Stručnjaci kažu da iscrpljuju mentalnu snagu svojih vlasnika i da unose razdor u odnose.Za kaktuse smo svi čuli, ali još dve biljke privlače nesreću. Monstera i difenbahija donose lošu energiju.Ako razmišljate da nabavite kućne biljke, ove dve obavezno izbegnite.  Najnegativniji uticaj imaju na male stanove. Bolje je, ipak, ako se drže u većim prostorijama, nego u manjim.Difenbahija je otrovna biljka koju ne biste smeli držati dostupnu u kući ukoliko imate malu decu ili kućne ljubimce.Velika monstera koja se širi i raste predstavlja simbol napretka i prosperiteta u poslovnim prostorima, ali u stanu to nije slučaj.
Odmah izbacite ove dve biljke, donose nesreću
Smatraju ih energetskim vampirima i poželjno je da ih uklonite iz svog doma.
29.03.2024.
9:12
Izvor: Alo.rs
Vrati se na vest
1 Ostavite komentar
Najviše komentara
Da li možete da poverujete da je ova žena napunila 50 godina? Izgleda nestvarno FOTO
Jednom prilikom je priznala da je ključ njenog uspeha u fizičkoj aktivnosti, pravilnoj ishrani i "mentalnom fitnesu.
19:58
18.7.2026.
2 d
Najbolji igrač SP ima fakultetsku diplomu: Ljubi prelepu Lauru koja nije "žena fudbalera" FOTO
On nije obični fudbaler, a ona nije obična žena fudbalera.
21:52
20.7.2026.
20 h
I druga ćerka Monike Beluči postala je manekenka: Svi su zanemeli kad je prošetala pistom FOTO/VIDEO
Čini se da su naslednice italijanske dive krenule njenim stopama.
13:15
18.7.2026.
3 d
Ne propustite
Poslednja objava Demi Mur tera suze na oči: "Volim te beskrajno" FOTO/VIDEO
Njena objava na mrežama je raznežila mnoge...
17:40
21.7.2026.
21 min
Martinesova žena je hodajući seksepil i vrelim fotkama pravi haos na mrežama FOTO
Najvrednija podrška argentinskom fudbaleru dolazi sa tribina.
19:58
19.7.2026.
1 d
Mesi pokrenuo novi dejting trend: Da li ste čuli za "Messi-ng"?
Čini se da je Svetsko prvenstvo u fudbalu donelo mnogo više od igre na terenu.
21:00
19.7.2026.
1 d
Superstav
Ko je odlučio da žene sa oblinama moraju da oblače šatore?
Pobednik 5. sezone "MasterChef Srbija", Amer Hamza, otkriva svoj recept za preukusni PILEĆI BURGER!
Sigurni smo da se topi u ustima.
9:11
18.6.2026.
33 d
Osvojio je titulu MasterChefa, pravio najkomplikovanija jela, a nećete verovati ŠTA Amer najviše voli sebi da sprema!
Nikada ne biste rekli da je nešto ovako jednostavno i brzo, zapravo omiljeno jelo jednog MasterChefa.
12:29
6.6.2026.
45 d
Amerov POBEDNIČKI RECEPT! Njegova interpretacija tiramisua dovela ga je do 1. mesta u MasterChefu!
Prava rapsodija ukusa...
10:33
6.6.2026.
45 d
Veliki intervju POBEDNIKA 5. sezone Masterchef Srbija! Amer Hamza EKSKLUZIVNO za PRVA.RS: "Imao sam dane kada sam se plašio da ću otići kući"
Amer Hamza, pobednik 5. sezone MasterChef Srbija, sumirao je svoje utiske o takmičenju, ali i otkrio caku za pravljenje najboljih burgera.
9:53
6.6.2026.
45 d