9 Komentari

Sortiraj po:

mXer

pre 4 godine

Ne znam šta nije lepo? Da li ona, da li haljina?
Meni, ne znam šta je lepše, elegantno, svedeno a bogato. Prelepa je i ona i haljina.
Za primetiti, da haljina ima džepove, što daje poseban šmek.

mXer

pre 4 godine

Ne znam šta nije lepo? Da li ona, da li haljina?
Meni, ne znam šta je lepše, elegantno, svedeno a bogato. Prelepa je i ona i haljina.
Za primetiti, da haljina ima džepove, što daje poseban šmek.

mXer

pre 4 godine

Ne znam šta nije lepo? Da li ona, da li haljina?
Meni, ne znam šta je lepše, elegantno, svedeno a bogato. Prelepa je i ona i haljina.
Za primetiti, da haljina ima džepove, što daje poseban šmek.