Melanija Tramp nepobediva u "modnim dvobojima": Svi gledaju u njenu haljinu FOTO
Melanija Tramp dočekala je kraljicu Maksimu u Beloj kući i njen modni odabir je i ovog puta privukao pažnju celog sveta.
14.04.2026.
12:30
Prva dama Amerike Melanija Tramp, zajedno sa svojim suprugom, Donaldom Trampom, upriličila je dočeku Beloj kući za holandsku kraljicu Maksimu. Iako Maksima važi za jednu od najbolje odevenih žena u Evropi, bilo je teško nadmašiti Melaniju Tramp.
Možda vas zanima
Melanija Tramp postala predmet sprdnje na mrežama FOTO/VIDEO
Melanija Tramp, prva dama SAD, postala je glavna tema na društvenim mrežama. Bolje rečeno, korisnici Iksa su je zbog jednog modnog detalja "razapeli".
18:30
19.2.2026.
53 d
Razlika među njima je 24 godine: "Odmah sam znala..." FOTO
Melanija Tramp opisala je detaljno svoj prvi susret s Donaldom Trampom s kojim je u braku 21 godinu, a imala je 28 kada ga je upoznala.
20:06
3.2.2026.
69 d
Melanija je za ovu priliku odabrala efektnu belu haljinu sa umetnutim cvetovima crne boje koji su je krasili duž cele kreacije. Haljina je bila bez rukava i midi dužine, a kao i obično, Melanija ju je uklopila uz crne salonke.
Ipak, kraljica Maksima je bila prava "predstavnica Evrope" i u potpunosti opravdala epitet jedne od najbolje odevenih žena.
Za doček kod Melanije i Trampa, Maksima je odabrala narandžastu haljinu koju je upotpunila krem salonkama, pa su tako dve dame zablistale, svaka na svoj način.
Koja se vama više dopala?
Možda vas zanima
Melanija Tramp o sinu jedincu: "Moram stalno da budem uz njega" FOTO
Melanija Tramp, supruga američkog predsednika Donalda Trampa, pričala je o izazovima roditeljstva, ali i svom sinu jedincu - Baronu Trampu.
17:56
30.1.2026.
73 d
Melanija Tramp je nešto posebno: Zbog ovog izdanja zaslužuje titulu prve dame FOTO/VIDEO
Melanija Tramp je svojim poslednjim izdanjem opravdala titulu prve dame SAD. Njen modni izraz i istančan ukus za detalje zaista su nešto posebno...
9:02
30.1.2026.
74 d
Melanija Tramp je uvek na visini modnog zadatka, tako da se ništa manje od ovoga nije ni očekivalo. Na svakom događaju na kom se ona pojavi, ono što je obukla bude glavna tema i danima kasnije.
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar