Čuvena Dankinja Helena Kristensen nekada je harala modnom pistom, a sada slobodno vreme provodi na egzotičnim destinacijama, odakle objavljuje različite fotke u kupaćem kostimu.Prokleta i fatalna, kako su je nekada zvali, objavila je niz od nekoliko fotografija na kojima pozira u jednodelnom roze kupaćem kostimu koji savršeno ističe sve njene obline. Čini se kao da je njeno telo i dalje ostalo isto kao pre 30 godina.Ralph Metzger / Alamy / ProfimediaHelena Kristensen je ponosno pokazala svoje telo na polovini šeste decenije i jedino što možemo jeste da joj se poklonimo.     View this post on Instagram           A post shared by Helena (@helenachristensen) Ljudi su oduševljeno komentarisali izgled hrabre lepotice koja je nedavno srušila društvene mreže kada je objavila kako se spušta u ledenu vodu."Ti si božanstveno biće", "Nestvarna", "Izgledaš savršeno", samo su neki od komentara ispod objave.     View this post on Instagram           A post shared by Helena (@helenachristensen) Helena Kristensen je u životu prošla dosta toga, već sa 18 godina je proglašena za najlepšu ženu Danske, a tokom jednog snimanja se našla i zatočena usred okeana.     View this post on Instagram           A post shared by Helena (@helenachristensen) Tešku ljubavnu priču imala je sa Majklom Hačinsom, kog je u početku opisivala kao zabavnog, savršenog i emotivnog. Ipak, nakon što je 1992. godine tokom sukoba s taksistom pao i udario glavom o ivičnjak, postao je agresivan i izgubio čulo mirisa.Guy Marineau / Starface / ProfimediaKako Helena Kristensen veruje, udarac u glavu je probudio njegovu mračnu stranu, koju ranije nije poznavala.Hačins je ubrzo ostavio Helenu bez imalo milosti i dve godine kasnije oduzeo sebi život vešanjem.
Kakva boginja: Skinula se u 6. deceniji i pokazala nestvarno telo FOTO
Helena Kristensen (55) važi za jednu od vodećih svetskih manekenki iz devedesetih, a dobar izgled je zadržala i decenijama kasnije.
27.01.2025.
17:49
Izvor: superžena
Vrati se na vest
5 Ostavite komentar
Najviše komentara
"Gore" mreže: Pet godina je bila u vezi s momkom, a onda ga "šutnula" zbog Jamala
Mrežama, posebno na Iksu, se masovno šire stare fotografije Jamalove devojke sa bivšim dragim.
21:17
21.7.2026.
1 d
Snimak Jamala i njegove devojke pokrenuo buru na mrežama: "Ovo je sramotno" FOTO/VIDEO
Iako su ih kamere zabeležile u strastvenom zagrljaju, mnogi veruju da je to laž, te da Jamal uopšte ne brine o svojoj devojci.
11:52
22.7.2026.
13 h
Da li možete da poverujete da je ova žena napunila 50 godina? Izgleda nestvarno FOTO
Jednom prilikom je priznala da je ključ njenog uspeha u fizičkoj aktivnosti, pravilnoj ishrani i "mentalnom fitnesu.
19:58
18.7.2026.
4 d
Ne propustite
Jasno je zašto joj se slavni fudbaler uporno vraća: Niko nije imun kad se fatalna lepotica skine FOTO
Njihova veza je puna uspona i padova, ali čini se da su sada sve krize uspeli da ostave u prošlosti.
21:58
22.7.2026.
3 h
Ovo evropsko ime za devojčice je hit u Argentini, a krije divno značenje
U većini jezika piše se gotovo jednako i dobro funkcioniše u različitim zemljama.
8:34
21.7.2026.
1 d
Princeza Šarlin očarala u stilu Bondove devojke: Ni traga od onog tužnog lica FOTO
Princeza Šarlin od Monaka sve češće je tema medija zbog svojih elegantnih modnih izdanja, ali i osmeha koji je dugo krila u prethodnim godinama.
9:25
21.7.2026.
1 d
Superstav
Ko je odlučio da žene sa oblinama moraju da oblače šatore?
Pobednik 5. sezone "MasterChef Srbija", Amer Hamza, otkriva svoj recept za preukusni PILEĆI BURGER!
Sigurni smo da se topi u ustima.
9:11
18.6.2026.
34 d
Osvojio je titulu MasterChefa, pravio najkomplikovanija jela, a nećete verovati ŠTA Amer najviše voli sebi da sprema!
Nikada ne biste rekli da je nešto ovako jednostavno i brzo, zapravo omiljeno jelo jednog MasterChefa.
12:29
6.6.2026.
46 d
Amerov POBEDNIČKI RECEPT! Njegova interpretacija tiramisua dovela ga je do 1. mesta u MasterChefu!
Prava rapsodija ukusa...
10:33
6.6.2026.
46 d
Veliki intervju POBEDNIKA 5. sezone Masterchef Srbija! Amer Hamza EKSKLUZIVNO za PRVA.RS: "Imao sam dane kada sam se plašio da ću otići kući"
Amer Hamza, pobednik 5. sezone MasterChef Srbija, sumirao je svoje utiske o takmičenju, ali i otkrio caku za pravljenje najboljih burgera.
9:53
6.6.2026.
46 d