Veze i odnosi

Fatalni zavodnik se oženio? Nove fotke s lepom Ukrajinkom napravile haos FOTO

Stjepan Hauser je pokrenuo lavinu komentara i glasine da je stao na "ludi kamen" s Ukrajinkom Marijom, s kojom je već duže vreme u ljubavi.

29.04.2025.

11:07

Izvor: superžena

4
Fatalni zavodnik se oženio? Nove fotke s lepom Ukrajinkom napravile haos FOTO
Profimedia

Podeli:

Stjepan Hauser, hrvatski muzičar i svetski poznati virtuoz na violončelu, koji važi za velikog zavodnika, pokrenuo je glasine o tajnom venčanju s lepom Ukrajinkom Marijom, s kojom je već duže vreme u vezi.

Šuškanja o mogućem venčanju podstakle su fotografije koje je objavio na Instagramu, a na kojima pozira s Marijom na gliseru. I ništa ne bi bilo čudno niti bi privuklo toliku pažnju da oboje ne poziraju u elegantnoj beloj odeći, te je jasno zbog čega obožavaoci odmah komentarišu da se - oženio.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by HAUSER (@hausercello)

Hauser je na Instagramu objavio tri fotografije; on nosi belo odelo i belu košulju, dok Marija ima belu mini haljinu, šešir koji uglavnom nose mlade na venčanju, rukavice i belu bisernu narukvicu i ogrlicu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by HAUSER (@hausercello)

Sve ide u prilog tome da je Hauser ovoj lepotici zaista rekao sudbonosno "da", pa verujemo da će milione obožavateljki širom sveta ova vest, ipak, pomalo razočarati.

loader