Aktuelno

Seksi fotkama ruši mreže, oglasio se i njen dečko: "Želim da gledam ovo ceo dan" FOTO

Maja Jama dugo nije objavljivala provokativne kadrove, pa je nizom od nekoliko fotografija rešila da prekine taj "post".

25.02.2026.

12:21

Izvor: Superžena

1
Seksi fotkama ruši mreže, oglasio se i njen dečko: "Želim da gledam ovo ceo dan" FOTO
ITV / Shutterstock Editorial / Profimedia

Podeli:

Voditeljka Maja Jama boravila je neko vreme u Africi gde je naporno radila na snimanju nove sezone rijalitija Love Island, a onda je sa vernim fanovima podelila nekoliko kadrova.

Baš kao što i inače radi, tu su bile fotografije u provokativnim haljinama, ali i u bikiniju. Dubokog dekoltea se ne odriče tokom celog snimanja.

Za kraj snimanja, zanosna Maja je pozirala u elegantnoj crnoj haljini sa belim detaljima i veoma dubokim dekolteom, a onda je usledila i fotka u malom bikiniju koja je "srušila" mreže.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Maya Jama (@mayajama)

Voditeljka je pokazala i druge aktivnosti koje je imala tokom snimanja, kadrove dok je istraživala prirodu, vozila bicikl i uživala sa životinjama, a poseban komentar ispod objave, emotikon srca, ostavio joj je dečko Ruben Dijaz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Maya Jama (@mayajama)

Maja Jama na svakom koraku privlači pažnju svojim izgledom, a onda i vezom sa fudbalerom koja je od prvog dana pod budnim okom paparaca.

"Prava bomba", "Nestvarna si", "Devojko, kidaš", "Želim ovo da gledam ceo dan", bili su samo neki od komentara.