Tex
pre 11 godina
Iluminatsko satanistička gejša.
IMAGE SOURCE
pre 11 godina
Iluminatsko satanistička gejša.
pre 11 godina
@Aca,
свака част сине, кад немаш паметнија посла од чекања да те нека певаљка погледа...
pre 11 godina
video sam ih u restoranu Toro lat. gastrobar
pre 11 godina
Evo samo da kazem kako je bilo kad je trebalo da ode na Taru i izadje iz hotela danas, 3. juna. Ona je bila toliko zasticena da niko nije znao gde je, kad ce da izadje, gde ce da izadje, zamalo sto ljudi ispred nisu zvali policiju. Ja i drug smo izasli iz skole i dosli oko 6 kod Hajata. Tamo je bilo jos oko 20oro dece ( uglavnom srednjoskolaca). Bilo je i onih koji su tamo dosli oko podne. Mi smo sa jos dve devojke tamo sedeli spred hotela, vristali, urlali, zamalo sto nisu policiju pozvali. Vecina ih je odustala vec oko 8, mi smo bili tamo do 9 i 15. Posle smo videli da je ta jedna devojka preko neke veze uspela da bude ubacena u neki prolazčić gde ju je videla i stavila video na instagram. Toliko je Gaga bila dobro osigurana i ocigledno nije imala nameru da se slika sa bilo kojom fanom ili da da autogram. Ok, bila je privatno, ne poslovno, ali mogla je da izadje bar ispred hotela da je bar mi slikamo kad do sada nismo mogli ni jedan put. Inace svi moguci kanali i novine su bili tamo od oko 6 ujutru i otisli su svi oko 7 ili pola 8 uvece. Ozbiljan biznis vodi ta Gaga
Inace je moj idol i spasilac, ali samo eto da prokomentarisem koliko nas niko ne voli i kolilo smo osudjeni da nas niko ne sljivi jer zivimo u ovakvoj zemlji.
pre 11 godina
super što je došla, obožavam je!!!
pre 11 godina
@Mila
Izgugluj lady gaga no makeup ili lady gaga normal look
pre 11 godina
A što ovaj ide go?
pre 11 godina
Cekajte, ja bas ne poznajem tu pop scenu, znaci devojka se zove Ledi, a decko je Gaga.
pre 11 godina
Ху керс?
pre 11 godina
@ Марија
Си ти она Марија Путин,Кгб,Чека,Озна,Удба ,Руски дом,девочка Гускова??
pre 11 godina
Mora da je gledala Noleta. To je dozivljaj.
pre 11 godina
Cekam da je proteraju iz zemlje pa da ga preuzmem...
pre 11 godina
Dobro nam dosla Lejdi Gaga! (hleb i so)
Ovo je nas glavni grad, lepo se osecajte u njemu.
pre 11 godina
Dan Bilzerian u Budvi, Lejdi Gaga u Beogradu.. Najjači smo !! O.o
pre 11 godina
Mnogo je ruzna...
pre 11 godina
@pametnjakovic , Promaja u glavi je opasnija od srpske promaje.
pre 11 godina
Gledam fotografiju u People magazinu, kakva nam je ograda na savskom setalistu blago nasem turizmu. Da li su mudre glave iz bg vlasti ikada cule za farbu?!
pre 11 godina
jel mu ono kori udovicki levo cuva jaknu da se ogrne.
pre 11 godina
@glavni grad cetvrtog rajha
cim neko pljune po srbima odmah pljuste plusevi...trebalo bi da vas bude sramota
pre 11 godina
Tako se ponasaju jer tretiraju Srbiju isto kao Zanzibar ili Tunguziju.To sve govori o ovoj vladi a bogami i narodu.
pre 11 godina
@saša
Kad nekom držiš časove maternjeg jezika, onda sa potrudi da istim i ovladaš, jer ne obraćaš se bogu Mariji. Dakle, piše se: Bože, Marija... A ne: Bože Marija. Kako inače da kaže to na srpskom? Zacvrkutao na cvrkutu? Sviđnuo ga na facaknjizi dok sam bio na unutarnjoj mreži? Nesviđnuo?
pre 11 godina
@Pametnjaković
"Kraljica masonske kontrole uma, služavka iluminata i njihove propagande sigurno ne može ništa dobro da nam donese. Loše nam se piše, to to znači."
Nisi baš dobro sročio, ali sve potpisujem.Svi imate Google i YT kod kuće pa malo proširite znanje i nemojte da lupate minuse po automatizmu.
pre 11 godina
@Aleksandar
Au covece, ja klinka nisam, uopste se ne lozim, odavno sam prosla te faze, samo rekoh da je dobar frajer.
Dobih dva komentara na konstataciju da je ovaj covek dobar frajer. Pa nisam slepa, kao i kad vidim lepu zenu, pohvalim je. Cisto sa estetskog aspekta. Ne lepim postere, ne mastam i tako to.
