Da li je ovo najlepša trudnica Kana? Umesto trudničke haljine ponela je ovo FOTO
Barbara Palvin nastavlja da iznenađuje serijom modnih kombinacija u Kanu. Poslednje je mnoge oduševilo.
16.05.2026.
8:46
Kan je trenutno centar filmskih i modnih dešavanja, a mnoge slavne zvezde već su imale priliku da pokažu svoje glamurozne kreacije.
Možda vas zanima
Zanosna Mađarica oduševila izgledom: Retko ko bi odoleo njenom dekolteu FOTO/VIDEO
Pažnju javnosti je privukla i jedna lepotica koja je svojom glamuroznom kreacijom oživela viktorijansko doba.
14:37
28.10.2025.
199 d
Zgodnu Mađaricu ni povreda ne može da zaustavi: Kao Viktorijin anđeo je još vatrenija FOTO/VIDEO
I lepa Mađarica je prošetala modnom pistom na velikoj reviji Victoria's Secret koja je održana u Njujorku.
15:57
16.10.2025.
211 d
Veliku pažnju na crvenom tepihu pre dva dana privukla je zanosna Barbara Palvin kad je otkrila svoj trudnički stomačić i besprekorno modno izdanje. Mađarska manekenka nastavila je da oduševljava svojim trudničkim stajlinzima, te je sada pokazala malo drugačiju, atraktivniju modnu kombinaciju.
Pojavila se na večernjem događaju brenda Nespresso koji se održao u okviru Kanskog festivala. Za tu priliku je odlučila da ponese smelu kreaciju - mini haljinu od čipke i somota koju krase otvorena ramena.
Crna toaleta je naglasila njene vitke noge, a gornji, korsetni deo jedva je pridžao grudi. Ne bi trebalo izostaviti ni modne dodatke, odnosno, decentne minđuše koje su su upotpunile ovaj stajling.
Možda vas zanima
Potvrdila je zašto je jedna od najlepših i najuspešnijih manekenki FOTO
Zanosna Mađarica Barbara Palvin sve je traženija u svetu mode i poslednjih meseci je viđamo na gotovo svakom modnom događaju.
14:57
4.10.2025.
223 d
Stigla je kao velika mašna i pokazala sve: Seksi Mađarica se drži golih izdanja FOTO
Barbara Palvin je u okviru Kanskog festivala promenila nekoliko izdanja, a sinoć se pojavila u beloj haljini u kojoj je mamila poglede prisutnih.
10:10
23.5.2025.
357 d
Što se tiče šminke, odlučila se za prirodne tonove koji su naglasili njenu prirodnu lepotu, a kosu je pustila slobodno da pada, kako bi postigla taj prirodni luk.
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar