Najlepša žena u istoriji filma izgleda čarobno – predivna Izabel Ađani FOTO
Ne samo što je bila među 50 najlepših, već ju je i Los Anđeles tajms stavio na prvo mesto najlepših žena filma.
Četvrtak, 03.03.2022.
13:21
Prelepa francuska glumica Izabel Ađani pleni elegancijom, harizmom i lepotom i u sedmoj deceniji. Nedavno smo mogli da je vidimo na Diorovoj reviji u Parizu u dugačkom, crnom kaputu A kroja, a upotpunila ga je efektnim, šik detaljima – maramom vezanom u retro maniru i rukavicama. Poslednja misica Jugoslavije i sad može da ponese krunu – evo kako danas izgleda FOTO Ova glumica važi za ženu izvanredne lepote, ali je krasi i veliki talenat i u karijeri je osvojila čak pet puta francusku nagradu "Cezar", u Kanu je 1981. godine osvojila dvostruku nagradu za najbolju glumicu.
Uprkos lepoti i glumačkim uspesima, ona u ljubavi nije imala mnogo sreće. Prvog sina dobila je 1979. godine s kinematografom Brunom Nutnom, a trostruki oskarovac Danijel Dej Luis slomio joj je srce. Njihova veza trajala je 6 godina, a završila se one godine kada je rođen njihov sin Gabrijel. Pisalo se kako ju je glumac ostavio dok je bila trudna, i to zbog Džulije Roberts.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 31
Pogledaj komentare