Muzička zvezda Džesika Simpson (45) kaže da je danas potpuno promenila način oblačenja, te da više ne gleda na stil kao sredstvo za privlačenje pažnje."Ranije sam se oblačila zbog muškaraca, da bi me devojke pohvalile, da bih dobila pažnju. A sada? Oblačim se za sebe. Samo su moja osećanja važna", izjavila je Simpson u intervjuu za "People".Nakon što su njene crvene kaubojske čizme iz filma "The Dukes of Hazzard" izazvale "pomamu" među fanovima, Džesika je pokrenula sopstveni brend "The Jessica Simpson Collection".Gregory Pace / Shutterstock Editorial / Profimedia"Snove je moguće ostvariti. Ova kolekcija je slavlje mog života i svega što mi se dogodilo", dodala je.Džesika danas najviše voli da nosi jednostavne komade koji odišu samopouzdanjem, a njen favorit je muški sako."Ima nešto seksi u tome. Kao da sam ga ukrala od nekog zgodnog tipa prethodne noći", rekla je Džesika kroz smeh.Jorge Estrellado/Image Press Agency / BACKGRID / Backgrid USA / ProfimediaNjeno životno poglavlje obeležio je razvod od Erika Džonsona, sa kojim je bila u braku 10 godina. Iako prolazi kroz lične promene, Simpson se vraća muzici i planira novu turneju. Nedavno je izjavila da je spremna za novu vezu.Sonia Moskowitz / Zuma Press / Profimedia"Nosim život sa više samopouzdanja. Sada se osećam bolje nego u dvadesetima. Svi ti komentari i mišljenja – sada je najvažnije šta ja mislim. I naravno, da ne obrukam svoju decu", zaključila je.
"Nekad sam se oblačila zbog muškaraca, sada su mi važna samo moja osećanja"
Iako prolazi kroz lične promene, Simpson se vraća muzici i planira novu turneju. Nedavno je izjavila da je spremna za novu vezu.
12.10.2025.
19:18
Izvor: superžena
Vrati se na vest
1 Ostavite komentar
Najviše komentara
Devojka Janika Sinera oduševila svet: Lepa Bosanka pokazala svoju ženstvenu stranu FOTO
Svako njeno pojavljivanje izaziva pažnju javnosti, no, njeno poslednje izdanje je mnoge ostavilo bez daha.
10:54
6.8.2026.
4 d
Pa, da li je moguće? Prekršila je sva modna pravila da bi pokazala čist seksepil FOTO
Još jedno njeno modno izdanje srušilo je granice mode.
11:17
4.8.2026.
6 d
Žene koje žele nezaboravan seks moraju da rade ove tri stvari
Šta svaka žena treba da uradi kako bi se osećala samopouzdanije u spavaćoj sobi?
21:55
5.8.2026.
4 d
Ne propustite
Brutalno telo i sićušan bikini – idealna kombinacija FOTO
Maja Jama uživa u slobodnim danima, a sa njom i brojni pratioci koje je obradovala izazovnim fotkama.
21:00
10.8.2026.
7 min
Danas je Sveti Pantelejmon: Ovo nikako ne radite, jer kazna će stići brže nego što mislite
Ako se dva nepoznata čoveka danas sretnu u crkvi, obavezno bi trebalo da se izljube.
8:30
9.8.2026.
1 d
Burne ljubavi su konačno prošlost: Slavni lepotan sada ljubi Nejmarovu bivšu VIDEO
Šon Mendes je konačno pronašao svoju mirnu luku...
9:12
9.8.2026.
1 d
Superstav
Ubiće nas strah od samoće
Kako je princ Hari jednim gestom "ukrao šou" Megan Markl: Sve se dogodilo u "Master Chef-u" (VIDEO)
Megan Markl gostovala je u popularnoj emisiji Master Chef Australija tokom svog i Harijevog putovanja u Australiju, a tom prilikom njen suprug je uspeo jednim gestom da joj "ukrade šou".
9:29
29.7.2026.
12 d
Pobednik 5. sezone "MasterChef Srbija", Amer Hamza, otkriva svoj recept za preukusni PILEĆI BURGER!
Sigurni smo da se topi u ustima.
9:11
18.6.2026.
53 d
Osvojio je titulu MasterChefa, pravio najkomplikovanija jela, a nećete verovati ŠTA Amer najviše voli sebi da sprema!
Nikada ne biste rekli da je nešto ovako jednostavno i brzo, zapravo omiljeno jelo jednog MasterChefa.
12:29
6.6.2026.
65 d
Amerov POBEDNIČKI RECEPT! Njegova interpretacija tiramisua dovela ga je do 1. mesta u MasterChefu!
Prava rapsodija ukusa...
10:33
6.6.2026.
65 d