15 Komentari

Sortiraj po:

MM

pre 4 godine

@Volina
Tvoji komentari mi uvek zapadnu za oko. Zanima me da li stvarno mislis i izrazavas se tako kako pises ili ti je to u skladu sa tim sto si izabrao ime Volina?

DJ KRMAK

pre 4 godine

Мени је фасцинантно како се обукла да иде на промоцију машине за кафу, фирме која је у нивоу Нисана у ауто индустрији. Немци, мајстори за маркетинг и уваљивање цигле у кутији за ВХС плејер. Италијани су мала деца за њих.

Smorke

pre 4 godine

@ Георге,
Brate, sve si u pravu za Jenifer, parva je boNbonica. Ali, šteta da se botoks iz lica baci. Bolje da se sa lica prebaci u guz'cu, pa da bude još boNbastija boNba.

георг

pre 4 godine

Јенифер Аристон је са своји скоро 5,5 банки дупло болја жемска. Лепа и згодна је и ова девојка али Аристонка је телесна бонба увек била само да мало сманји ботокс у лицу.

георг

pre 4 godine

Јенифер Аристон је са своји скоро 5,5 банки дупло болја жемска. Лепа и згодна је и ова девојка али Аристонка је телесна бонба увек била само да мало сманји ботокс у лицу.

Smorke

pre 4 godine

@ Георге,
Brate, sve si u pravu za Jenifer, parva je boNbonica. Ali, šteta da se botoks iz lica baci. Bolje da se sa lica prebaci u guz'cu, pa da bude još boNbastija boNba.

DJ KRMAK

pre 4 godine

Мени је фасцинантно како се обукла да иде на промоцију машине за кафу, фирме која је у нивоу Нисана у ауто индустрији. Немци, мајстори за маркетинг и уваљивање цигле у кутији за ВХС плејер. Италијани су мала деца за њих.

MM

pre 4 godine

@Volina
Tvoji komentari mi uvek zapadnu za oko. Zanima me da li stvarno mislis i izrazavas se tako kako pises ili ti je to u skladu sa tim sto si izabrao ime Volina?

георг

pre 4 godine

Јенифер Аристон је са своји скоро 5,5 банки дупло болја жемска. Лепа и згодна је и ова девојка али Аристонка је телесна бонба увек била само да мало сманји ботокс у лицу.

Smorke

pre 4 godine

@ Георге,
Brate, sve si u pravu za Jenifer, parva je boNbonica. Ali, šteta da se botoks iz lica baci. Bolje da se sa lica prebaci u guz'cu, pa da bude još boNbastija boNba.

MM

pre 4 godine

@Volina
Tvoji komentari mi uvek zapadnu za oko. Zanima me da li stvarno mislis i izrazavas se tako kako pises ili ti je to u skladu sa tim sto si izabrao ime Volina?

DJ KRMAK

pre 4 godine

Мени је фасцинантно како се обукла да иде на промоцију машине за кафу, фирме која је у нивоу Нисана у ауто индустрији. Немци, мајстори за маркетинг и уваљивање цигле у кутији за ВХС плејер. Италијани су мала деца за њих.