Otkriveno kada se ženi Ronaldo: Mesto venčanja ima posebno značenje za njega
Kristijano Ronaldo i njegova verenica Georgina Rodrigez bi trebalo da se venčaju sledećeg vikenda, prenosi "The Sun".
02.08.2026.
14:14
Kristijano Ronaldo i Georgina Rodrigez će, prema pisanjima tabloida "The Sun", izgovoriti sudbonosno "da" sledećeg vikenda.
Možda vas zanima
Georgina i Ronaldo vrelim snimkom iz bazena razbesneli fanove: "Plivaj u svojim suzama" VIDEO
Uz nju, sada je i on postao vrlo lako na meti negativnih komentara, ali to ih ne pogađa nimalo.
11:33
25.7.2026.
8 d
Zbog Ronaldovih suza se oglasila i Georgina: Poslala kratku poruku FOTO
Bolan poraz portugalske reprezentacije označio je i kraj za Kristijana Ronalda, a o svemu tome se oglasila i njegova verenica Georgina.
9:14
7.7.2026.
26 d
Pozivajući se na portugalske izvore, par je odlučio da organizuje venčanje iz snova na ostrvu Madeira, preciznije u Funšaou (Funchal), gradu u kojem se fudbaler rodio i gde je započeo svoju karijeru.
Prema navodima lokalnih medija, katedrala u glavnom gradu ostrva već je rezervisana za narednu subotu, a svečana ceremonija zakazana je za 15.00 sati. Nakon crkvenog dela, veliko slavlje bi trebalo da se nastavi u luksuznom hotelu Savoy Palace.
Podsetimo, Ronaldo i Georgina su u vezi od 2016. godine, a verili su se u avgustu prošle godine. Glasine o predstojećem venčanju dodatno je podgrejala i sama Georgina kada je na Instagramu objavila jednu zanimljivu fotografiju.
Možda vas zanima
Fotka "teška" 1,5 milijardi dolara: Zli jezici joj ne mogu ništa kad je u njegovom zagrljaju FOTO
Georgina Rodrigez ne mora mnogo da se namuči da bi pokrenula lavinu komentara na društvenim mrežama...
19:31
13.7.2026.
19 d
Ronaldo za svoju dragu bira samo najlepše: Dijamant vredan tri miliona dolara "bode" oči FOTO
Prosto se vidi koliko se vole...
14:42
26.6.2026.
37 d
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar