas je izvukla u grupu sa Argentinom i Holandijom. Rezultati su poznati, izgubili smo od Argentine sa 6-0, od Holandije 1-0 i Obale Slonovače sa 3-2. Još bolno!

Rale

pre 4 godine

Samo da ne bude prisutna Hajdi Klum kao 2006, kada nas je izvukla u grupu sa Argentinom i Holandijom. Rezultati su poznati, izgubili smo od Argentine sa 6-0, od Holandije 1-0 i Obale Slonovače sa 3-2. Još bolno!

Rale

pre 4 godine

Samo da ne bude prisutna Hajdi Klum kao 2006, kada nas je izvukla u grupu sa Argentinom i Holandijom. Rezultati su poznati, izgubili smo od Argentine sa 6-0, od Holandije 1-0 i Obale Slonovače sa 3-2. Još bolno!