A Gaga lepa nije nikako...
pre 11 godina
meni je gaga sexi ludilo:-) kinki je!
pre 11 godina
Sudeci po njenim grudima,stvarno su opušteni!
pre 11 godina
@(Washington, 03. jun 2015 14:59)
Buraz,meni je ona ruzna,ako je tebi lepa zeni je...Kakve veze imaju splavarke i klinke sa tim sto mi je ona ruzna?Da je lepa,napisao bih jel realno da je ovako lepa,ali posto po mom,a i po velikoj vecini misljenja nije,onda jbg...
pre 11 godina
Ja sam juce videla neku zenu u trznom centru sa normalnim telom I ogromnim poprsjem koje prkosi gravitaciji, plavom dugom kosom, zacudo ne prevelikim ustima, naocarima za sunce, kacketom. Sva u crnom. Ja nosim brus 75 F. Pogledala sam u tom trenutku u sebe, pa u nju. Velicine su neuporedive, ona je mrsavija, a njeno poprsje mnogo vece.
Mogla bi to da bude I ta Lady Gaga.
pre 11 godina
@Mila
Google: Lady Gaga no makeup ili Lady Gaga normal look...and than you shall see.
pre 11 godina
Treba da nam bude cast sto
jedna ovakva diva seta Beogradom.
pre 11 godina
sav se najezih...
pre 11 godina
Nije ovo kod nas bre..Ljudi u pozadini su obucheni kao da su u Sibiru!!!
pre 11 godina
Jel realno da je ovoliko ruzna?
(Komar, 03. jun 2015 13:55)
Naravno, krece srpsko osudjivanje jer neko ne izgleda kako mi mislimo da treba da izgleda itd. Vazno je da su nam lepe nase splavarke i klinke od 13 god koje se u skolu oblace kao porno glumice.
(Washington, 03. jun 2015 14:59) а ова се баш облачи ко мајка Тереза...
pre 11 godina
Lejdi Gaga više nije u modi! Njeno vreme je prošlo. Sad neki novi klinci dolaze.
pre 11 godina
(Pokvareni usisivac, 3. jun 2015 11:47)
fotka sa peškirima je slikana u Americi
pre 11 godina
Kakva Ledi-takav i verenik.
pre 11 godina
To nisu unlikovi vec favorites na tviteru i ima ih 450, a ovo pre toga su retweets.
(Marija, 03. jun 2015 13:52)
Bože Marija, pa kojim jezikom iznosiš mišljenje!? Pa tebi je svaka druga reč engleska. Zar je dotle došlo da ne znamo naše srpske reči, ili je možda moderno korišćenje engleskih, ili kojih već!
Stidi se!
pre 11 godina
Slatki šmeker :))
pre 11 godina
Dolaskom lady gage otvara se mogucnost za investicije a samim tim za nova radna mesta.Moramo da gledamo u buducnost i shvatimo da su amreikanci nasi pravi priljatelji.
pre 11 godina
@komsa koji si ti papan :) nisi ni svestan.
pre 11 godina
Beograd e ocigledno biti potopljen! Prov poruka " Beograd na vodi" , a sad jos i ovi sa peskirima " plunge"..
pre 11 godina
meni su ipak vrhunac zbunjeni ljudi zateceni na fotografiji pored njih... moramo svi kao zajednica da se potrudimo da mu nadjemo pristojniju pratilju.
pre 11 godina
@Dott
Ti si lud!!! Odsrafio sam od smeha.
pre 11 godina
Trideset i jedan komentar je bio objavljen kada sam "seo" da pisem. Od trideset i jednog komentara izbrojao sam ca. cetiri koji su bili normalni...sve ostalo pokazivalo je mentalnu patologiju Srba...kako zena tako i muskaraca. Neverovatno kakva smo mi (normalno, tu sebe izuzimam) kolektivna psihijatrija.
pre 11 godina
Jel realno da je ovoliko ruzna?
(Komar, 03. jun 2015 13:55)
Naravno, krece srpsko osudjivanje jer neko ne izgleda kako mi mislimo da treba da izgleda itd. Vazno je da su nam lepe nase splavarke i klinke od 13 god koje se u skolu oblace kao porno glumice.
pre 11 godina
Vidim ni đuvegija nije obuko brushalter...cccc
pre 11 godina
super su oboje...
pre 11 godina
Dosla zena da ugovori snimanje spota 2016te na placu "Beograd na vodi". Radni naslov spota je "zapustena parcela". Obecali su joj da ce biti u vidjenom stanju i cele 2017te i da ne brine, ispostovace je!? :P
pre 11 godina
Jel realno da je ovoliko ruzna?
pre 11 godina
To nisu unlikovi vec favorites na tviteru i ima ih 450, a ovo pre toga su retweets.
pre 11 godina
Sto je najcrnje, ako dobro provaljujem, ova vest na tviteru ima vise UNLIKE ova 435...neko LIKE ova....zalosno je sto nas i dalje svi gledaju kao prkno Evrope
pre 11 godina
@(Aiii, 3. jun 2015 11:15)
To je zato što smo mi specifični pa ti njihovi fazoni kod nas ne pale, ali to je druga priča, oni će da pokušavaju, ali zbog takih heroja kao što si ti, najverovatnije im neće uspeti. Oni tamo ne znaju kakva muzika ovde kod nas prolazi, što je dobro.
