Devojka koju Daunov sindrom nije sprečio da razvije sopstveni biznis
Lora Grin odbila je da je Daunov sindrom zaustavi u ostvarivanju uspešne poslovne karijere.
Subota, 11.07.2015.
12:15
Izvor: Super žena
Naime, Lora vodi sopstveni biznis izrade nakita. Inspiraciju za pokretanje ovog posla ova dvadesetosmogodišnja devojka je dobila pre pet godina nakon što je shvatila da su joj mogućnosti ograničene za ostvarenje karijere jer pati od Daunovog sindroma.
"Dok sam bila u školi shvatila sam da za mene niko ne planira karijeru. Nakon tri godine rekla sam da neću više tako da funkcionišem“, kaže Lora koja je biznis s nakitom razvila s prijateljicom Rejčel Melerangi koja takođe pati od Daunovog sindroma.
"Toliko smo razvile posao da ćemo morati da zaposlimo još ljudi koji će nam pomgati. Ne znate koliko se odbro osećam kada me prijatelji pitaju šta si radila danas, a ja imam šta da im ispričam“, kaže ona.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 5
Pogledaj komentare