Nestvarna na terenu, vatrena privatno: Naša Milica Žabić je najveće iznenađenje na OI FOTO

Fantastičnom borbom savladala je olimpijsku šampionku u Parizu i Srbiju je danas učinila ponosnom.

13:12

Izvor: superžena

5
Profimedia/LAURENT VU/SIPA

Reprezentativka Srbije, sjajna džudistkinja Milica Žabić, danas je maestralno savladala protivnicu Beatriz Souze na Olimpijskim igrama u Parizu, nakon što je dan ranije završila u suzama, jer joj je bronzana medalja za dlaku izmakla.

Osmog dana OI u Parizu, Milica je ponos cele Srbije, a pobedu je ostvarila samo 20-ak sekundi nakon početka borbe.

Naša uspešna džutiskinja rođena je 12. aprila 1994. i godinama već vredno i naporno trenira, a samo za Olimpijske igre 2024 pripremala se, kako je rekla, šest godina.

Osvojila je bezbroj medalja u svim uzrasnim kategorijama.

Godine 2013. postala je juniorska prvakinja Evrope na takmičenju u Sarajevu. Brojne pobede i medalje su se nizale i dovele je do samog vrha.

Danas je njen bod bio jedini koji je Srbija osvojila protiv Brazila.

Možda nije osvojila medalju, ali mnogi komentarišu da je upravo ona najveće otkrovenje na ovim Olimpijskim igrama.

Dok je na terenu prava sila, na društvenim mrežama je sasvim drugačija. Aktivna je na Instagramu, obožava izlaske i provod, a pažnju privlači i fotografijama u kupaćim kostimima.

Pogledajte kako privatno izgleda Milica Žabić, koja je danas pobedila olimpijsku šampionku i oduševila naciju.