pre 11 godina
Došla, da (opet) kopira našu Jecu Karleušu, pošto se i ona slikala pokraj savskog keja. :D
pre 11 godina
Pa dobro, nek je dosla, drago mi je. Dovedite i onu Kardashliju i ostale, lepo je da nas posecuje ta svetska gospoda, ne samo ovi nasi starletani.
pre 11 godina
@Mila
I sve dok se lozite na "frajere", prodje brzi voz. So called "frajeri" misle na sebe, jer znaju da jesu i mogu i tebe i svaku da otkace kada im se dune. Cast veoma retkim izuzecima...ali, kao sto napisah, veoma su retki. Welcome to the real world.
pre 11 godina
Da sad prodje pored mene ne bih znao da je to ona.
pre 11 godina
@Mila
P.S. Ona uopste nije ruzna. Svo to farbanje i zezancija, to je nista vise do propagande i reklamiranja. Kao i sto Merilin Menson izgleda normalno, za potrebe scene izgleda nenormalno.
pre 11 godina
Sad cu da setam osam sati gore-dole dok ga ne sretnem. Savrsenstvo od coveka aaaaaaa!
pre 11 godina
Tako je! Sve za svog muskarca. Bravo, Gaga. Divni su!
pre 11 godina
Munze konza ;)
pre 11 godina
Što ste dosadni sa tim brusevima... Ne nose sve žene briseve stalno! I šta sada...
pre 11 godina
Tejlor Kini-covek sa osmehom od milion dolara. Gaga je realno ubola premiju, ako sudimo po tome kako on izgleda. Ostalo ne komentarisem jer ne znam coveka :)
Ne znam, meni su simpa zajedno.
pre 11 godina
J.K. reaguj!!
pre 11 godina
Dzasvi mi se njezin frajer..
pre 11 godina
@Pametnjakovic Jeste kraljica kontrole uma, cim je vidim na tv ili cujem na radiju, odma' mjenjam kanal, potpuno automatski. Stvarno je efikasna.
pre 11 godina
besplatan reklama za srbiju
pre 11 godina
Bas lepo izgleda ova devojka
pre 11 godina
Da mi je u kucu dosla nebih je poznao
pre 11 godina
Baš mi je drago :)
pre 11 godina
videvsi naslov i ovu prvu fotku pomislih da je lik plivao za krst na adi.
pre 11 godina
Kakav frajer, nju necu komentarisati...
pre 11 godina
Dobro je oovaj prosao sa ovim peskirima ! Ej Riki Martine dobices batine !
pre 11 godina
Kraljica masonske kontrole uma, služavka iluminata i njihove propagande sigurno ne može ništa dobro da nam donese. Loše nam se piše, to to znači.
pre 11 godina
Nije Dunavski kej, nego Savsko pristanište, ako dobro prepoznajem ogradu i biciklističku stazu.
pre 11 godina
Cula za 'Bg na vodi' pa dosla da obidje. Al na godisnjem su pa nema nikog sada.
pre 11 godina
Eee gde ste vi dosli cccccc... Vracajte se kuci dok jos mozete..
pre 11 godina
Cula za 'Bg na vodi' pa dosla da obidje. Al na godisnjem su pa nema nikog sada.
pre 11 godina
videvsi naslov i ovu prvu fotku pomislih da je lik plivao za krst na adi.
pre 11 godina
Nije Dunavski kej, nego Savsko pristanište, ako dobro prepoznajem ogradu i biciklističku stazu.
pre 11 godina
Da mi je u kucu dosla nebih je poznao
pre 11 godina
besplatan reklama za srbiju
pre 11 godina
Dolaskom lady gage otvara se mogucnost za investicije a samim tim za nova radna mesta.Moramo da gledamo u buducnost i shvatimo da su amreikanci nasi pravi priljatelji.
pre 11 godina
@Pametnjakovic Jeste kraljica kontrole uma, cim je vidim na tv ili cujem na radiju, odma' mjenjam kanal, potpuno automatski. Stvarno je efikasna.
pre 11 godina
Kakav frajer, nju necu komentarisati...
pre 11 godina
Kraljica masonske kontrole uma, služavka iluminata i njihove propagande sigurno ne može ništa dobro da nam donese. Loše nam se piše, to to znači.
pre 11 godina
Jel realno da je ovoliko ruzna?
