Aktuelno

Slavna glumica danas blista; "Imam najbolji seks u životu" FOTO

Džejn Simor blistala je na 52. dodeli nagrada Emi u Njujorku.

26.11.2024.

18:52

Izvor: superžena

17 Komentari

Sortiraj po:

Pošalji komentar
Supergenije

pre 2 meseca

Odgovori

@

"Sada kada sam u 73. godini imam odličan seks ali samo jednom u dve godine!" Jao pa to baš zvuči tužno gospodjo Simor. Kako ste tako srećni, nasmejani, i raspoloženi? "Pa zato što je danas taj dan! Tra-la-la-la!!!"

I umreš sretan od seksa.

pre 2 meseca

Odgovori

@

Provodiš se ko ovi u Ukrajin i Gazi i što će uskoro na sve strane da se raširi... prvo vidiš ogromnu raketu, nađeš se zatečen/a i uzbuđen/a i onda te ta raketa sj**e!

Hmm

pre 2 meseca

Odgovori

@

Verovatno čuvena egzotična poza - "69 nijansi Demencije"

Mrs

pre 2 meseca

Odgovori

@Hmm

Zlobni komentari su vam jedini način da se tesite što ste mladi, a nemate seks, deco.

Mrsitebi

pre 2 meseca

Odgovori

@Mrs

Hvala na pitanju, dete nije, seksa imamo. Komentar nije zloban, već šaljiv, e sad što ovom "narodu" nedostaje neophodni minimum inteligencije da bi se shvatio, to je već druga priča

Previše je i za "crni humor"

pre 2 meseca

Odgovori

@Mrsitebi

Nije napisala: "Mrš", nego Mrs (Gospođa). A, evo, i ja ču da prokomentarišem - nije duhovit komentar u kom se ismevaju dve kategorije ljudi (stariji i oni bolesni (od demencije ili od neke druge bolesti)); već je pre uvredljiv. Možda niste imali tu nameru, ali tako je zazvučalo. Svakako, ni meni nije bilo duhovito, niti smešno.