otkrila neke detalje

Romansa sa 20 godina starijim joj je promenila sve: "Ovo je bolje od svega što sam ranije iskusila" FOTO

Điđi Hadid je konačno progovorila o vezi sa Bredlijem Kuperom i to nakon glasina da su se venčali u tajnosti.

26.08.2026.

17:26

Izvor: Superžena

0
Romansa sa 20 godina starijim joj je promenila sve: "Ovo je bolje od svega što sam ranije iskusila" FOTO
Nassou.fr / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Podeli:

Manekenka Điđi Hadid (31) u vezi je sa holivudskom zvezdom Bredlijem Kuperom (51) od 2023. godine, ali svoju romansu drži podalje od očiju javnosti, pa čak odbija da sa glumcem prošeta crvenim tepihom. Iako su se nedavno pojavile glasine da su se venčali, to izgleda ipak nije tačno.

U novom intervjuu za Vogue France, Điđi je otvoreno govorila o svom "spokojnom" životu sa Bredlijem, prenosi Daily Mail.

Pozirajući za upečatljiv editorijal na naslovnici, na kojem nosi izbeljene obrve i crnu čipkastu haljinu Saint Laurent, Điđi je rekla da je jedna od najvećih prednosti njihove veze to što Bredli podržava njenu karijeru.

Romansa sa 20 godina starijim joj je promenila sve: Ovo je bolje od svega što sam ranije iskusila FOTO
BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

"Ne razumemo nužno sve izazove sa kojima se suočava onaj drugi zbog svog posla, ali najvažnije je imati nekoga ko vas podržava – i pomaže vam da ostanete čvrsto na zemlji", rekla je manekenka.

Điđi je potom otkrila i koliko je iskrenost važna u njihovom odnosu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vogue France (@voguefrance)

"Ono što je lepo u mojoj sadašnjoj vezi, i što je toliko drugačije od svega što sam ranije iskusila, jeste mogućnost da budemo duboko iskreni. Da kažemo ono što mislimo, onda kada to mislimo."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid)

Par trenutno uživa u zajedničkom životu u Parizu, dok Bredli ima obaveze oko snimanja jednog filma, a kako kaže lepa manekenka, toliko joj je lepo da može da se zamisli i da živi zauvek u francuskoj prestonici.

"Dugo je Pariz za mene bio grad u koji sam dolazila zbog posla. Sletela bih tamo, žurila u hotel u kojem me je čekalo dvadeset fotografa, šetanje nije dolazilo u obzir, a zatim bih išla kolima do studija bez prozora. Ali nedavno sam, zahvaljujući svom dečku koji voli Francusku i govori francuski, otkrila potpuno drugačiji Pariz, koji obožavam. Zato, jednog dana, zašto da ne, mogla bih da se tamo nastanim", iskrena je bila Điđi.

Učitavanje...