(Komar, 03. jun 2015 13:55)
Naravno, krece srpsko osudjivanje jer neko ne izgleda kako mi mislimo da treba da izgleda itd. Vazno je da su nam lepe nase splavarke i klinke od 13 god koje se u skolu oblace kao porno glumice.
pre 11 godina
Dosla zena da ugovori snimanje spota 2016te na placu "Beograd na vodi". Radni naslov spota je "zapustena parcela". Obecali su joj da ce biti u vidjenom stanju i cele 2017te i da ne brine, ispostovace je!? :P
pre 11 godina
Što ste dosadni sa tim brusevima... Ne nose sve žene briseve stalno! I šta sada...
pre 11 godina
Da sad prodje pored mene ne bih znao da je to ona.
pre 11 godina
Eee gde ste vi dosli cccccc... Vracajte se kuci dok jos mozete..
pre 11 godina
@Mila
P.S. Ona uopste nije ruzna. Svo to farbanje i zezancija, to je nista vise do propagande i reklamiranja. Kao i sto Merilin Menson izgleda normalno, za potrebe scene izgleda nenormalno.
pre 11 godina
J.K. reaguj!!
pre 11 godina
Dobro je oovaj prosao sa ovim peskirima ! Ej Riki Martine dobices batine !
pre 11 godina
Tejlor Kini-covek sa osmehom od milion dolara. Gaga je realno ubola premiju, ako sudimo po tome kako on izgleda. Ostalo ne komentarisem jer ne znam coveka :)
Ne znam, meni su simpa zajedno.
pre 11 godina
Jel realno da je ovoliko ruzna?
(Komar, 03. jun 2015 13:55)
Naravno, krece srpsko osudjivanje jer neko ne izgleda kako mi mislimo da treba da izgleda itd. Vazno je da su nam lepe nase splavarke i klinke od 13 god koje se u skolu oblace kao porno glumice.
(Washington, 03. jun 2015 14:59) а ова се баш облачи ко мајка Тереза...
pre 11 godina
@Aleksandar
Au covece, ja klinka nisam, uopste se ne lozim, odavno sam prosla te faze, samo rekoh da je dobar frajer.
Dobih dva komentara na konstataciju da je ovaj covek dobar frajer. Pa nisam slepa, kao i kad vidim lepu zenu, pohvalim je. Cisto sa estetskog aspekta. Ne lepim postere, ne mastam i tako to.
A Gaga lepa nije nikako...
pre 11 godina
Došla, da (opet) kopira našu Jecu Karleušu, pošto se i ona slikala pokraj savskog keja. :D
pre 11 godina
Trideset i jedan komentar je bio objavljen kada sam "seo" da pisem. Od trideset i jednog komentara izbrojao sam ca. cetiri koji su bili normalni...sve ostalo pokazivalo je mentalnu patologiju Srba...kako zena tako i muskaraca. Neverovatno kakva smo mi (normalno, tu sebe izuzimam) kolektivna psihijatrija.
pre 11 godina
Jel realno da je ovoliko ruzna?
pre 11 godina
Vidim ni đuvegija nije obuko brushalter...cccc
pre 11 godina
Tako je! Sve za svog muskarca. Bravo, Gaga. Divni su!
pre 11 godina
Baš mi je drago :)
pre 11 godina
Dzasvi mi se njezin frajer..
pre 11 godina
Pa dobro, nek je dosla, drago mi je. Dovedite i onu Kardashliju i ostale, lepo je da nas posecuje ta svetska gospoda, ne samo ovi nasi starletani.
pre 11 godina
Bas lepo izgleda ova devojka
pre 11 godina
(Pokvareni usisivac, 3. jun 2015 11:47)
fotka sa peškirima je slikana u Americi
pre 11 godina
@Mila
I sve dok se lozite na "frajere", prodje brzi voz. So called "frajeri" misle na sebe, jer znaju da jesu i mogu i tebe i svaku da otkace kada im se dune. Cast veoma retkim izuzecima...ali, kao sto napisah, veoma su retki. Welcome to the real world.
pre 11 godina
Nije ovo kod nas bre..Ljudi u pozadini su obucheni kao da su u Sibiru!!!
pre 11 godina
super su oboje...
pre 11 godina
meni je gaga sexi ludilo:-) kinki je!
pre 11 godina
Treba da nam bude cast sto
jedna ovakva diva seta Beogradom.
pre 11 godina
@(Washington, 03. jun 2015 14:59)
Buraz,meni je ona ruzna,ako je tebi lepa zeni je...Kakve veze imaju splavarke i klinke sa tim sto mi je ona ruzna?Da je lepa,napisao bih jel realno da je ovako lepa,ali posto po mom,a i po velikoj vecini misljenja nije,onda jbg...
pre 11 godina
Sad cu da setam osam sati gore-dole dok ga ne sretnem. Savrsenstvo od coveka aaaaaaa!
pre 11 godina
To nisu unlikovi vec favorites na tviteru i ima ih 450, a ovo pre toga su retweets.
pre 11 godina
Sudeci po njenim grudima,stvarno su opušteni!
pre 11 godina
To nisu unlikovi vec favorites na tviteru i ima ih 450, a ovo pre toga su retweets.
