Aktuelno

Oprostili joj skandal kod Trampa čim se pojavila u najlepšoj haljini: "Zlatna devojka" FOTO

Loren Sančez je najpre "razočarala" sve pojavom na inauguraciji Donalda Trampa, ali je posle na balu uspela da se iskupi i pokaže svoje najbolje modno izdanje.

22.01.2025.

15:01

Izvor: superžena

0
Oprostili joj skandal kod Trampa čim se pojavila u najlepšoj haljini: "Zlatna devojka" FOTO
Photo by Chip Somodevilla/Getty Images/Profimedia

Podeli:

Verenica milijardera Džefa Bezosa, Loren Sančez, bila je zajedno sa svojim izabranikom na inauguraciji Donalda Trampa. Njima su društvo pravili Ilon Mask i njegova partnerka, s kojom se tada i pojavio prvi put u javnosti, ali i Ivanka Tramp.

Na inauguraciji su svi gledali u njen grudnjak, koji nije promakao ni Marku Zakerbergu, nakon čega su mreže momentalno "eksplodirale".

Oprostili joj skandal kod Trampa čim se pojavila u najlepšoj haljini: Zlatna devojka FOTO
Profimedia

I dok su mnogi smatrali kako je Loren ipak preterala s takvom kombinacijom, nisu ni slutili šta je spremila za Trampov bal.

Oprostili joj skandal kod Trampa čim se pojavila u najlepšoj haljini: Zlatna devojka FOTO
Profimedia/UPI

Bajkovitom haljinom je uspela da se iskupi za prethodni modni propust.

Loren je odabrala elegantnu haljinu zlatne nijanse i od tila koji se na struku sužava dok preko ramena ima ogromni šlep. Iako je i ovaj model imao prorez sa strane, svi su se složili da je bila daleko pristojnija nego na samoj inauguraciji kada je čipkasti grudnjak provirivao ispod sakoa.

"Predivna si", "Ova haljina je sve", "Ti si zlatna devojka", bili su samo neki od komentara ispod objave zanosne Bezosove verenice.

Inače, dugo se pisalo o tome kako će Loren i Džef izgovoriti sudbonosno "da" krajem prošle godine na raskošnoj ceremoniji, međutim, ubrzo nakon toga, oglasio se i milijarder. Demantovao je odmah sve glasine i poručio ljudima da ne veruju baš svemu što pročitaju.