(Marija, 03. jun 2015 13:52)
Bože Marija, pa kojim jezikom iznosiš mišljenje!? Pa tebi je svaka druga reč engleska. Zar je dotle došlo da ne znamo naše srpske reči, ili je možda moderno korišćenje engleskih, ili kojih već!
Stidi se!
pre 11 godina
Slatki šmeker :))
pre 11 godina
Lejdi Gaga više nije u modi! Njeno vreme je prošlo. Sad neki novi klinci dolaze.
pre 11 godina
@Dott
Ti si lud!!! Odsrafio sam od smeha.
pre 11 godina
Munze konza ;)
pre 11 godina
Sto je najcrnje, ako dobro provaljujem, ova vest na tviteru ima vise UNLIKE ova 435...neko LIKE ova....zalosno je sto nas i dalje svi gledaju kao prkno Evrope
pre 11 godina
sav se najezih...
pre 11 godina
@(Aiii, 3. jun 2015 11:15)
To je zato što smo mi specifični pa ti njihovi fazoni kod nas ne pale, ali to je druga priča, oni će da pokušavaju, ali zbog takih heroja kao što si ti, najverovatnije im neće uspeti. Oni tamo ne znaju kakva muzika ovde kod nas prolazi, što je dobro.
pre 11 godina
meni su ipak vrhunac zbunjeni ljudi zateceni na fotografiji pored njih... moramo svi kao zajednica da se potrudimo da mu nadjemo pristojniju pratilju.
pre 11 godina
Kakva Ledi-takav i verenik.
pre 11 godina
@komsa koji si ti papan :) nisi ni svestan.
pre 11 godina
Beograd e ocigledno biti potopljen! Prov poruka " Beograd na vodi" , a sad jos i ovi sa peskirima " plunge"..
pre 11 godina
Ja sam juce videla neku zenu u trznom centru sa normalnim telom I ogromnim poprsjem koje prkosi gravitaciji, plavom dugom kosom, zacudo ne prevelikim ustima, naocarima za sunce, kacketom. Sva u crnom. Ja nosim brus 75 F. Pogledala sam u tom trenutku u sebe, pa u nju. Velicine su neuporedive, ona je mrsavija, a njeno poprsje mnogo vece.
Mogla bi to da bude I ta Lady Gaga.
pre 11 godina
@pametnjakovic , Promaja u glavi je opasnija od srpske promaje.
pre 11 godina
Gledam fotografiju u People magazinu, kakva nam je ograda na savskom setalistu blago nasem turizmu. Da li su mudre glave iz bg vlasti ikada cule za farbu?!
pre 11 godina
Cekajte, ja bas ne poznajem tu pop scenu, znaci devojka se zove Ledi, a decko je Gaga.
pre 11 godina
Mora da je gledala Noleta. To je dozivljaj.
pre 11 godina
@saša
Kad nekom držiš časove maternjeg jezika, onda sa potrudi da istim i ovladaš, jer ne obraćaš se bogu Mariji. Dakle, piše se: Bože, Marija... A ne: Bože Marija. Kako inače da kaže to na srpskom? Zacvrkutao na cvrkutu? Sviđnuo ga na facaknjizi dok sam bio na unutarnjoj mreži? Nesviđnuo?
pre 11 godina
Mnogo je ruzna...
pre 11 godina
Evo samo da kazem kako je bilo kad je trebalo da ode na Taru i izadje iz hotela danas, 3. juna. Ona je bila toliko zasticena da niko nije znao gde je, kad ce da izadje, gde ce da izadje, zamalo sto ljudi ispred nisu zvali policiju. Ja i drug smo izasli iz skole i dosli oko 6 kod Hajata. Tamo je bilo jos oko 20oro dece ( uglavnom srednjoskolaca). Bilo je i onih koji su tamo dosli oko podne. Mi smo sa jos dve devojke tamo sedeli spred hotela, vristali, urlali, zamalo sto nisu policiju pozvali. Vecina ih je odustala vec oko 8, mi smo bili tamo do 9 i 15. Posle smo videli da je ta jedna devojka preko neke veze uspela da bude ubacena u neki prolazčić gde ju je videla i stavila video na instagram. Toliko je Gaga bila dobro osigurana i ocigledno nije imala nameru da se slika sa bilo kojom fanom ili da da autogram. Ok, bila je privatno, ne poslovno, ali mogla je da izadje bar ispred hotela da je bar mi slikamo kad do sada nismo mogli ni jedan put. Inace svi moguci kanali i novine su bili tamo od oko 6 ujutru i otisli su svi oko 7 ili pola 8 uvece. Ozbiljan biznis vodi ta Gaga
Inace je moj idol i spasilac, ali samo eto da prokomentarisem koliko nas niko ne voli i kolilo smo osudjeni da nas niko ne sljivi jer zivimo u ovakvoj zemlji.
pre 11 godina
Dan Bilzerian u Budvi, Lejdi Gaga u Beogradu.. Najjači smo !! O.o
pre 11 godina
Dobro nam dosla Lejdi Gaga! (hleb i so)
Ovo je nas glavni grad, lepo se osecajte u njemu.
pre 11 godina
Ху керс?
pre 11 godina
A što ovaj ide go?
pre 11 godina
@Aca,
свака част сине, кад немаш паметнија посла од чекања да те нека певаљка погледа...
pre 11 godina
Iluminatsko satanistička gejša.
pre 11 godina
Tako se ponasaju jer tretiraju Srbiju isto kao Zanzibar ili Tunguziju.To sve govori o ovoj vladi a bogami i narodu.
pre 11 godina
@glavni grad cetvrtog rajha
cim neko pljune po srbima odmah pljuste plusevi...trebalo bi da vas bude sramota
pre 11 godina
Cekam da je proteraju iz zemlje pa da ga preuzmem...
pre 11 godina
@Mila
Izgugluj lady gaga no makeup ili lady gaga normal look
pre 11 godina
@Mila
Google: Lady Gaga no makeup ili Lady Gaga normal look...and than you shall see.
pre 11 godina
@Pametnjaković
"Kraljica masonske kontrole uma, služavka iluminata i njihove propagande sigurno ne može ništa dobro da nam donese. Loše nam se piše, to to znači."
Nisi baš dobro sročio, ali sve potpisujem.Svi imate Google i YT kod kuće pa malo proširite znanje i nemojte da lupate minuse po automatizmu.
pre 11 godina
jel mu ono kori udovicki levo cuva jaknu da se ogrne.
pre 11 godina
@ Марија
Си ти она Марија Путин,Кгб,Чека,Озна,Удба ,Руски дом,девочка Гускова??
pre 11 godina
super što je došla, obožavam je!!!
pre 11 godina
video sam ih u restoranu Toro lat. gastrobar
pre 11 godina
Kraljica masonske kontrole uma, služavka iluminata i njihove propagande sigurno ne može ništa dobro da nam donese. Loše nam se piše, to to znači.
pre 11 godina
Eee gde ste vi dosli cccccc... Vracajte se kuci dok jos mozete..
pre 11 godina
Sto je najcrnje, ako dobro provaljujem, ova vest na tviteru ima vise UNLIKE ova 435...neko LIKE ova....zalosno je sto nas i dalje svi gledaju kao prkno Evrope
pre 11 godina
Treba da nam bude cast sto
jedna ovakva diva seta Beogradom.
pre 11 godina
To nisu unlikovi vec favorites na tviteru i ima ih 450, a ovo pre toga su retweets.
(Marija, 03. jun 2015 13:52)
Bože Marija, pa kojim jezikom iznosiš mišljenje!? Pa tebi je svaka druga reč engleska. Zar je dotle došlo da ne znamo naše srpske reči, ili je možda moderno korišćenje engleskih, ili kojih već!
Stidi se!
pre 11 godina
Jel realno da je ovoliko ruzna?
pre 11 godina
@Pametnjakovic Jeste kraljica kontrole uma, cim je vidim na tv ili cujem na radiju, odma' mjenjam kanal, potpuno automatski. Stvarno je efikasna.
pre 11 godina
Bas lepo izgleda ova devojka
pre 11 godina
Lejdi Gaga više nije u modi! Njeno vreme je prošlo. Sad neki novi klinci dolaze.
pre 11 godina
Ja sam juce videla neku zenu u trznom centru sa normalnim telom I ogromnim poprsjem koje prkosi gravitaciji, plavom dugom kosom, zacudo ne prevelikim ustima, naocarima za sunce, kacketom. Sva u crnom. Ja nosim brus 75 F. Pogledala sam u tom trenutku u sebe, pa u nju. Velicine su neuporedive, ona je mrsavija, a njeno poprsje mnogo vece.
Mogla bi to da bude I ta Lady Gaga.
pre 11 godina
meni je gaga sexi ludilo:-) kinki je!
pre 11 godina
Sad cu da setam osam sati gore-dole dok ga ne sretnem. Savrsenstvo od coveka aaaaaaa!
pre 11 godina
Jel realno da je ovoliko ruzna?
(Komar, 03. jun 2015 13:55)
Naravno, krece srpsko osudjivanje jer neko ne izgleda kako mi mislimo da treba da izgleda itd. Vazno je da su nam lepe nase splavarke i klinke od 13 god koje se u skolu oblace kao porno glumice.
pre 11 godina
Kakav frajer, nju necu komentarisati...
pre 11 godina
Kakva Ledi-takav i verenik.
pre 11 godina
Jel realno da je ovoliko ruzna?
(Komar, 03. jun 2015 13:55)
Naravno, krece srpsko osudjivanje jer neko ne izgleda kako mi mislimo da treba da izgleda itd. Vazno je da su nam lepe nase splavarke i klinke od 13 god koje se u skolu oblace kao porno glumice.
(Washington, 03. jun 2015 14:59) а ова се баш облачи ко мајка Тереза...
pre 11 godina
@Mila
I sve dok se lozite na "frajere", prodje brzi voz. So called "frajeri" misle na sebe, jer znaju da jesu i mogu i tebe i svaku da otkace kada im se dune. Cast veoma retkim izuzecima...ali, kao sto napisah, veoma su retki. Welcome to the real world.
pre 11 godina
Cula za 'Bg na vodi' pa dosla da obidje. Al na godisnjem su pa nema nikog sada.
pre 11 godina
Da mi je u kucu dosla nebih je poznao
pre 11 godina
Dolaskom lady gage otvara se mogucnost za investicije a samim tim za nova radna mesta.Moramo da gledamo u buducnost i shvatimo da su amreikanci nasi pravi priljatelji.
pre 11 godina
meni su ipak vrhunac zbunjeni ljudi zateceni na fotografiji pored njih... moramo svi kao zajednica da se potrudimo da mu nadjemo pristojniju pratilju.
pre 11 godina
Munze konza ;)
pre 11 godina
Dosla zena da ugovori snimanje spota 2016te na placu "Beograd na vodi". Radni naslov spota je "zapustena parcela". Obecali su joj da ce biti u vidjenom stanju i cele 2017te i da ne brine, ispostovace je!? :P
pre 11 godina
Nije ovo kod nas bre..Ljudi u pozadini su obucheni kao da su u Sibiru!!!
pre 11 godina
To nisu unlikovi vec favorites na tviteru i ima ih 450, a ovo pre toga su retweets.
pre 11 godina
Dobro je oovaj prosao sa ovim peskirima ! Ej Riki Martine dobices batine !
pre 11 godina
besplatan reklama za srbiju
pre 11 godina
Beograd e ocigledno biti potopljen! Prov poruka " Beograd na vodi" , a sad jos i ovi sa peskirima " plunge"..
pre 11 godina
Trideset i jedan komentar je bio objavljen kada sam "seo" da pisem. Od trideset i jednog komentara izbrojao sam ca. cetiri koji su bili normalni...sve ostalo pokazivalo je mentalnu patologiju Srba...kako zena tako i muskaraca. Neverovatno kakva smo mi (normalno, tu sebe izuzimam) kolektivna psihijatrija.
pre 11 godina
Nije Dunavski kej, nego Savsko pristanište, ako dobro prepoznajem ogradu i biciklističku stazu.
pre 11 godina
super su oboje...
pre 11 godina
@(Aiii, 3. jun 2015 11:15)
To je zato što smo mi specifični pa ti njihovi fazoni kod nas ne pale, ali to je druga priča, oni će da pokušavaju, ali zbog takih heroja kao što si ti, najverovatnije im neće uspeti. Oni tamo ne znaju kakva muzika ovde kod nas prolazi, što je dobro.
pre 11 godina
Pa dobro, nek je dosla, drago mi je. Dovedite i onu Kardashliju i ostale, lepo je da nas posecuje ta svetska gospoda, ne samo ovi nasi starletani.
pre 11 godina
Baš mi je drago :)
pre 11 godina
@Mila
P.S. Ona uopste nije ruzna. Svo to farbanje i zezancija, to je nista vise do propagande i reklamiranja. Kao i sto Merilin Menson izgleda normalno, za potrebe scene izgleda nenormalno.
pre 11 godina
Dzasvi mi se njezin frajer..
pre 11 godina
@(Washington, 03. jun 2015 14:59)
Buraz,meni je ona ruzna,ako je tebi lepa zeni je...Kakve veze imaju splavarke i klinke sa tim sto mi je ona ruzna?Da je lepa,napisao bih jel realno da je ovako lepa,ali posto po mom,a i po velikoj vecini misljenja nije,onda jbg...
pre 11 godina
Tako je! Sve za svog muskarca. Bravo, Gaga. Divni su!
pre 11 godina
Došla, da (opet) kopira našu Jecu Karleušu, pošto se i ona slikala pokraj savskog keja. :D
pre 11 godina
Slatki šmeker :))
pre 11 godina
@Aleksandar
Au covece, ja klinka nisam, uopste se ne lozim, odavno sam prosla te faze, samo rekoh da je dobar frajer.
Dobih dva komentara na konstataciju da je ovaj covek dobar frajer. Pa nisam slepa, kao i kad vidim lepu zenu, pohvalim je. Cisto sa estetskog aspekta. Ne lepim postere, ne mastam i tako to.
A Gaga lepa nije nikako...
pre 11 godina
J.K. reaguj!!
pre 11 godina
Evo samo da kazem kako je bilo kad je trebalo da ode na Taru i izadje iz hotela danas, 3. juna. Ona je bila toliko zasticena da niko nije znao gde je, kad ce da izadje, gde ce da izadje, zamalo sto ljudi ispred nisu zvali policiju. Ja i drug smo izasli iz skole i dosli oko 6 kod Hajata. Tamo je bilo jos oko 20oro dece ( uglavnom srednjoskolaca). Bilo je i onih koji su tamo dosli oko podne. Mi smo sa jos dve devojke tamo sedeli spred hotela, vristali, urlali, zamalo sto nisu policiju pozvali. Vecina ih je odustala vec oko 8, mi smo bili tamo do 9 i 15. Posle smo videli da je ta jedna devojka preko neke veze uspela da bude ubacena u neki prolazčić gde ju je videla i stavila video na instagram. Toliko je Gaga bila dobro osigurana i ocigledno nije imala nameru da se slika sa bilo kojom fanom ili da da autogram. Ok, bila je privatno, ne poslovno, ali mogla je da izadje bar ispred hotela da je bar mi slikamo kad do sada nismo mogli ni jedan put. Inace svi moguci kanali i novine su bili tamo od oko 6 ujutru i otisli su svi oko 7 ili pola 8 uvece. Ozbiljan biznis vodi ta Gaga
Inace je moj idol i spasilac, ali samo eto da prokomentarisem koliko nas niko ne voli i kolilo smo osudjeni da nas niko ne sljivi jer zivimo u ovakvoj zemlji.
pre 11 godina
Što ste dosadni sa tim brusevima... Ne nose sve žene briseve stalno! I šta sada...
pre 11 godina
videvsi naslov i ovu prvu fotku pomislih da je lik plivao za krst na adi.
pre 11 godina
Vidim ni đuvegija nije obuko brushalter...cccc
pre 11 godina
(Pokvareni usisivac, 3. jun 2015 11:47)
fotka sa peškirima je slikana u Americi
pre 11 godina
Da sad prodje pored mene ne bih znao da je to ona.
pre 11 godina
Sudeci po njenim grudima,stvarno su opušteni!
pre 11 godina
Tejlor Kini-covek sa osmehom od milion dolara. Gaga je realno ubola premiju, ako sudimo po tome kako on izgleda. Ostalo ne komentarisem jer ne znam coveka :)
Ne znam, meni su simpa zajedno.
pre 11 godina
@Dott
Ti si lud!!! Odsrafio sam od smeha.
pre 11 godina
sav se najezih...
pre 11 godina
@komsa koji si ti papan :) nisi ni svestan.
pre 11 godina
Tako se ponasaju jer tretiraju Srbiju isto kao Zanzibar ili Tunguziju.To sve govori o ovoj vladi a bogami i narodu.
pre 11 godina
@Pametnjaković
"Kraljica masonske kontrole uma, služavka iluminata i njihove propagande sigurno ne može ništa dobro da nam donese. Loše nam se piše, to to znači."
Nisi baš dobro sročio, ali sve potpisujem.Svi imate Google i YT kod kuće pa malo proširite znanje i nemojte da lupate minuse po automatizmu.
pre 11 godina
Mnogo je ruzna...
pre 11 godina
@ Марија
Си ти она Марија Путин,Кгб,Чека,Озна,Удба ,Руски дом,девочка Гускова??
pre 11 godina
Iluminatsko satanistička gejša.
pre 11 godina
@saša
Kad nekom držiš časove maternjeg jezika, onda sa potrudi da istim i ovladaš, jer ne obraćaš se bogu Mariji. Dakle, piše se: Bože, Marija... A ne: Bože Marija. Kako inače da kaže to na srpskom? Zacvrkutao na cvrkutu? Sviđnuo ga na facaknjizi dok sam bio na unutarnjoj mreži? Nesviđnuo?
pre 11 godina
Cekajte, ja bas ne poznajem tu pop scenu, znaci devojka se zove Ledi, a decko je Gaga.
pre 11 godina
@Mila
Google: Lady Gaga no makeup ili Lady Gaga normal look...and than you shall see.
pre 11 godina
@glavni grad cetvrtog rajha
cim neko pljune po srbima odmah pljuste plusevi...trebalo bi da vas bude sramota
pre 11 godina
super što je došla, obožavam je!!!
pre 11 godina
video sam ih u restoranu Toro lat. gastrobar
pre 11 godina
Cekam da je proteraju iz zemlje pa da ga preuzmem...
pre 11 godina
jel mu ono kori udovicki levo cuva jaknu da se ogrne.
pre 11 godina
Dan Bilzerian u Budvi, Lejdi Gaga u Beogradu.. Najjači smo !! O.o
pre 11 godina
Dobro nam dosla Lejdi Gaga! (hleb i so)
Ovo je nas glavni grad, lepo se osecajte u njemu.
pre 11 godina
@pametnjakovic , Promaja u glavi je opasnija od srpske promaje.
pre 11 godina
Gledam fotografiju u People magazinu, kakva nam je ograda na savskom setalistu blago nasem turizmu. Da li su mudre glave iz bg vlasti ikada cule za farbu?!
pre 11 godina
Ху керс?
pre 11 godina
Mora da je gledala Noleta. To je dozivljaj.
pre 11 godina
A što ovaj ide go?
pre 11 godina
@Mila
Izgugluj lady gaga no makeup ili lady gaga normal look
pre 11 godina
@Aca,
свака част сине, кад немаш паметнија посла од чекања да те нека певаљка погледа...
75 Komentari
Sortiraj po: